başımdan geçenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kleopatra_20

Kayıtlı Üye
Öncelikle sitenize yeni üye oldum ben de başımdan geçenleri anlatmak isterim. Özellkle cinlerle irtibat kurmayı çok isteyn biriyimdir. Yıllardr araştırdım çok okudum ve hiç korkum yoktur sadece aylar öncesinde gerçekten somut birşey yaşadım gece uyurken birden gözlerim açıldı ve içime bir huzursuzluk çöktü ve duvarın dibinden bir yutkunup nefes veriş sesi hahhh diye kadın sesiydi resmen o ses hala kulaklarımda sesten hemen sonra belimden sımsıcak bişey geçti dalgalandım resmen o an ürktüm biraz o ana kadar sadce rüyalarımla irtibat kuruyordu görüntüsünü rüyamda gördüm kaç kez bana rüyalarımda sıcak su filan da attı sabah kalktığımda her yerim acıyordu bunları gerçekten yaşadım ama hala somut olarak görebilmiş değilim onları görmek ve konuşmak istiyorum ama başaramıyorum yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Neden irtibat kurmak istiyorsun ki çoğu insan adını bile anmazken belirli bir amacın mı var?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İrtibat istemenizdeki amaç nedir?

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Beyninde herhangi bir varlık hakkında fazla düşünceler yer alınca bilinçaltına verilen mesajlar oluyor. Buda bazı sesler ve kabuslara neden olur.

Dünya dışı varlıklarla sadece irtibat kurmak istiyorum demekle irtibat kurulamaz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın üyeler böyle yargılara varmak için erken davranıyorsunuz.Önce dinlemeli.

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Sayın üyeler böyle yargılara varmak için erken davranıyorsunuz.Önce dinlemeli.

Sayın Admin bu yargı değil...

Cinlerle iletişim kurmak istiyorum demekle iletişim kurulmaz eminim bunu sizde biliyorsunuz.

Bu sadece kişinin sürekli düşüncelerinden doğan hayali ürünler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Birçok kişi farkında olmadan, bedenli ve bedensiz varlıklarla iletişime geçebilir. Sadece tek bir istek ve emir cümlesi de yeterli olabilir. ( majisyenler için zaten öyledir.)Bbazı kişilerde çok istedikleri bir olayı gerçekmiş gibi görebilir, duyabilir, hissedebilir. Beyin o kadar güçlüdür ki bazen isteklerimizi gerçekten yerine getirebilir, bazen de bize gerçek olarak gösterebilir.

Hiç bir şekilde bu istediği olmayan, hatta son derece korkan kişilerinden başına da gelebilir.

Yine aklından geçmeyen, inanmayan, doğru olduğunu düşünmeyenlerin de başına gelebilir.

Olguları incelerken eğer sadece yazılanı okuyor durumdaysak, nasıl olmuş kısmına dikkatlice bakmamız gerekir. Sanrı ile gerçek deneyimleri, inceleyerek ayırt edebiliriz . Ayırt edebilmemiz için de her ayrıntıyı dinlememiz gerekir. Olur ve olmaz demek, baştan olguyu incelemeden karar vermemize sebep olur, bu da doğru bir yaklaşım olmaz.

not: somut olarak görmek bir bir buzdolabını, bir masayı görür gibi görmek değildir, şizofrenik bir durum gibidir. Gerçek mi değil mi algılamak gerçekten çok zordur. Somut olarak görmek için, onların buraya gelmesiyle mümkün olmaz, sizin onların yanına gitmeniz gerekir. Yani astral bedeninizle astral aleme gittiğinizde, somut şekilde görebilirsiniz.

kermit

Kayıtlı Üye
Urum bu arkadaşın anlattığı birazcık obsesyon vakası değil mi sence?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Obsesyon için kesin bir şey söylemek zor. Bazen kurulan irtibatlar iyi olsa da korkutucu görülebiliyor. Ama ilerleyen zamanlarda, yeni deneyimlerine bakarak karar vermek lazım. Umarım obsesyon değildir.

Whısper

Kayıtlı Üye
Yıllardır bu yönde araştırma yaptığını söylüyor. Fakat ben son 3 yıl içinde yaşadıklarımı hatırlamamak için pek fazla bu tür konulara bulaşmam bile... Şayet gerekli ilmi gerçekten almak isteseydi, yıllar değil bir kaç ay yeterdi. Birçok kütüphanede bu konu hakkında bilgi taşıyan tozlanmış rafların arkasında kalmış kitaplar var. Ve en önemlisi İnternet gibi bir nimet var artık elimizde. Şayet Cinlerle bir bağlantı kurmak istiyorsa bu arkadaşımız tek tavsiyem Başlamadan bitirmesidir... Yaşayıp gördüğüm tecrübe ettiğim olaylara değinerek, şiddetle tavsiye ediyorum. Ne yaşadın diye soracak olanlar olursa, gerçekten bilmek istemezler.

Saygılarımla
Whısper

semy

Kayıtlı Üye
ne yaşadın gerçekten merak uyandırdı bende.. ben zaten bulaşmak istemem ama iletişim kurmak isteyen arkadaşımıza belki caydırıcı bir etki olabilir..

Whısper

Kayıtlı Üye
Hayatında Tüm sevdiklerinden vazgece bilicekler..Dibe vurmayı kabullenebilicek kimseler bu işlere bulaşsın .. Görüp dokunamadıgınız bir canlının sizden herzaman bir + si vardir..
Yaşarken ölü olmayı kabul edebilicek kimseler bu işe bulaşsın...

kleopatra_20

Kayıtlı Üye
Evet, arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için teşekkür ediyorum zaten eleştirilere de açığım ama öncelikle şunu söylüyorum yıllardır araştırma yapıyorum evet ama her bulduğuma her okuduğuma inanmıyorum ölçüp biçiyorum tartıyorum. Özelikle internet ortamında her bilgiye inanmıyorum ya da her cin davetine inanmıyorum çünkü birçoğu eksik yazılıyor bunu siz de biliyorsunuz. Benim davetlerim o yüzden sonuç vermedi sanrım. Onları neden mi bu kadar görmek istiyorum? İnanılmaz bir merak, görüntülerini ve konuşmalarını merak ediyorum ve aşırı korkusuzum. Yani korkusuzluğum beni korkutuyor o derece diyeyim size. Yani bir de onlar zaten hep benimleydi, küçüklüğümden beri birçok şey yaşadım ben. Bu konulara merak sarmadan önce bile, ta küçük yaşlardan itibaren başımdan birçok şey geçti ama somut olarak göremedim bir türlü. Amacım o görmek ve konuşmak. Bunun için yapmadığım kalmadı, hala da devam ediyorum. Bildiğiniz bir davet varsa bana önerebilir misiniz lütfen?

SanGlade

Banlı Kullanıcı
Yıllardır bu yönde araştırma yaptıgını söylüyor.. Fakat ben son 3 yıl içinde yaşadıklarımı hatırlamamak için pek fazla bu tür konulara bulaşmam bile...Şayet gerekli ilmi gercekten almak isteseydi Yıllar deil bir kac ay yeterdi.. Bir cok kütüphanede bu konu hakkında bilgi taşıyan tozlanmış rafların arkasında kalmış kitaplar var.. Ve en önemlisi İnternet gibi bir nimet var artık elimizde..Şayet Cinlerle bir bağlantı kurmak istiyorsa bu arkadaşımız tek tavsiyem Başlamadan bitirmesidir...Yaşayıp gördüğüm tecrübe ettiğim olaylara deyinerek şiddetle tavsiye ediyorum..Ne yaşadın diye sorucak olanlar olursa,Gercekten bilmek istemezler.
Saygılarımla
Whısper
Sevgili arkadaşım, ilk önce senin yorumuna bir cevap vermek isterim.
birincisi hiç bir ilim ne olursa olsun aylar içinde öğrenilemez, sizin aylar içinde öğrendiğiniz ilim dediğiniz şey çoğu insanın yıllarını verdiği ilimlere saygısızlıktır. lütfen dikkat edelim ki inni ve cinni ilmi yıllara bile sığdırılamaz iken ,siz nasıl aylara sığdırdınız merak ettim doğrusu?
teşekkür ederim
sevgili klopatra arkadaşım yazdıklarından anlaşıldığı üzere direk bir temas kurmuş da olabilirsin lakin şu da var aşırı düşünce sempozyumu beyninin sana oyun oynamasına da neden olabilir. Tıpkı reiki gibi uyku halinde beyin vücudun zarar görmesini engellemek amacı ile, ani hareket sonucu vücudu geçici olarak felç eder. İnsanların toplu yanılgısı da beni uzaylılar kaçırdı olur bu gibi benzer bir faaliyet olabilir .Eğer anlattıklarınıza bir göz gezdirir seniz kaçırdığınız ayrıntılar vardır. Lütfen ayrıntılar önemlidir detaylı anlatımınızda eminim burada birçok ilim sahibi arkadaşımız ,gerekli yardımda bulunacaktır.
Teşekkür ederim...

kleopatra_20

Kayıtlı Üye
sevgili arkadasım ilk once senin yorumuna bir cevap vermek isterim
birincisi hiç bir ilim ne olursa olsun aylar içinde öğrenilemez sizin aylar içinde öğrendiginiz ilim dediginiz şey çogu insanın yıllarını verdigi ilimlere saygısızlıktır lütfen dikkat edelim ki inni ve cinni ilmi yıllara bile sıgdırılamaz iken siz nasıl aylara sıgdırdınız merak ettim dogrusu
teşekkür ederim
sevgili klopatra arkadasım yazdıklarından anlaşıldıgı üzere direk bir temas kurmus da olabilirsin lakin suda var aşırı düşünce sempozyumu beyninin sana oyun oynamasına da neden olanbilir tıpkı reiki gibi uyku halinde beyin vucudun zarar görmesini engellemek amacı ile ani hareket sonucu vucudu gecici olarak felç eder insanların toplu yanılgısı da beni uzaylılar kacırdı olur bu gibi benzer bir faaliyet olabilir eger anlattıklarınıza bi göz gezdirir seniz kacırdıgınız ayrıntılar vardır lutfen ayrıntılar onemlidir detaylı anlatımınızda eminim burada bir cok ilim sahibi arkadasımız gerekli yardımda bulunacaktır
teşekkür ederim...
Sevgili arkadaşım öncelikle şunu söyleyeyim. Size katılıyorum, bu bilgiler aylar içinde öğrenilemez, ben yıllardır detaylı bir araştırma yapıyorum ama söylediklerin gibi yanılma değil. Bendeki o sesi ne duydum doğrudan bir temasa geçemedim belki ama gerçekten duydum. O an uyanıktım çünkü uykuda ya da rüyada değildim. Sadece gerçekten onlarla iletişim kurmak istiyorum artık ama bir türlü başaramıyorum bunu.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Ses içten tok bir ses ve tek kelimeydi değil mi?

kleopatra_20

Kayıtlı Üye
ya hayr öyle değildi yani nasıl anlatsam hani yüksek ses nefes alıp yutkununca hah diye bir ses çıkar ha hatta şöyle örnek verebilirm coca cola reklamlarında kolayı yutunca bir ses çıkarıyoya reklamı seslendiren kişi işte aynen öyleydi ama bayan sesiydi ben o an uyanıktım uyku falan değildi hayalde görmedm yani kafamda yarattığım bir ses değildi tamamen gerçkti zaten sesten sonra vücudumdan özellkle belimn o taraftan sımsıcak bişey geçti temas olrakda hisettim yani çok ilginç bir olaydı benim için hala unutamıyorum

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
korkutmak maksadıymıs demekkı tepki ölçmek. cok ıstedıgın ama ıletısım kuramadıgını yazmıssın. iletişim kurmak için bır yol biliyorum ama bunu hiçbir allah kuluna söyleyemem
sonucu kesın ama kendi dinimizi kullanarak yapılan bır olay bu ve bende kötü şeyleri isteyen bir insan degilim.musallat olma ıhtımalı cok yuksek ve sız hala olayın bılıncınde degılsınız ama sıze zarardan baska hıcbırsey vermezler.ne kaderı ne yazgıyı degıstırırler.bence kendınıze kötülük yapmayın bir size musallat olsalar hani neyse ailenizide etkileye bilir bu neleri riske attıgınızı bır düşünün derim kendi fikrimce
iyi forumlar.

kleopatra_20

Kayıtlı Üye
korkutmak maksadıymıs demekkı tepki ölçmek. cok ıstedıgın ama ıletısım kuramadıgını yazmıssın. iletişim kurmak için bır yol biliyorum ama bunu hiçbir allah kuluna söyleyemem
sonucu kesın ama kendi dinimizi kullanarak yapılan bır olay bu ve bende kötü şeyleri isteyen bir insan degilim.musallat olma ıhtımalı cok yuksek ve sız hala olayın bılıncınde degılsınız ama sıze zarardan baska hıcbırsey vermezler.ne kaderı ne yazgıyı degıstırırler.bence kendınıze kötülük yapmayın bir size musallat olsalar hani neyse ailenizide etkileye bilir bu neleri riske attıgınızı bır düşünün derim kendi fikrimce
iyi forumlar.
lütfen ve lütfen o yöntemi bana ver lütfen bugüne kadar denmedğm yöntem kalmadı sonuçlarına kendm katlanıcam söz veriyorm asla sizi sorumlu tutmam biliyorm beni deli olrak görüyosun belki ama ben gerçkten çok korkusuzm benim kadar korkusuzunuda görceğinizi sanmıyorum yıllardr yapmadığm kalmadı diyorm hiç bi çıkış yolum yok kimse yardım etmiyor sonuç kesn demişsnz bunu duyduktan sonra rahat duramam ben lütfen verin bana o yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...