Astral seyehat insiye çalışması 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
10/05/2009 saat: 01:00

ASTRAL SEYEHAT İÇİN İNSİLİYE ÇALIŞMASI BU ÇALIŞMAYI ASLA KAÇIRMAYIN.

KERİMDEN GELEN HERŞEYE HAZIRIM DİYECEKSİNİZ 3 DEFA KENDİ DUYABİLECEĞİNİZ TONDA SONRA AŞAĞIDAKİ ZİKİRLERİ SÜREKLİ KENDİ DUYABİLECEĞİNİZ ŞEKİLDE SÖYLEYECEKSİNİZ YAZILDIĞI GİBİ OKUNUYOR.

BU ÇALIŞMAYI YAPMADAN ÖNCE

01:00 DE 7 GÜN BOYUNCA 140 DEFA BU ZİKRİ TEKRARLAYIN. YANİ ÇALIŞMA TARİHİNDEN BİR HAFTA ÖNCE ÇALIŞMALARA BAŞLAYIN.

ÇALIŞMANIN YAPILACAĞI TARİH: 10/05/2009
SAAT: 01:00

[FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]TENEER kadınlar bunu söylecek [/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]REH[/FONT][/FONT][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]İ[/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]TEAN erkekler bunu söyleyecek [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor, o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında :D bilgiler kaybolmasın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar ayaklar açık eller açık avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Deneyimlerinizi
özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

origanum

Yönetici
Tarih konusunda henüz soru gelmedi ama nasıl olsa gelecek ben şimdiden cevaplayayım. İnisiye 10 Mayıs pazar gecesi, geceyarısını geçtikten sonra 01 de yapılacaktır. Takvimler geceyarısını geçtiği için 11 Mayıs olarak görünür. Karıştırmayın sakın.
Pazar geceyarısından sonra 01 de hazır olun.

karacicek

Kayıtlı Üye
merhaba ben yeni üyeyim.bu çalışmaya bende katılmak istiyorum ama merak ediyorum istenmeyen bi durum söz konusumu, korkuyorumda aslında. sonra caizmidir.birde 1 hafta çekeceğimiz zikir KİTENEER ne anlama geliyor?

damlacık

Kayıtlı Üye
Şimdi zıkırı 7 gün öncesinden cekin diyor ya yani 4 mayıs gecesi zıkırı cekmeye başlayacağız peki onun saatı var mı...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
saati yok
140 kere olsun yeter

Osiris

Kayıtlı Üye
Bende katılıyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum :)

origanum

Yönetici
Şimdi zıkırı 7 gün öncesnden cekin diyor ya yani 4 mayıs gecesi zıkırı cekmeye başlayacağız peki onun saatı var mı...

Urum'un yazdığını kopyalıyorum, eğer ilk mesaja bakmak zor gelirse diye.

BU ÇALIŞMAYI YAPMADAN ÖNCE

01:00 DE 7 GÜN BOYUNCA 140 DEFA BU ZİKRİ TEKRARLAYIN. YANİ ÇALIŞMA TARİHİNDEN BİR HAFTA ÖNCE ÇALIŞMALARA BAŞLAYIN.

Çalışma 10 Mayıs gecesi olacağına göre ondan 7 gün geriye gidildiğinde 3 Mayıs tarihi bulunur. Yani 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Mayısta her gece 01:00 de 140 defa zikir gerekmektedir. Eğer bir maniniz olursa örneğin uyuyakaldınız, bir yere gittiniz, hastalandınız vs. hiç yapamamaktansa bunu birkaç günde farklı saatlerde ama 7 adet 140 zikir olacak şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayın 10 unda 01:00 de yani çalışma günü ve saatinde sayı saymadan devamlı bir şekilde zikredeceksiniz yattığınız yerden. Mutlaka nefes tekniklerine uyarak zikredin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...