Çok Acil:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ateş_Prenses

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar evli bir adamı kendine bağlamak için ne tür bir şey yapılabilir yardım ederseniz çok sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar evli bir adamı kendine bağlamak için ne tür bir şey yapılabilir yardım ederseniz çok sevinirim.
Yaptınız diyelim, evlendiniz de bu adamla. Yarın bu adam için başkası da bu talepte bulunsa, aynen istediğini de alsa (kocanızı) ne olacak? Ayrıca burada büyü okulu diyoruz evet ama yuva dağıtmaya da sıcak bakamıyoruz. Kusura bakmayın.

SanGlade

Banlı Kullanıcı
yönetici arkaşıma katılıyorum

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
yıkmak için degil yapmak için burdayız.

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Toplum sizin gibiler yüzünden yozlaşıyor, sizin yüzünüzdendir ki bir çoğumuzun ailesi huzur bulamıyor. İlahi adalet değil mi bir gün siz de bulursunuz..

yaralı

Kayıtlı Üye
arkadaslar acil yardıma ihtiyacım var
:(
birini cok seviyorum ama eski sevgilim yakamı bırakmıyo tehdit ediyo sevgilim bunu duyarsa ortalık fena karısacak bu adamdan kurtulup evlenip mutlu olmak istiyorum ne yapmam gerekiyo ne olur yardım edin

onelya

Kayıtlı Üye
COLOR="red"]EVLİ BİRİNİN YUVASINI DAĞITMAK İSTEMEK HİÇ İNSANCIL DEĞİL.ELİNİ VİCDANINA KOY İLK ÖNCE.ADAMI BİDE BÜYÜYLE KENDİNE BAĞLICAKSIN KALDİKİ KARŞILIKLI BİR ŞEYDE BİLE YUVA DAĞITMAK HARAM.YUVA YIKANIN YUVASI OLMAZ.BÜYÜ TERS TEPER YANLIŞ YAPARSAN NE OLUCAK HEM O İNSANLARIN HEM KENDİ HAYATINI MAHVEDECEKSİN.KINIYORUM BU DÜŞÜNCENİ.[/COLOR

Ninsun

Kayıtlı Üye

Aklınızı başınıza devşirmenizi dilerim. Yatağa başınızı koyduğunuz zaman rahatça uyuyabilecek misiniz? Kendinize bunun hesabın verin.

tgc

Kayıtlı Üye
böle başlık açacak cesareti nerden buluyorsunuz anlamıyorum ayıp denilen bişey var yahu..:banghead:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...