A...'dan z..'ye büyü-musallat belirtileri

BUYUMUSALLAT

Kayıtlı Üye
BÜYÜ VE CİN MUSALLATININ BELİRTİLERİ
1.DERECEDE BELİRTİLER

a-Bayılma(Bayılan kişi yanındakileri duyar ama konuşamaz )

b-Baş ağrısı(beyni uyuşturan ilaçlar hariç ağrıyı ilaç geçirmez)

c-Hayata ümitsiz bakmak ve intiharı denemek

d-Gaipten sesler duymak ve o sesle karşılıklı konuşmak

e- Başkalarının göremediği görüntüler görmek.

f-İslamı yaşayamamak veya yaşamakta zorlanmak.

g-korkunç rüya ve kabuslar görmek.

h- Tıbben anlaşılamayan çeşitli cinsel sorunlar yaşamak

2. DERECEDE BELİRTİLER

a-Enseden gelen şakaklarda başlayan bir baş ağrısı ve el ve ayaklarda karıncalanma tarzında uyuşmalarve bazı uzuvlarda geçici felçlere neden olabilir.

b-Gereksiz ve çabuk sinirlenme ve sinirin çabuk geçmesi.

c-Yaşamına hedef çizmeye zorlanma, intihar düşüncesi ve büyük günahlara sürüklenmek.

d-Rüyalarında korku ve titreyerek uyanma

e-Dalgınlık ve uykusuzluk ve uyandığında dinlenmiş olarak kalkamamak

. f-Hayatındaki çoğu şeyin olumsuz seyretmeye başlaması(özellikle ev içerisinde huzursuzluk)

g-Vücut organlarının herhangi birinde tıbben çözülemeyen ağrı ve rahatsızlıklar hissetmek.

3. DERECEDE BELİRTİLER

a-Uykusuzluk sorunu yaşamak.

b-Hayattan lezzet alamamak.

c-Kararsızlık ve çift kişilik taşırcasına yaptığından çabuk pişman olmak.

d-Kapalı alanlardan çabuk sıkılmak ve göğsünde nefes daralmaları hissetmek.

e-Zina ve içkiye meyletmek

f-İslam dan uzaklaşmaya başlamak.

Açıklama: Büyünün ve cinlerin musallatının belirtileri kişilerin erkek ve bayan oluşuna ve iradelerinin kuvvetli ve zayıf oluşuna göre 1. 2. ve 3. derecede etkilerde farklılıklar gösterebilir Not Reankarnasyon(CİNLER GEÇMİŞİ ÇOK İYİ BİLEBİLİR), sebepsiz intiharlar(çünkü kişinin ölümü ile ona musallat olan cin özgür kalır) bir cin musallatınının açık bir örneğidir.

Alıntıdır.

DNZ33

Kayıtlı Üye
bende bunların bir kısmı hatta büyük bir kısmı mevcut bu durumda ne yapmalıyız onuda yazrsan sevinirim bende sadece dinden uzaklaşma olamadı zorlansamda ibadetlerimi terk etmedim

BUYUMUSALLAT

Kayıtlı Üye
bende bunların bir kısmı hatta büyük bir kısmı mevcut bu durumda ne yapmalıyız onuda yazrsan sevinirim bende sadece dinden uzaklaşma olamadı zorlansamda ibadetlerimi terk etmedim
ömründe hiç büyü yapmamış ve verdiği hizmeti para için değil de Allah için yapan bir hocadan yardım almanı tavsiye ederim her büyünün yapılış şekline göre bozulması farklılık gösterebilir ve ilacı da budur demek zor bir cevaptır.. geçmiş olsun(% 90 ının sahtekar ve şarlatan olduğu bir sektörde )doğru kişiyi bulmak için Allah sana kolaylık versin kardeşim

P

Pocahontas

Kusura bakmayın ama bu bahsedilen belirtileri yaşayan kişinin önce hocaya gitmesi yerine,
psikolojik destek alması daha yararına olur.
Bunlar büyü belirtileri değil bildiğin depresyon belirtileri olabilir anca.
her insan hayatında bir dönem yaşar bunları. Her yaşayanada büyü yapılmış diye nitelendirirsek işin içinden çıkamayız.
ayrıca Cinn kelime anlamı ile bilinmeyen, gizli demek. Böyle bilinmeyen birşeyin hakkında ki bilmişliklerede hayret ediyorum.
Bu dedikleriniz anca sizin bahsettiğiniz o %90 ın işine yarar.

BUYUMUSALLAT

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama bu bahsedilen belirtileri yaşayan kişinin önce hocaya gitmesi yerine,
psikolojik destek alması daha yararına olur.
Bunlar büyü belirtileri değil bildiğin depresyon belirtileri olabilir anca.
her insan hayatında bir dönem yaşar bunları. Her yaşayanada büyü yapılmış diye nitelendirirsek işin içinden çıkamayız.
ayrıca Cinn kelime anlamı ile bilinmeyen, gizli demek. Böyle bilinmeyen birşeyin hakkında ki bilmişliklerede hayret ediyorum.
Bu dedikleriniz anca sizin bahsettiğiniz o %90 ın işine yarar.

burada isim veya reklam için üye olmadım kardeşim.. reklam yapmaya da niyetim yok ancak bunlar benim bizzat yaşayanlarda şahit olduğum ve ciddi bir tedavi sonucunda sona eren rahatsızlıklardır.. tıbben bir çözüm bulamadığınızda doğru kişiyi bulmak için bir kısas da yukarıya yazdım..
dileyen inanır ama yaşayan bizzat inanır....

burada isim veya reklam için üye olmadım kardeşim.. reklam yapmaya da niyetim yok ancak bunlar benim bizzat yaşayanlarda şahit olduğum ve ciddi bir tedavi sonucunda sona eren rahatsızlıklardır.. tıbben bir çözüm bulamadığınızda doğru kişiyi bulmak için bir kısas da yukarıya yazdım..
belirtileri inkar etmek le büyüyü inkar etmek aynı şeydir...:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Pocahontas'ın haklı olduğu bir kısım var. Şöyle açıklanabilir bu haklılık;sadece büyü değil paranormal yetenekler veya doğa üstü olaylarda insanlar için çok ince bir çizgi vardır. Bu ince çizgiyi özel bir bakım olmadan hocalara,medyumlara ve aynı zamanda psikologlara yönlendirmek kesin bir sonuç getirmez. Dediğim gibi önce bir uzman bu konuda kişiye bakmalı ve öyle yönlendirmelidir. Basitçe bir psikoloğa görünmekten zarar gelmez. Şarlatanı az olur onların. Diploması belli birine gider danışırsınız ve o sizi dinler siz onu dinlersiniz. Dediği birşeyi yapmak zorunda değilsiniz. Sahte hoca ise size zarar getirir. Özetle herkeste yukarıda sıralanan belirtiler aynı şeyi göstermez. Bunu ayırd etmek gerekir.

P

Pocahontas

belirtileri inkar etmek le büyüyü inkar etmek aynı şeydir...:)

ben size reklam yapıyorsunuz diye en ufak bir atıfta bulunduğumu sanmıyorum.
sadece paylaştığınız yazıda bulduğum yanlışı ve görüşümü belirtmek istedim hepsi bu.
yaşayan inanır diyorsunuz da yazınız o kadar geniş hitap ediyor ki; en ufak bir ruhsal sorunda insanın bunu okuduğunda ''ee o zaman bendede var'' demesi kaçınılmaz.
Ayrıca bende belli bir dönemlerde bunları yaşadım ama hoca aramadım.
Sevdiğim bir söz vardır ''Çaresizseniz Çare Sizsinizdir''

depsderin

Kayıtlı Üye
bu belirtiler bazı hastalıkların ya da psikolojik sorunlarında belirtileri. bence hemen bunları okuyup ben de de var demeden önce uzman bir doktora başvurulmalı. Tıbbi bir sorun bulunamazsa hocalara gidilebilir. ama Pocahontas' ın dediği gibi insan kendi çözümünü yaratabilir. Burda bir çok dua paylaşılmış.

BUYUMUSALLAT

Kayıtlı Üye
ben size reklam yapıyorsunuz diye en ufak bir atıfta bulunduğumu sanmıyorum.
sadece paylaştığınız yazıda bulduğum yanlışı ve görüşümü belirtmek istedim hepsi bu.
yaşayan inanır diyorsunuz da yazınız o kadar geniş hitap ediyor ki; en ufak bir ruhsal sorunda insanın bunu okuduğunda ''ee o zaman bendede var'' demesi kaçınılmaz.
ayrıca bende belli bir dönemlerde bunları yaşadım ama hoca aramadım.
sevdiğim bir söz vardır ''çaresizseniz çare sizsinizdir''

kardeşim büyünün var olduğuna inaniyorsaniz bu yazilanlar da belirtileridir..
Yok büyüye inanmiyorsaniz o apayri bir tartişma konusu..
Tip ile islam omuz omuza veremediği sürece bu sorunlarin neden kaynaklandiği anlaşilincaya kadar memleketim insani inim inim inlemeuye devam edecektir maalesef..

damlacık

Kayıtlı Üye
Bende bunların büyünün etkisi olduguna inanıyorum zaten yapılan kötü büyülerin amacıda psikolojiyi yani ruhsal durumu bozmak degilmidir.Büyüye inan hocalarda düzelir inanmıyan psikoloklarda bu tatamen tercih konusudur.Bazı durumlarda hoca hastaya mudale ederse ileşir bazı durumlardada doktor iyi eder...birbirine karıştırmamak lazım diye düşünüyorum bu tamamen benim şahsı fikrimdir.:cowboy:

P

Pocahontas

KARDEŞİM BÜYÜNÜN VAR OLDUĞUNA İNANIYORSANIZ BU YAZILANLAR DA BELİRTİLERİDİR..
YOK BÜYÜYE İNANMIYORSANIZ O APAYRI BİR TARTIŞMA KONUSU..
TIP İLE İSLAM OMUZ OMUZA VEREMEDİĞİ SÜRECE BU SORUNLARIN NEDEN KAYNAKLANDIĞI ANLAŞILINCAYA KADAR MEMLEKETİM İNSANI İNİM İNİM İNLEMEUYE DEVAM EDECEKTİR MAALESEF..

Büyüye inanıyor olmam, olaylara sizinle aynı pencereden baktığımı göstermez.
Kabul edersinizki kelimelerin aynı olması, anlamlarında bir olmasını doğurmaz.
izlenimler kişiseldir, yüklenilen anlamlar farklıdır, doğrular, yanlışlar vs. sonuç olarak herkes aynı dili konuşmaz.
Bakın Cin diye adlandırdığınız varlıklar POKEMON DEĞİLDİR.
Biri kalkıp ''seni seçtim pikachu!'' diye bir nidalarıyla insanın üstüne cin gönderip hayatını karartabileceğini mi sanıyorsunuz? :)
bu kadar mı basitler gözünüzde? ya büyüler?
sokağa çıkın rastgele birini çevirin hayatındaki sorunları sorun.
en sonunda büyüyle bir ilgisi olabilir mi diye sorun. Hayır diyelenlerin sayısı o kadar az olacağına eminim ki
nerdeyse her iki kişiden biri kendinde büyü olduğunu sanıyor.
e sanırım diğer geri kalanı ise işi gücü bırakıp bu kişilere büyülerle saldırıyorlar.
Lütfen biraz çevrenize bakın. Bu zamanın en karlı işi neredeyse medyumluk (boşuna okuyoruz zaten)
ve gelmiş bana bunlar kesin belirtilerdir diyorsunuz.
inanın cinn diye adlandırdıklarınızı ben daha zararsız buluyorum
iki ayaklı cinlerin belirtileri ve kurtuluş yollarını söylerseniz daha yararıma bulurum şahsım adıma.
bu milletin inim inim inlememesi için gözünü açması lazım..

BUYUMUSALLAT

Kayıtlı Üye
ne dediğinizi veya ne demek istediğinizi anlamış değilim..
amacınız bğcı mı yoksa üzüm mü yoksa üzüm pekmezi mi ya da üzümü inkar etmek mi anlamış da değilim kendi dar pencerenizden kafanıza göre yazmış da yazmışınız..ben sadece yaşadıklarımı ve yaşananları yazdım yukarıda varsayımları ya da hayalleri değil...