Astral seyahat ve lusid rüya teknikleri

onepiece

Kayıtlı Üye
İş
Danışman
öncelikle bunu yapabileceğinize inanmalısınız ve asla pes etmeden çalışmalarınızı sürdürmelisiniz...

çok kapsamlı bir dökümandır...

ALINTIDIR

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Döküman güzel ve açıklayıcı olmuş .

KURTT

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu kaçıncı defa veriliyor bu sitede .. lütfen önce siteye bir bakınız daha önce paylaşılmış mı diye. rica ediyorum sizlerden.boşu boşuna indiriyoruz.. beni yanlış anlamayın söylediklerimden ötürü..sanal olduğu için jest mimik yok okey :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
yha arkadaslar ben astral seyahat yapmayı gerçekten çook istiyorum... 2 gundur çalısıyorumda ... Bu sayfada uzmanlasmıs kımse var mı acaba destek alabileceğim ??

breathe

Kayıtlı Üye
Bende çok istiyorum astral seyehat yapmayı dün gece tam uyumak üzereydim birden aklıma teknikler geldi yarı uyanık bir biçimde denemeye başladım sonra belirtileri başladı titriyordum sonra başım dönmeye başladı kollarım hafif hafif gıdıklanıyordu ve kalbim deli gibi atıyordu hefes alışlarımda çok hızlanmıştı birden korktuğumu hissettim nelerle karşılaşacağımı bilmiyordum kendime gelmek için çabaladım ve dün gece yapmamaya karar verdim belki yeniden cesaret gelir yeniden denerim :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
Breathe söylediğiniz belirtiler bende de oluyor. İlk başlarda çok korkuyordum. Ama Meditasyon sayesinde bu korkularımı yenmeyi başardım. Şu anda astral seyahati tam anlamı ile gerçekleştiremedim fakat karşılaşacağım hiç birşeyden korkmuyorum. HEr ne olursa olsun bir gün başaracağım.

gokmavi

Kayıtlı Üye
neden alamıyorum dosyayı ? başka bi sayfayayönlendiriyor

sonsıpahıı

Kayıtlı Üye
Bende çok istiyorum astral seyehat yapmayı dün gece tam uyumak üzereydim birden aklıma teknikler geldi yarı uyanık bir biçimde denemeye başladım sonra belirtileri başladı titriyordum sonra başım dönmeye başladı kollarım hafif hafif gıdıklanıyordu ve kalbim deli gibi atıyordu hefes alışlarımda çok hızlanmıştı birden korktuğumu hissettim nelerle karşılaşacağımı bilmiyordum kendime gelmek için çabaladım ve dün gece yapmamaya karar verdim belki yeniden cesaret gelir yeniden denerim :)
bnde ilk kez deniycem umarım sana olanlar banada olmaz bnde korkarım ama inanıyorum ki ılacak

scn

Kayıtlı Üye
dokumanı ben neden goremıyorum acaba

furkan40

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar öncelikle korkulacak hiç bir şey yoktur.Bir gün belirleyin ve kendinize cesaret verin mesela Cumartesi gün ne olursa olsun korkmayacağım ve yapacağım gibi.Sonra tekniklerden 1ni seçin hangisi kolay geliyorsa.Bu işte biraz çaba gerekiyor ilk günden yapamazsanız biraz çalıştıktan sonra yapabilirsiniz.Allah yardımcınız olsun.Selametle :)