21 yildir cinler yanimdaymis yeni ögrendim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anonim01

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar almanya da yasiyorum ben cocuklugumdan beri hep ayni rüyalari görüyorum altinci duyusu cok kuvetli biriyim
bir gün bize medyum bir tanidik gelicek dediler yasi 23 medyumun aksamsi rüyamda geldigini gördüm ve iki bebek gördüm .
Sabah medyum bize geldiginde senin iki kizin olucak dedi.. demek o iki bebek benim kizlarimmis bana üc harfiler seni yakalamak istemis dedi banyoda ama sen cok farkli bir insan sin dedi yildizi cok yüksek birisin dedi yüksek yildiz nedir onu pek anlamadim
ve beni depresyona soktuklarini söyledi ki bu dogru durup dururken korkuyorum disari bile canim cikmak istemiyor .
tam ben neden ayni rüyalari görüyorum derken o kendi söyledi buna sana onlar gösteriyor diye .
Arkadaslar 21 yildir neden bana bu rüyalari gösteriyorlar daha dogrusu göstermisler ve hala devam etmekte bu neden olabilir sizce hatta medyum gittikten sonra hayatimda ikinci defa karabasan gördüm .

ruban

Kayıtlı Üye
Kardeşim huyalarında sanki gelecegi görür gibi oldunmu ve bundan sora tm o kareye geldiginde filim şeriti gibi geçtimi bu dediklerinin aynisi bende yaşadım çünkü yıldızla alakali ama ben iyi tarafımda dogdum

anonim01

Kayıtlı Üye
Kardeşim huyalarında sanki gelecegi görür gibi oldunmu ve bundan sora tm o kareye geldiginde filim şeriti gibi geçtimi bu dediklerinin aynisi bende yaşadım çünkü yıldızla alakali ama ben iyi tarafımda dogdum

gelelecgi degil de olucak seyleri bir kac sefer gördüm yolda arabanin bozulacagini söyledim hatta firca yedim aylemden ama araba dedigim gibi bozuldu
rüyamda ölen yakin akraba gördüm ve öldü yemin ederim

4

43887

sayın anonim01 yıllardır aynı rüyaları görüyorum demişsiniz ve 6.hissim kuvvetli diye yazmışsınız bilmeniz gerekirki rüyalarda özellikle aynı rüyaları yaşamanız bana göre size msj veren rüyalar olabilir,rüyanızda neler gördüğünüze dikkat edin sembollerine vs, gibi bende bu işin içinde olmama rağmen arasıra bakım için medyuma giderim banada derler senin üç tane cinin var hemde hristiyan ki özeline kadar da yanıtlıyorlar başka bir bakımcıda direk beni görür görmez sende farklı enerji var enerjilerimiz çakıştı derler insanı etkiliyor tabi bende ondan sonra rüyalarımda cinleri görmeye başladım ki ben dua yazdırmıştım ve rüyama girip sen bizden böyle kurtulacağınımı sanıyorsun diye canımı yaktıklarını hatırlıyorum artık ne kadar etkisinde kaldıysam...yıldızının yüksek olduğunu büyük ihtimal bakım yaparken yani doğum tarihi anne adı vs aldıktan sonra yıldıznamene göre yorumda bulunmuştur fakat oda bence herkesin harcı değil uzun bir süreç bazısınada senin yıldızın düşük nazara geliyorsun derler tabi sizin bakım yaptırdığınız medyumu bilemiyorum bazıları gerçekten işinin ehli bazıları ise sırf para için,,,inşallah sizin gittiğiniz işinin ehli biridir...sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...