birşey öğrenmek istiyorum

jeker_1986

Kayıtlı Üye
mrb birşey öğrenmek istiyorum uzun zamandır zikirler çekiyorum ya latif ya vedud ya semi gibi ama hafif bi baş ağrısı oluo bu neden kaynaklanır yada bana mı öle geliyor

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
mrb birşey öğrenmek istiyorum uzun zamandır zikirler çekiyorum ya latif ya vedud ya semi gibi ama hafif bi baş ağrısı oluo bu neden kaynaklanır yada bana mı öle geliyor

fazla zikir enerjinizi fazlasıyla yogunlasştırır.hatta halüsinasyonlara bile sebeb olabilir.agır zikirler cekmeyin.ayrı gunlere zikir olayında devam edin .

jeker_1986

Kayıtlı Üye
anladım ben bi isteğim var o yüzden bu zikirleri çekiorum inanarak sdc ya latif çekeyim diorum ama devamında diğerleride geliyor

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
anladım ben bi isteğim var o yüzden bu zikirleri çekiorum inanarak sdc ya latif çekeyim diorum ama devamında diğerleride geliyor

öncelikle kaç adet cekıyosun günde sabah ve aksam ayrı cek ozman
fazla yüklenme kendıne allah sesiini duyar zaten niyetin hayırlısı ise

jeker_1986

Kayıtlı Üye
sabah akşam ya latif 1000 tane her namazın arkasınada 100 er tane ya vedud ve ya semi çekiyorum

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
günlere böl bugun 1000 latıf ikinci gun vedud ve semi böyle devam rahatsızlık hissi veriyorsa
iyi forumlar

hayyu

Kayıtlı Üye
bir de vedud esmasını fazla sayıda çekmenin , orantısız bir beşeri sevgi oluşturabileceği yönünde bir uyarı almıştım ben birinden. yani bir insana _hafizanallah_ taparcasına aşık olmak. Çünkü vedud ismi bir yönüyle Allah'ın kul sevgisine dairdir, kul sevgisine tutulmayalım Allah korusun.Bence iyi bilen birine danışmadan sayı belirlemeyin.Vedud esması kuvvetlidir, sayısı ise: günde 20 gibi az bir miktar yeterli diye biliyorum.yanılıyormuyum diye siz yine de bi araştırın sağlam olsun.Vallahu alem.

lost66

Banlı Kullanıcı
Geçmiş olsun, Cübbeli Ahmet hocanın bir sözü var. Uykunuz gelmiyorsa zikir edin der ve siz zikir ettikçe şeytan zarara uğrayacak ve bir kişiyi zikir ederken uyutmak şeytan için kâr. Şeytan vesvese ediyordur. İbadetinizi engellemek için.