mum falı

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Bir mumun alevi kıvılcım saçarsa kıvılcımın sıçradığı yönden iyi haberler alacaksınız demektir. Gönderenin kim olduğunu merak ediyorsanız mumun damlalarına dikkat etmeniz gerekir. Mumun damlaları sağ tarafta toplanmış olması gönderenin erkek olduğunu gösterir. Sol tarafta toplanması haber gönderenin bayan olduğunu gösterir. Ayrıca bu kişinin adının ilk harfini damla birikintisinin içinde göre bilirsiniz.

2: Yanıtı evet yada hayır olan bir soruyu zihninizde canlandırarak bir mum yakın. Yaktığınız mum sağ tarafa damlayıp orada birikirse yanıtını olumludur. Mum sol tarafta birikirse yanıtınız hayırdır.

3: Mavi renkli alevle yanan mum odada bir ruh olduğuna işaret eder.

4: Mumun üzerinde is topağının bulunması daha sonraları aşığınız olacak birinin varlığını gösterir.

5:Bir mum yakın ve alevine bakarken size karsı ilgisi olan kişilerin isimlerini tekrarlayın. Sizi en çok seven kişinin adını söylerken mum alevi parlayacaktır.

Gillian Kemp'den alıntıdır.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ben farkında olmadan yapıyordum bunu,şu kimse beni çok seviyorsa mum alevi yükselsin diye falan ilginç...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Bir dilek tutulur, 3 ayrı mum alınıp yakılır. İlk mum 1 ay 2 mum 2 ay 3.mum 3.ayı temsil eder. Hangi mum erkenden biterse dileğiniz o ay içerisinde olacak demektir.

ALEVV

Banlı Kullanıcı
Hiç denemedim. İlginç geldi doğrusu.

DNZ33

Kayıtlı Üye
Sağa düştü damlalar, inşallah olur.:hurray:

samanyolu

Kayıtlı Üye
Bir mum yak da derdine yan derler ya. Bundan galiba. Gerçek patı var gibime geliyor.:smash:

nehir

Kayıtlı Üye
Mavi renkli alev nasıl oluyor? :willy_nilly:

peril

Kayıtlı Üye
İlgin sonuç veriyor mu peki:D

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
mavi renkli alev nasıl oluyor :willy_nilly:

Mavi renkli alevle yanan mum odada bir ruh olduğuna işaret eder.
Her zaman mavi olacak diye bir kaide yok ama mavi yanıyorsa ki renk muma baktığınızda gerçekten mavidir, odanızda bir ruh olduğunu anlarsınız,
bunu denemek gerekir.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Haber olabilir sanırım kesin emin değilim.

perim19

Kayıtlı Üye
Benim genelde hep mavi. :willy_nilly::willy_nilly:

SilverBlood

Kayıtlı Üye
Bunu en kısa zamanda deneyeceğim.Paylaşım için teşekkürler. :)

alizeze

Kayıtlı Üye
Odada ruh olduğunu mavi mumla anladıktan sonra nasıl uyuyacağımıza dair fikri olan var mı peki?:willy_nilly::willy_nilly:

livemocha

Kayıtlı Üye
Odada ruh olduğunu mavi mumla anladıktan sonra nasıl uyuyacağımıza dair fikri olan var mı peki?:willy_nilly::willy_nilly:

aynen çok yapasım geldi ama mumun mavi yanması tehlikesine karşı gündüz saatlerine bırakmaya karar verdim:hang:

Amethyst

Banlı Kullanıcı
aynen çok yapasım geldi ama mumun mavi yanması tehlikesine karşı gündüz saatlerine bırakmaya karar verdim:hang:

O zaman ne değişir ? :) Sadece aydınlık , gürültü ve kalabalık olur ... Onun dışında değişen bir şey yok ... Mum alevine gece yakışır , gül'e dikeni yakıştığı kadar...
Sevgiler

livemocha

Kayıtlı Üye
geceleri böyle şeyler daha ürkütücü geliyor insana o yüzden gündüz diyorum ;)

Angel777

Kayıtlı Üye
Ürkütücü olabilir fakat; Dolunay ışığında bakılan bir falın yerini hiç bir şey tutamaz. :)
Geceleri bakılan fallar çoğu zaman daha "effektif"dir. Aklınızda bulunsun.;)

mavişpery

Kayıtlı Üye
bi ynlışınz var ruhlar asla çevremzde bulunamaz. ruhlar allhn emrndedr ruhlar bedenmzdn ayrılıp ahirete gttiğinde bir dha ordn asla çkamazlar ztn allah bunu yasklar sizin o dediğiniz cinlerdr..