Güçlü olmak için

yorgunana

Kayıtlı Üye
Epeydir buradayım ve yuvam için türlü dualarla savaşıyorum ama ne yazıkki artık dayanacak gücüm kalmadı Allahım hayırlı olsa idi düzeltirdi diyorum. Büyü yaptırmaya bile razı olmuştum elimden ne gelse yapacaktım ama o da olmadı. dayanacak gücüm kalmadı bende insanım. Allahımdan hep peygamber sabrı istedim ama buraya kadarmış. Allah çocuklarım için hayırlısını versin artık. Boşanmaya karar verdim şimdi tek amacım var çocukların velayetini alabilmek güçlü olmak için neler okumam lazım. İki yavrum var ikisininde bende kalmasını istiyorum. Ne olur benim için dua edin bana da dualar önerin. Öncelikler güçlü olamam lazım iş bulmam ve çocuklarıma sahip çıkmam lazım.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
allah kolaylık versin dualarım seninle kardeşim allah herseyin hayırlısını sana nasıb etsin üzülme olmayınca olmaz bazen.olup da üzülecegine bu kadarmıs demek daha erdemlidir bu senin büyüklügünü gösterir.allah bir kapıyı kaparken diyerini acar duyar sesini

selene7777

Banlı Kullanıcı
''LA İLAHE ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ ZALİMİN'' hz.Yunusun duası bu tesbihi çekebildiğn kadar çekersen bütün sıkıntılarından kurtulursun allahın izniyle..
insallah çocuklarına kavusursun..dualarımda olucaksın.

yorgunana

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Allah hepinizden razı olsun. Benim en azından vicadn azabım olmayacak elimden ne gelirse yaptım. elimden bu kadar geldi. Tam 2 aydır sabah akşam dua ediyorum tüm gururumu yerlere attım tek çocuğum babasız büyümesin diye ama olmadı.
Sevgili selene bu duayı okumak için abdestli olmak gerekiyormu acaba

selene7777

Banlı Kullanıcı
sürekli okunacak bir zikir olduğu için ve sayısı olmadığı için başlarken abdestli olmanın yeterli olucağını düşünüyorum tabii buradaki arkadaşlar bu konuda daha iyi bilgi vereceklerdir eminim..

yorgunana

Kayıtlı Üye
saol selene birazdan abdest alıp başlayacam. benim için dua eden herkese çokk çok teşekkürler. Bir ayetel kürsi formülü vardı onu a yapacağım.

medy

Banlı Kullanıcı
kardeşim sana şu duayı önerim rabbena atine fiddünya hasaneten ve kına azaben nari ya elif ya nur ya azim kaf ha ayın sad bunu oku allhın izniyle bütün dertler biter

yorgunana

Kayıtlı Üye
Sevgili medy Bu duanın okuma sayısı falan varmı yada zamanı

salça

Kayıtlı Üye
İş
TEACHER
Sakın boşanma.Boşanmalarda çocuklar annenin suçu olmasa bile anneyi suçlarlar.Evliliğin neden bozuldu?3 .kişi mi var arada, Avukat tut,mahkeme bedava avukat verir sana, nafaka bağlat,güçlü ol,mücadele et.

yorgunana

Kayıtlı Üye
Sevgili salça boşanmak en son istediğim şeydi tabiiki direniyordum epeydir evet 3 kişi var bence çünkü insan bir anda bu kadar değişemez itiraf etmiyor çünkü 3. kişide evli neyse çok uğraştım ama beni düşman görüyor artık boşanmadan mı yaşayayım öyle çocuklar arada kalır benim tek düşüncem onlar

gülendam1

Kayıtlı Üye
sevgili kardeşim eşin evine geliyormu gelmiyormu akşamları durumu bi anlatsana tamam 3. kişi var ama eşin ne yapıyor ben sana yaşadığım bir olaydan örnek vericem...

mecra

Kayıtlı Üye
bence böyle bir durumda özellikle şiddet ve sürekli kavga,tartışma vs. varsa en mantıklısı boşanmak,hem çocukların hem de senin psikolojik sorunlar yaşaması kaçınılmaz,hakkınızda hayırlısı neyse o olsun ama şunu da unutma canım sen kendini düşünmezsen başka kimse düşünmez ...

yasemin

Kayıtlı Üye
Benim naçizane tavsiyelerim olacak.(Ben deyaşadım) Eşiniz ne zamandan beri ilgisiz , maddi durumunuz nasıl? bu konular önemli. Şu anda boşanmayın depresyon tedavisine başlayın. zaten bu kadar çekmişsiniz bir kaç ay daha depresyonunuz tedavi olup sağlıklı düşünene kadar boşanmaveyaevliliği sürdürme konusunda kararalmayı birkenara bırakın ki bu bana psikiyatris tavsiyesidir.Piyasada yanetkisiolmayan ilaçlar var mesela ciprambaşlayın. Geceleri uykunuzdan aynı saatlerde aniden uyanıp kederli oluyorsanız kesin depresyondasınızıdr ve depresyondayken kesinlikle evliliğin devamı veya bitmesi için karar almayın. Gece uykularınızı düzenlemek için anksiyete giderici ilaç alın. Atarax gibi
Soğukkanlı olun. En önemli prensip GÖNÜL KAÇANI KOVALAR dır bunu unutmayın. Eşinize karşı artık acı çekmiyor umursamıyor gibi davranın ona kesinlikle yalvarmayın. Sizdeki değişiklik bir süre sonra kafasını kurcalamaya başlar ve sizi yine ağlatmaya yalvartmaya çalışır ( bu insan psikolojisidir) sakın tuzağa düşmeyin.
Sizi eski halinize döndürmek enerjinizi gücünüzü sömürmek için elinden geleni yapacaktır lütfen sizin enerjinizle beslenmesine izin vermeyin. Sizden enerji çekiyor enerjisini başkasına harcıyor kapatın kendinizi.
Bir süre sonra sağlam düşünmeye başlayacaksınız ve bu durumu başarabilirseniz her şey tersine dönecek. Yoksa sana hukuki bilgi de verirdim ama ben bana boşanmaya gelenleri bile önce düşünmek için gönderiyorum . Bu arada boşanma ve zaman zaman yedirme içirme gibi şeyleri de kolayca yap yani değil mi.... En geç 6 ay sonra bu konuyu tekrar gözden geçirelim ki yapabilirsen mutlu oalacaksın. Unutma sen zayıf görünürsen seni ezecektir. GÖNÜL KAÇANI KOVALAR en önemli prensiptir buradaki kaçmak boşanma değildir. o son aşamadır.Allah yardımcın olsun.

"YORGUNANA " nikini kendine uygun görmüşsen yorgun kimseyle kimse neşeli olmak istemez. Ruh haline bir dikkat et kendini yenile hayal dünyasına gir demiyorum sadece yorgunolduğunu kendine ve çevrene söyleyip durdukça yorgunluğun aratacak. Canın istemese de kahkaha at gülmeye çalış. Yüzünde tebessüm mutlu bir ifade olsun yapmacık da olsa yapmaya çalış. sonra normal halin olacaktır. Eğer 3. bir kişi varsa eminim şen kahkahalar atan neşeli bir kadındır bunu unutma.

ayaz

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşim allah kolaylık versin sana sanada du etcem inşallah gönlüne göre oluriNOT hangi doaya başlarsan başla,muhakkak şunu demeyi unutma (BİİSMİKE YA ALLAH)ALLAHA EMANET OL yavrunun gözlerinden öperim.

yorgunana

Kayıtlı Üye
Sevgili mecra haklısın zaten her şey çocukları düşündüğüm için. Neyseki evde çocukalrın yanında asla kavga etmiyoruz ama suratsız suratsız oturuyoruz.
Sevgili yasemin, deprasyon konusunda haklısın aslında benim boşanmak istememin sebebi de o ben şen kahkaları eksik olmayan biriyidim şimdi bana ne oldu sabah kalkıyorum bu gün umursamayacağım keyfime bakacam diyorum ama bişi oluyor herşey bitiyor. İlaç tedavisi değil ama sanırım işe başlamak tekrar çalışmak bana iyi gelecek inşallah tekrar iş aramaya başlayacağım

yasemin

Kayıtlı Üye
ir psikiyatrise git ve uyutmayan ilaçlardan iste. Sadece gece uykusu için az dozda anksiye için alabilirsin. İlaç almazsan çok uzun sürede iyileşirsin. Ben de ilaç içmem diyordum ama inan ki çok kısa zamanda toparlanmanı sağlıyor ve uyutmuyor. Gece uykularını düzene koyman şart. Çalışmak iyi fikir onu da ayrıca yap tabi...