Medyumluk İnisiyesi 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Medyumluk için enerji çalışması için uymanız gereken kurallar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapan başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saati Türkiye saati ile 23 te yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " cebrayil " zikrini tekrarlayın.
15. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almayabilirsiniz.)
16. Çalışma zamanı : 06/05/2009 saati: 23:00

Kolay gelsin hayırlı olsun.

Önemli not: Çalışmada anne isimlerinizi ve kendi isimlerinizi dilberhala nickine özel mesaj ile atmanızı çalışma sonrası deneyimlerinizi bu başlık altına değil, medyumluk için insiliye çalışması deneyimleri 5 konu başlığına yazmanızı istiyorum.

dilberhala

Kayıtlı Üye
Özel mesajları bana atacaksınız lütfen başlığa ne insiliyesi olduğunu belirtiniz soruları özel mesajda sormayınız beni de alır mısınız diye sormanıza gerek yok sadece anne ismi ve sizin adınız o kadar.

majeste

Kayıtlı Üye
16. Çalışma zamanı : 06/04/2009 saati: 23:00

06/05/2009 değil mi? Ayrıca daha öncekilere katılmamış olanlar da katılabiliyorlar mı? Teşekkürler.

furry

Kayıtlı Üye
Yeteneği olmayanlar da katılabilir mi?

Katılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Belki yeteneğiniz vardır da haberiniz yoktur. Ama yeteneğiniz yoksa ve katılıyorsanız bir yararını görmezsiniz sadece.

dılanur

Kayıtlı Üye
Medyumluk için enerji çalışması için uymanız gereken kurallar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapan başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saati Türkiye saati ile 23 te yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " cebrayil " zikrini tekrarlayın.
15. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almayabilirsiniz.)
16. Çalışma zamanı : 06/05/2009 saati: 23:00

Kolay gelsin hayırlı olsun.

Önemli not: Çalışmada anne isimlerinizi ve kendi isimlerinizi dilberhala nickine özel mesaj ile atmanızı çalışma sonrası deneyimlerinizi bu başlık altına değil, medyumluk için insiliye çalışması deneyimleri 5 konu başlığına yazmanızı istiyorum.

anemin adı ... . benim adım ....

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Lütfen özel bilgilerinizi forumda paylaşmayın.Yakın zaman da duyurulan bir enerji çalışması da yok.Sanırım tarihlere bakmadınız.

origanum

Yönetici
medyumluk öğrenmek istiyorum
Medyumluk öğrenilmez medyum olunur. İçinizdeki yeteneği ortaya çıkarıp geliştirmek için bol bol pratik yapmalısınız. Yıllarınızı bu işe vermelisiniz. Ayrıca bu başlık geçen seneki bir çalışmaya aittir ve konu kapanmıştır. Mesajlarınızı ait olmayan konu başlıkları altına yazmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...