cadılık insiliyesi 5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
04/05/2009 saat 23:00 de cadılık için inisiye verilecektir.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında :D bilgiler kaybolmasın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar ayaklar açık eller açık avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun bu işlem sırasında mitra diye kendi duyabilecekeri şekilde durmadan zikir çeksinler.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Deneyimlerinizi
özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda israr eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Ludwig

Kayıtlı Üye
İnisiliye alırken ne yapacağız tam olarak acaba? Nefes tekniklerini mi uygulayacağız yoksa sadece yatacak mıyız daha önce deneyimim olmadı inisliyede bu ilk olacak ne önerirsiniz? :)

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Yatarken nefes tekniklerini kullanacaksınız arkadaşım bu konuyla ilgili olarak forumda gerekli bilgiler verilmiştir. Biraz araştırmanızı tavsiye ederim.
İyi forumlar.

Ludwig

Kayıtlı Üye
1 gün kaldı,şimdididen heycanlıyım ilk inisiliyem olucak,bişey önerirmisiniz ? :)

merlin_n

Kayıtlı Üye
bende ilk defa katılıcam çok heycanlıyım dilberhala ya mesajımı attım yarını dört gözle bekliyorum :)

m_k

Kayıtlı Üye
teşekkürler urum adımı ve anne adımı dilbelhalaya özelden gönderdim

Ludwig

Kayıtlı Üye
urum yerde yatsınlar demiş,yerde yatmak zorundamıyız yani yatakta yatsak olmuyomu ?:D

origanum

Yönetici
urum yerde yatsınlar demiş,yerde yatmak zorundamıyız yani yatakta yatsak olmuyomu ?:D

Yatakta yatın tabi, betona yatmayın üşütürsünüz.
Bu arada oturarak ya da amuda kalkarak ya da başka bir şekilde durmayın, dümdüz yatar şekilde olun.

dilberhala

Kayıtlı Üye
25 dakika sonra çalışma başlıyor kolay geldin

mecra

Kayıtlı Üye
son 10=))(eksik kalsam olmazz)

furry

Kayıtlı Üye
cahilliğimi bağışlayın şimdi bu insiliyeyi almış olanlar cadılık özelliklerine mi sahip olmuş oluyorlar, yani mesela benim hiç yeteneğim yok bende katılsaydım bu özellikleri mi alcaktım?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
cahilliğimi bağışlayın şimdi bu insiliyeyi almış olanlar cadılık özelliklerine mi sahip olmuş oluyorlar, yani mesela benim hiç yeteneğim yok bende katılsaydım bu özellikleri mi alcaktım?
Eğer yeteneğiniz yoksa, alamazsınız zaten. Önce buna bakılması gerekir. Eğer yeteneğiniz varsa geliştirir.

origanum

Yönetici

Yeteneği olmayan katılsa cadılık özelliği alamaz.
Yeteneği olan da katılınca hemen cadı olmaz. Sadece çalışmalarında biraz daha etkili olur. Ama gene de çok pratik yapması şartıyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...