casper72

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
bende akşam rüyamda yolda giderken bir evde sevdiğim birinin hasta olduğundan bahsedildiğini duyuyorum, içeriye giriyorum, arka odada onu yatarken görüyorum, sarılıp öpüyorum, çok bitkin ve halsiz, ayrıca ateşler içinde yanıyor dokununca ne kadar sıcak olduğunu hissettim. orada ona bakan biriside var,ama o yer onu evi yada işyeri değil, biilakis başka bir arkadaşımın evinin olduğu yer. daha sonra birden annem gelmiş bana sen burada ne yapıyorsun diyor , bende arkadaşım hastaydıda bakmaya gelmiştim falan diyorum. daha sonra annemim kızacağını düşünerekten oradan çıkmaya karar veriyorum, o sırada bakıyorum arkadaşım içeride bir odada yatağın ucuna beyaz iç çamaşırlarıyla oturmuş bana bakıyor. bende yarın mesaj atar yada arar durumunu öğrenirim diyorum.

inşallah kötü birşey demek değildir bu rüyam:( sabahtan beri çok moralim bozuk bu yüzden...

Pantea

Kayıtlı Üye
Kotu birseylerin habercisi olmadigi kesin sadece sanirim uzun zamandir haber alamadiginiz biri icin endiseleniyorsunuz,o kisiye daha yakin olmak istiyorsunuz ama bir acidan da elestiri almakdan cekiniyorsunuz,ihmalci davrandiginizi dusunuyorsunuz.