Sitede emeği olan herkese dua ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glcyglcy

Kayıtlı Üye
Öncelikle söylemek istediğim burayı bulmadan önce çok çaresizdim. Eşimle boşanmanın eşiğine gelmiştik ve bazı sorunlardan dolayı ailemin yanına dönmüştüm. :( Tam ümidimi kesmişken bu siteyi buldum ve kopamadım. Bazı seyleri sizin sayenizde öğrendim ve sitedeki mevcut duaları okudum. Sevgili selene7777 konuşma fırsatım oldu, bana okumam gereken esma ve duaları söyledi. Hemen ertesi gün eşim aradı ve ısrarla eve gelmemi istediğini söyledi. Bugün almaya geliceğini ve hiç bi mazeret kabul atmediğini söyledi. Birkaç saat sonra evime geri dönüyorum. Bu sitede emeği geçen herkese çok teşekkürler, Allah sizden razı olsun. Umarım herkesin dileği kabul olur.

Sevgili kermit, selene7777, alevalev başta olmak üzere herkese sonsuz teşekkürler.

glcyglcy

Kayıtlı Üye
ayrıca sevgili urum, yule, chillout, asagnak ve şaman' ada sonsuz tşkler bilgilerini paylaştıkları için. :)

selene7777

Banlı Kullanıcı
canımm çook sevindim senin adına :) hepimize bir umut vermiş oldun bu yazınla sana mutluluklar diliyorum herşey gönlünüzce olur insallah:hurray:

glcyglcy

Kayıtlı Üye
sağol canım sayenizde, çok tşkler:Angel_anim:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ömür boyu mutlu bir birliktelik, sıcak bir yuva diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

yasemin

Kayıtlı Üye
Ne güzel bir olay ve paylaşılması da güzel... Mutluluğunuz hiç bozulmasın ...

begonia

Kayıtlı Üye
çok sevindim senin adına=) Darısı bizlerin başına.Çok haklısın bu siteden kopamıyor insan ve o kadar çok yardım sever insan var ki karşılık beklemeden yardım ediyorlar bu açıdan da hepimiz çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum.=)=)

oksana

Kayıtlı Üye
senin adına çok sevindim ömür boyu mutlu olmanı dilerim.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
umarım hayat hep senin diledigin gibi olur ve allah senı caresız bırakmaz hiç bir konuda

mecra

Kayıtlı Üye
yyaaaa bana da böyle birşey lazım selene7777 verdiğin dua ve esmalar sitede var mı oyksa ayrıca mı verdin sunu sunu oku diye??????????

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Mutluluklar sevgili glcyglcy :) Umarım çok mutlu olursunuz ve bir daha böyle büyük sıkıntılar yaşamazsınız.. :Angel_anim:

selene7777

Banlı Kullanıcı
yyaaaa bana da böyle birşey lazım selene7777 verdiğin dua ve esmalar sitede var mı oyksa ayrıca mı verdin sunu sunu oku diye??????????
hepimizin bildiği şeyler canım:) sabah ve akşam 1000 er kere ya latif 786 bismillahirrahmanirrahim ve 1000 tanede fatiha okumasını söylemiştim oda inanarak yaptı sağ olsun:) umarım bidaha sorun yaşamaz ve mutlu olur

SanGlade

Banlı Kullanıcı
Mutluluklar dilerim umarım gelecek günleriniz daima mutluluga gebe yaşar
teşekkür ederim ..

selene7777

Banlı Kullanıcı
hepimizin bildiği şeyler canım:) sabah ve akşam 1000 er kere ya latif 786 bismillahirrahmanirrahim ve 1000 tanede fatiha okumasını söylemiştim oda inanarak yaptı sağ olsun:) umarım bidaha sorun yaşamaz ve mutlu olur
sitede vardır herhelde canım bunlar dilek için olan dua ve esmalar bunlar..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Araştırma yaparsak, neredeyse herşey var sitede evet. Yönlendirici de çok fazla bilgi mevcut..

begonia

Kayıtlı Üye
mecraya katılıyorum=) bizede birşeyler önerilse hiç fena olmaz:):)

ALEVV

Banlı Kullanıcı
umarım hep mutlu olursun glcyglcy her seyin istediğin yönde gelişmesi dileğiyle...

nadya

Kayıtlı Üye
rabbim hergecenin sabahında eşini sana senide eşine bagışlasın sonsuza kadar mulluluklar dilerim.

Jackalll

Kayıtlı Üye
Mutluluğunuzdan çıkan tebessümün gölgesi üzerinizden eksik olmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...