Gözleri güzelleştiren göz majisi

onepiece

Kayıtlı Üye
İş
Danışman
Gerçekten en ciddi konulardan biridir göz konusu.Göz,bir insanı dünyanın en güzeli yapabileceği gibi,en çirkinide yapar.Göz üzerine binlerce kitap yazılabilir.Gözler ruhun aynasıdır diye boşuna dememişler.Gözünüz güzel değilse,geri kalan hiçbir şey de güzel değildir.Güzelleşmek için işe gözden başlayın.

Güzellik bakanın gözündedir.Bir parça sabunun üzerine ''ESMİ KER'' kelimelerini yazın,yüzünüzü ve gözünüzü bu sabun ile sabunlayın.Onun gücü gözlerinize geçecektir.Sadece bu sabun ile gözlerinizi yıkayın.Başka birşey için kullanmayın.Sonra da makyajınızı yapın.

Gözünüz ile kaşınız arasına makyaj kalemi ile ''İBİR İKİM'' kelimesini yazın ve birkaç dakika sonra temizleyin.Buradan da güzellik yardımı gelir.Balmumu üzerine ''MESSELE'' kelimesini yazın ve bunu her gece ve her sabah gözlerinizin üstünde tutun,Nefertitinin gözlerinin güzelliği size geçecektir.

ALINTIDIR.

origanum

Yönetici
Gerçekten en ciddi konulardan biridir göz konusu.Göz,bir insanı dünyanın en güzeli yapabileceği gibi,en çirkinide yapar.Göz üzerine binlerce kitap yazılabilir.Gözler ruhun aynasıdır diye boşuna dememişler.Gözünüz güzel değilse,geri kalan hiçbir şey de güzel değildir.Güzelleşmek için işe gözden başlayın.

Güzellik bakanın gözündedir.Bir parça sabunun üzerine ''ESMİ KER'' kelimelerini yazın,yüzünüzü ve gözünüzü bu sabun ile sabunlayın.Onun gücü gözlerinize geçecektir.Sadece bu sabun ile gözlerinizi yıkayın.Başka birşey için kullanmayın.Sonra da makyajınızı yapın.

Gözünüz ile kaşınız arasına makyaj kalemi ile ''İBİR İKİM'' kelimesini yazın ve birkaç dakika sonra temizleyin.Buradan da güzellik yardımı gelir.Balmumu üzerine ''MESSELE'' kelimesini yazın ve bunu her gece ve her sabah gözlerinizin üstünde tutun,Nefertitinin gözlerinin güzelliği size geçecektir.

ALINTIDIR.

Sadece alıntı olduğunu yazmak yerine Deniz S. Vincente'in "Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler" adlı kitabının 85. sayfasından alıntı yaptığınızı da belirtseydiniz keşke. Ayrıca oradaki herşeyi yazmışsınız ama bunların birkaç Druid büyüsü olduğunu yazan cümleyi atlamışsınız arada. Birinci tarifin son satırında da fazladan bir kelime yazmışsınız. "Başka birşey için kullanmayın." demişsiniz doğrusu "Başka bir şey kullanmayın." olacaktır. Konuyu da yanlış yere açmışsınız ayrıca. Yüksek Maji değil Cadı Büyüleri bölümünde olması gerekmektedir.

onepiece

Kayıtlı Üye
İş
Danışman
ben bunu kitaptan değil, başka bir siteden alıntı yaptım arkadaşım

ukala vâri tavrın için teşekkürler
madem bu kadar bilgiliydin de sen neden açmadın
o da ayrı bir forum konusu olabilir:sifone:

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye

Konuşmalarınıza dikkat edin! Sevgili Origanum'un yahut başka bir üyenin bilgisine saygısızlık edemezsiniz ve aklınıza estiği gibi de burada maval atamazsınız! Eğer bir konu açacaksanız da "kurallar" dahilinde açarsanız, bu şekilde uyarılmaya ya da düzeltilmeye de zaten ihtiyaç duyumayacaktır emin olunuz. Ayrıca kimsenin konu açmak gibi bir mecburiyeti olmadığından, Origanum arkadaşımızın bu bilgiyi niçin paylaşmadığı da sadece kendini ilgilendirir. Rica ediyorum biraz saygılı olun.

origanum

Yönetici

Herkes başka sitelerden okuyabilir, bir anlamı yoktu bu tarz bir paylaşımınızın. Sitelerden kopya yapmak yerine keşke kendi emeğinizle yazıp internette olmayan bir şeyi paylaşsaydınız.
Bu kitaptan zaten bir çok konuyu ben ve diğer arkadaşlar verdik, kitabın tamamını vermek telif haklarına aykırı ve emeğe saygısızlık olur ayrıca. Neyi açıp açmayacağımı sorgulamanın size düşeceğini sanmadığım gibi bana ukala diyerek hakaret etmenizi de, arkadaşım gibi lakayt bir şekilde bana hitap etmenizi de, saygısız tavırlarınızı da gözardı edeceğimi siz sanmayın.

onepiece

Kayıtlı Üye
İş
Danışman
sayın yeşil çingene ve origanum
değerli arkadaşlarım
birincisi, site çok güzel ve bu siteyi paylaşımlarla daha da güzelleştirmeye çalışıyoruz
daha düzgün bir üslüpla uyarabilirdin origanum
ayrıca ''ukala'' kelimesini hakaret olarak alıgılyorsan sen hiç sokağa çıkmamışsın
diyebilirim
ha bir de uzaklaştırma cezası vermişsin
canım arkadaşım hiç problem değil foruma girdiğim ilk günden beri çekişip duruyorsun zaten benimle
doğrudur telif haklarına aykırı olabilir alıntı yapmak
şunuda gözardı etmemeniz gerekirdi
msj sayımdan bu işlerde yeni olduğumu anlamanız gerekirdi.

öpüyorum sizleri mod arkadaşlar
sevgiyle kalın
bunun üstüne de bir de ıp ban atarsanız
forumunuzu kirlettiğini düşündüğünüz bu şahıs uğramaz bir daha
sevgiyle kalın
öpüyorum canlarım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
sayın yeşil çingene ve origanum
değerli arkadaşlarım
birincisi, site çok güzel ve bu siteyi paylaşımlarla daha da güzelleştirmeye çalışıyoruz
daha düzgün bir üslüpla uyarabilirdin origanum
ayrıca ''ukala'' kelimesini hakaret olarak alıgılyorsan sen hiç sokağa çıkmamışsın
diyebilirim
ha bir de uzaklaştırma cezası vermişsin
canım arkadaşım hiç problem değil foruma girdiğim ilk günden beri çekişip duruyorsun zaten benimle
doğrudur telif haklarına aykırı olabilir alıntı yapmak
şunuda gözardı etmemeniz gerekirdi
msj sayımdan bu işlerde yeni olduğumu anlamanız gerekirdi.

öpüyorum sizleri mod arkadaşlar
sevgiyle kalın
bunun üstüne de bir de ıp ban atarsanız
forumunuzu kirlettiğini düşündüğünüz bu şahıs uğramaz bir daha
sevgiyle kalın
öpüyorum canlarım
Birincisi kimsenin sizinle çekiştiği yok.
ikincisi size 10 (on) günlük ceza verecekmiş moderatörümüz sonra vermemiş.Ben şimdi konuyu değerlendirdim ve on gün ceza vermemiş iyi yapmış çünkü ben daha fazlasını vereceğim.
Dört cezalı olduğunuz sürece sokağa çıkın 100 kişiye ukala diyin, hastahane masrafları benden.İyileşene kadar da cezalı kalacağınızdan bol bol evde dinlenirsiniz.

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
bişey sorabilirmiyim yaptığımız bu şey işe yaramasssa herhangi bi zararı olurmu gözlerimize :oops:

gulberk

Kayıtlı Üye
Bu uygulamaları cadı olmayanlarda yapabilirmi?