cok garip

peril

Kayıtlı Üye
rüyamda evlendigimi gördüm ama cok garipti erkek olmama rahmen üstümde gelinlik vardı ve bir sürür gelinlikli fotolar ve sonra kendimi nikah masasında buldum annem ve babamı bekliyorduk patronları geldi müjgn abla ve gelemeyeceklerini işlerinin bitmedigini söylede ben aglamaya baslamıştım üzülüyordum.... ilk kez böyle garip bir rüya gördüm net hatırladıklarım bu kadar ama daha uzundu sanırım rüyam :) yorumlar mısınız bu rüyanın anlamı ne cok garip birşeyde :)

peril

Kayıtlı Üye
bende öyLe yapmak isterim ama iLk kez oLunca merak ettim acaba birşeyin habercisi mi:D

SanGlade

Banlı Kullanıcı
hahaha aman allah korusun öyle haber olmaz olsun :Dsonu kotu :D

SanGlade

Banlı Kullanıcı
yanlız sormadan da edemiyecegim ilerde bi yerde erkegim demişsin kullanıcı adın peril :D

amanita_a

Kayıtlı Üye
Geçen gece bende buna benzer bir rüya gördüm gelinlik giymiştim ama ağlıyordum ve kendime kendime hiç tanımadığım bi adamla yarın nikahım var diyorum ama çok sıkıntılıyım , lütfen yorumlarmısınız?

peril

Kayıtlı Üye
Geçen gece bende buna benzer bir rüya gördüm gelinlik giymiştim ama ağlıyordum ve kendime kendime hiç tanımadığım bi adamla yarın nikahım var diyorum ama çok sıkıntılıyım , lütfen yorumlarmısınız?

bende aynn üzerimde hissettim gelinligi bembeyazdı yaaa saka gibi:D

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ruyalarinizi kendi adinizla acdiginiz yada acacaginiz basliklarda psikanaliz bolumunde paylasin burasi ruya tabiri bolumu degil sadece haberci tabir edilen ruyalarin paylasildigi bolum ve lutfen burayi kendi aranizda yorumlar yapacaginiz sohbet kosesi gibi kullanmayiniz!!!Bu uyariyi belki onlarca kez tekrarlamis olmakdan fazlasiyla biktigimi bilmenizi isterim !

peril

Kayıtlı Üye
pantea lütfen yorumlar mısın rüyamı lütfen...

elleyla

Kayıtlı Üye
ben cok ruya göruyorum bunun bı sebebı varmı sankı uyumuyorum fılm cevırıyorum bu yuzdende dınlenmeden uyanıyorum lutfen yardım

Pantea

Kayıtlı Üye
ben cok ruya göruyorum bunun bı sebebı varmı sankı uyumuyorum fılm cevırıyorum bu yuzdende dınlenmeden uyanıyorum lutfen yardım

Gunluk yasaminda kendisini cok fazla baski altinda hisseden kisilerde genellikle boyle olur bu cok fazla nedeni olan bir durumdur , ornegin ; asiri yorgunluk ve stress altinda calismak, aslinda hoslanmadiginiz ama katlanmaya mecbur kalarak tepki veremedigimiz cevrede yasamak yada boyle bir durumda olmak,dis dunyaya cok donuk etrafiyla ve dunyada olup bitenlerle cok fazla ilgilendigi halde kendi ic dunyasindan ve ruhsal ihtiyaclarindan habersiz olmak gibi benzeri bir cok neden karmasik ruyalar gorerek dinlenmemislik hissiyle uyanmamiza neden olabilir.