selene7777

selene7777

Banlı Kullanıcı
rüyamda beni çok irkilten bir şey gördüm yorumunuzu merak ettim...
5. katta oturuyoruz ve odamın penceresi açık odama 2 tane kedi girmiş biri çantamın içinden kafasını uzatıyor ama rahtsız olmuyorum diğerini alıp camdan atıyorum etraf kalabalık kedi parçalanıyor kıyma gibi oluyor yukardan bakınca bense ben yapmamısım gibi davranıyorum ama üzerimde çevrenin baskısı var..

gülden

Kayıtlı Üye
selene bana fal bakarmısın:beta1:
EDİTÖR NOTU :
Burada siz de biliyorsunuz ki üyemiz rüyasının yorumu için bir başlık açmış.Buradan hem konuyu sabote eden alakasız mesaj yazmanız, hem de üyemizi bu şekilde taciz etmeniz sebebi ile ceza vermek durumundayım.
GMBO Yönetimi

selene7777

Banlı Kullanıcı
rüyamda bir şeylerden kaçıyordum merdivenlerden 3 er beşer atlayarak kaçtım bu zaman zaman tekrarlanır rüyalarımda ..sonra kendimi bir denizde buldum kaçıyordum ve çok hızlı yüzüp karaya ulaşmaya çalışıyordum sonra etrafımda birsürü erkek olduğunu farkettm hepsi çırılçıplak yüzüyordu çok korktum ama sonrasında bu insanların eşcinsel olduğunu farkettim birbirlerine gidiyorlardı etraf sodom gibiydi ama o korkuyu hala hissediyorum sonra yanımdan deniz kızları geçmeye başladı uzun saçlı ve çirkindiler ama adamların yanında çok daha sevimli geldiler gözüme sonrasında kıyıya çıktım çıktığım noktada bir bara girdim ve çıplak olduğumu farkettim avucumda sıktığım bozuk paralar vardı 2 lira bunlarla asla elbise alamicağımı düşündüm insanların bana yardım etmesini umuyordum umutsuzca...

bu rüyanın anlamı ne olabilir acaba?

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda beni çok irkilten bir şey gördüm yorumunuzu merak ettim...
5. katta oturuyoruz ve odamın penceresi açık odama 2 tane kedi girmiş biri çantamın içinden kafasını uzatıyor ama rahtsız olmuyorum diğerini alıp camdan atıyorum etraf kalabalık kedi parçalanıyor kıyma gibi oluyor yukardan bakınca bense ben yapmamısım gibi davranıyorum ama üzerimde çevrenin baskısı var..

Gizlemeye yada kurtulmaya calisdiginiz sizde sucluluk duygusu yaratan bir durum icindesiniz, bu durum bir kisiye karsi takindiginiz taviur yada hakkinda dusunduklerinizden yada yapmak istediklerinizden kaynaklaniyor olabilir.

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda bir şeylerden kaçıyordum merdivenlerden 3 er beşer atlayarak kaçtım bu zaman zaman tekrarlanır rüyalarımda ..sonra kendimi bir denizde buldum kaçıyordum ve çok hızlı yüzüp karaya ulaşmaya çalışıyordum sonra etrafımda birsürü erkek olduğunu farkettm hepsi çırılçıplak yüzüyordu çok korktum ama sonrasında bu insanların eşcinsel olduğunu farkettim birbirlerine gidiyorlardı etraf sodom gibiydi ama o korkuyu hala hissediyorum sonra yanımdan deniz kızları geçmeye başladı uzun saçlı ve çirkindiler ama adamların yanında çok daha sevimli geldiler gözüme sonrasında kıyıya çıktım çıktığım noktada bir bara girdim ve çıplak olduğumu farkettim avucumda sıktığım bozuk paralar vardı 2 lira bunlarla asla elbise alamicağımı düşündüm insanların bana yardım etmesini umuyordum umutsuzca...

bu rüyanın anlamı ne olabilir acaba?
Onceki ruyanizdan edindigim dusunceyi onaylayan bir ruya bu kendinizle ilgili sizi mutsuz eden dusunceleriniz var , kendinizi kusurlu , haksiz kimi zamanda suclu hissediyorsunuz ve en buyuk korkunuz baskalarininda sizin hakkinizda bunu dusunuyor olabilecegi, tum bu olumsuz duygu ve dusunceler nedeniyle nihayetinde caresizlik ve utanc duygusuda isin icine girince ruhsal durumunuz kotuye gitmeye baslamis mumkunse bir uzmana danisip daha detayli bilgiler vererek yardim almalisiniz.