Baş Ağrısı İçin

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Baş ağrılarından uzun süredir muzdarip olanların bu rahatsızlığını giderebilmesi için;

Bu muska yapıldıktan sonra dairenin dış çevresine kişinin isminin ilk harfi 40 kez kişinin isminin son harfi de 7 kez yazılır ve kağıt ikiye katlanır. Katlama işlemi bittikten sonra üzerine kişinin adı soyadı yazılır ve bilinen kısa dualardan birisi yazılır.

Katlanarak kare biçimine getirilen muska bir naylona sarılıp beyaz bir beze dikilir.

Muska tamamlandıktan sonra;

99 kez subhanallah,
70 kez bismillah,
40 kez elhamdulillah,
33 kez inşallah
mırıldanıp kişinin boynuna takılır.

NOT: Ayrıca kişinin bu muskayı kimseye göstermeden taşıması gereklidir.

majeste

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler.yakın bir tanıdığımızın yıllardır süren bir baş ağrısı var ve doktorlar hiçbir şekilde nedenini bulamadılar. bu muskayı önerecem onlara yalnız bir şey sormak istiyorum, hazırlanışında özel bir gün ve saati varmı?

yule

Yönetici
İş
Anadolu büyüsü olduğu düşünülürse genelde bu büyüler deri üzerine yazılır. Deriye kan, toprak boya, kına ile çizilir. Geleneksel anlayışa uyarak yapılacaksa bu şekilde yapılmalı. Yine anadolu büyüsünde İğne ve iplikle yapılan tılsım dikilir. Dikerken duruma uygun olarak dua edilir. Yapım zamanıda ayın gökyüzünde göründüğü zaman ya da dolunay olduktan sonra ay tekrar açıldığında yapılır. Yanı karanlık ayın dışında bir zamanda yapılır.

majeste

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler cevap için.bunu vereceğim kişiler bunları yapabilecek düzeydeler denebilir, o yüzden kendilerine iletecem (ha belki biliyorlar belki bilmiyorlar bunu bilemiyorum, çünkü dışarıya fazla belli etmezler bazı şeyleri)

DNZ33

Kayıtlı Üye
yule çok güzel bir paylaşım teşekkür ederim. kendi adıma bişey söylemek istiyorum. Bunlar güzel paylaşımlar ama öncelikle arkadaşlarıma doktora gitmelerini tavsiye ederim.Galiba sende beni tasvip edersin.Çünki aralıksız kesilmeyen müzmin ağrılar başka hastalıkların belirtisi olabilir.Ama tıbben bir sorun yoksa çok güzel olur.Allah herkeze şifa versin.:)

yule

Yönetici
İş
Tabi ki katılıyorum size. Bunlar alternatif sizler için. Doktora gidipte bir sonuc alınamayan ya da sebebi belli olmayan konularda sizlere önerebleceğim uygulamalardır. Anadoluda da böyle uygulamalar oldukça yaygındır.