Divan-ül ifrit (ifrit cagırma duaları)

SanGlade

Banlı Kullanıcı
ilk once belirtmek isterimki ifritler cinlerin en tehlikelileri sınıfındadır ve bu yuzdendirki tam dua yı yazmıyacagım
İfrit nasıl çağırılır?
İfrit çok güçlü bir cin olduğu gibi son derecede tehlikeli bir cin türünün genel adıdır.Böylesine güçlü ve tehlikeli olan İfriti çağırmak bu yüzden tafsiye edilmez heleki İfrit çağırmaya soyunan kişi acemi ve bu konuda tecrübesizse bu kişi için İfrit çağırmak son derece zararlı olacaktır.
Temiz olarak ve temiz bir yerde sessiz aynı zamanda fazlaca ışığın olmadığı bir ortamda 90 kere Tımıryat denir,ardından 90 kere Menik denir sonra 90 kere Hedliyac denir son olarak 90 kerede Şoğal denir ardından şu dua okunur.
Allahümme Ya Kaviy La Kaviy illellah halikulleyli vel Nehar El Kadirü ala ma yeşaü ve yüridü vela yühfa aleyhi şey ün minel eşyai la yehafü ikaben vela yercü tevvaben El kadirü bi kudretihi El Rahimü bi Rahmetihi kad seeltüküm eyyetühel ervahü bi ismihil Rahmanirrahimi ve bil Ruhil emini Cibril vel Melekül azimi El Refiü Mikail vel melek el müvekkel bil nefhi israfil vel Melek El Merhub ellezi tertaidü minhü el kulüb izrail ve hameletül Arşi ecmaine illa ma emertüm men yakdiye haceti ve yetesarraf fi mardati bi hakkı nebiyyüllahi Süleyman Aleyhisselam ve bi hakkı kavlihi Taala (Kale İfritün minel cinni ena atike bihi kable en tekum min mekamike ve inni lealeyhi lekaviyyün emin innehü Min Süleymane ve innehü Bismillahirrahmanirrahimi) [COLORından sonrasını yazmamayı uygun gordum özel isteklerle gonderilebilir[/COLOua okunduktan sonra gelen ifrite adı sorulur ve ona adıyla hitap edilerek bundan böyle bana işlerimde yardım edecek ve isteklerimi yerine getireceksin denir,ifritten istekte bulunulur.Asla korkuya kapılmamak ve korku belirtisi göstermemek gerekir.İfrit karşısındaki insanın kendisinden korktuğunu hissedecek olursa o kişiyi kendi etkisi altına alır sonuçları kötü olur.Bu sebeple acemi kişiler bu işe kalkışmadan önce iyi düşünmelidirler,bizcede bu işe hiç girişmemelidirler.[/B]

sihirbaz

Kayıtlı Üye
Paylaşım güzel tehlikeli. Peki deneyen var mı? Tavsiye etmem:D doğrusu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hiçbir varlıksal uygulamayı tavsiye etmiyoruz.

damlacık

Kayıtlı Üye
SanGlade kendi ilgi alanında gercekten de çok bilgili bir insandır paylaşım çok güzel olmuş.

z-mag

Banlı Kullanıcı
Bu davetin bir de vefki vardır, vefksiz çalışmaz, bu isimlerin günlerinde, arapça olarak yazılması gereklidir. bu gibi davetlerde kesinlikle her şeyin yerli yerinde olması gerekir, bir rakam eksik bile okunsa veya yanlış çizilse çalışmaz zaten.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
rica etsem bana gönderebilirmisiniz lütfen...

ilk once belirtmek isterimki ifritler cinlerin en tehlikelileri sınıfındadır ve bu yuzdendirki tam dua yı yazmıyacagım
İfrit nasıl çağırılır?
İfrit çok güçlü bir cin olduğu gibi son derecede tehlikeli bir cin türünün genel adıdır.Böylesine güçlü ve tehlikeli olan İfriti çağırmak bu yüzden tafsiye edilmez heleki İfrit çağırmaya soyunan kişi acemi ve bu konuda tecrübesizse bu kişi için İfrit çağırmak son derece zararlı olacaktır.
Temiz olarak ve temiz bir yerde sessiz aynı zamanda fazlaca ışığın olmadığı bir ortamda 90 kere Tımıryat denir,ardından 90 kere Menik denir sonra 90 kere Hedliyac denir son olarak 90 kerede Şoğal denir ardından şu dua okunur.
Allahümme Ya Kaviy La Kaviy illellah halikulleyli vel Nehar El Kadirü ala ma yeşaü ve yüridü vela yühfa aleyhi şey ün minel eşyai la yehafü ikaben vela yercü tevvaben El kadirü bi kudretihi El Rahimü bi Rahmetihi kad seeltüküm eyyetühel ervahü bi ismihil Rahmanirrahimi ve bil Ruhil emini Cibril vel Melekül azimi El Refiü Mikail vel melek el müvekkel bil nefhi israfil vel Melek El Merhub ellezi tertaidü minhü el kulüb izrail ve hameletül Arşi ecmaine illa ma emertüm men yakdiye haceti ve yetesarraf fi mardati bi hakkı nebiyyüllahi Süleyman Aleyhisselam ve bi hakkı kavlihi Taala (Kale İfritün minel cinni ena atike bihi kable en tekum min mekamike ve inni lealeyhi lekaviyyün emin innehü Min Süleymane ve innehü Bismillahirrahmanirrahimi) bu kısından sonrasını yazmamayı uygun gordum özel isteklerle gonderilebilir
Bu dua okunduktan sonra gelen ifrite adı sorulur ve ona adıyla hitap edilerek bundan böyle bana işlerimde yardım edecek ve isteklerimi yerine getireceksin denir,ifritten istekte bulunulur.Asla korkuya kapılmamak ve korku belirtisi göstermemek gerekir.İfrit karşısındaki insanın kendisinden korktuğunu hissedecek olursa o kişiyi kendi etkisi altına alır sonuçları kötü olur.Bu sebeple acemi kişiler bu işe kalkışmadan önce iyi düşünmelidirler,bizcede bu işe hiç girişmemelidirler.
uzun zamandan beri bu konularla ilgileniyorum hatta davetlerde de bulundum bazı abillerim yardımcı oldu ama belli bir duası bende olmadıgı için tam anlamıyla başarılı olamadım hatta bazıları isimlerinide verdiler ama tam muvaffak olamadım lütfen bunu bana özel mesajla gönderirseniz size duacı olurum bende size başka konularda yardımcı olurum selametle sevgıyle kalın...

Cem

Kayıtlı Üye
Boşuna uğraşmayın ben bu duayı 2 hafta yaptım gelmiyor emeginize yazık

origanum

Yönetici
rica etsem bana gönderebilirmisiniz lütfen...

uzun zamandan beri bu konularla ilgileniyorum hatta davetlerde de bulundum bazı abillerim yardımcı oldu ama belli bir duası bende olmadıgı için tam anlamıyla başarılı olamadım hatta bazıları isimlerinide verdiler ama tam muvaffak olamadım lütfen bunu bana özel mesajla gönderirseniz size duacı olurum bende size başka konularda yardımcı olurum selametle sevgıyle kalın...

İstediğiniz kişinin adına dikkatlice bakarsanız yasaklı olduğunu görebilirsiniz. Yani siteye giriş yapamaz, sorduğunuzu okuyup size cevap veremez.

Boşuna uğraşmayın ben bu duayı 2 hafta yaptım gelmiyor emeginize yazık

Herkesin yapamaması çok normal çünkü sadece ilim sahipleri yapabiliyor. Burada sadece bilgi amaçlı verilmiştir. İşin ehli olmayanlar, havas ilminin tüm şartlarını yerine getirerek yaşamayanlar, üstadından icazet almayanlar yapamaz. Yapmaya kalkılmamalı zaten.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Duanin geri kalan kismini elinde bulunduran birisi varsa özelden yollayabilirmi ?

origanum

Yönetici
Duanin geri kalan kismini elinde bulunduran birisi varsa özelden yollayabilirmi ?
Özelden bu tür bilgi verilmesi yasaktır.

İfritlerden ve demonlardan uzak durun
Fikirlerinizi kendinize saklayın, bu sitede onlarla sürekli iş yapanlar var. Kelimelerin baş harflerinin nasıl yazıldığını bir zahmet öğrenseniz artık.

Kaynak belirtir misiniz ?
Kişi kaynağı belirtemez çünkü yasaklı.

Bu tür duaların devamları verilmez diye biliyorum
mesela 10 yaşındaki bir çocuk bu duayı komple okusa başına neler gelebilir?
Doğru söze ne denir. Bir de yazım kurallarına uyarak yazsanız.

67890

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ifrit şekil olarak nasıl bir varlıktır.kırmızı gözlü,başkanlarıda yine kırmızı gözlü diğerlerinden farklı olarak kanatları olan, cüsse olarak çok büyük varlıklarmıdır..bu konuda bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

Gizlilimler

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ifrit şekil olarak nasıl bir varlıktır.kırmızı gözlü,başkanlarıda yine kırmızı gözlü diğerlerinden farklı olarak kanatları olan, cüsse olarak çok büyük varlıklarmıdır..bu konuda bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

1111biririr Bir rus ile bir çinlinin arasında nasıl fark varsa , cinlerde öyle.

Eğer 72 demondan bahsediyorsan , farklılıklar gösterir.

67890

Banlı Kullanıcı
gizliilimler teşkkür ederim cevap yazdığın için .elbette farklılıklar vardır varlıklar arasındada, şöyle söylim ben bu gördüğüm varlıkların ifrit olduğunu düşündüm.başka bişide olabilirler.demonmu diyosunuz cinmi bilemiyorum pek bu türleri.yalnız başlarındaki kanatlıydı koltuk taht gibi birşeyin üzerinde oturuyordu ve bunların yaşadıkları yerde kırmızı değerli taşlar vardı.sizce ne olabilir.

foxx

Banlı Kullanıcı
üye banlı orda yazıldıgı gibi ayrıca duanın devamını - en la ta'lü aleyye ve'tüni Müslimin

67890

Banlı Kullanıcı
kuran okurken veya zikir yaparken gelmedi.bu tür şeylerle ilgim yok.cinlerede ilgim yok.
sadece durugörüm var.inançlı bir insanım.tanrının izniyle bazı insanların iletişimde oldukları varlıkları görüyorum.geçnlerde bir kişiden şüpehelendim araştırdım ruhsal çalışmayla gördüm bunları fakat hangi varlık sınıfına girdiğini bilemiyorum sadece negatif olduklarını söyleyebilirim.