Sevdiğini kendine ram etmek için

kermit

Kayıtlı Üye
<>٤
Yukarıda ki tılsımı kişi tırnağına yazar ve sevdiğinin yanına gidip yüzüne bakarak üç gulhüvallahu ve üç inna e'tayna okuyarak yüzüne üfler ve tırnağında ki yazıyı silerse sevdiği ona ram olur her ne derse dinler. Bu formülü yapan kişi sevdiğine karşı en ufak bir sevgisizlik gösterirse niyetine tılsım yapılan şahıs kendi canına kıyabilir, bu formülü acemiler uygularsa formül geri tepip sevdiği kişiyi kendisinden nefret ettirebilir.

Dikkat formül eksiktir. URUM onaylarsa aslı verilecektir

Kaynak : Gümüşhaneli - Abdullah oğlu Mustafa adlı eski bir hocanın notları

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ay bende diyorum bu nasıl tılsım eksikmiş meğer:sifone:peki bekleyelim urum onaylar umarım , fakat aklıma takılan acemiler derken ne demek istediniz herkes yapamaz mı yani?

Birde unutmadan tırnaktaki yazı nasıl bir kalemle yazılacak yani çini mürekkebiyle olabilir mi?Diğerleri ya tırnakta durmaz ya alkol vardır içinde olmaz,silinirkende yalayarak mı silinecek?

kermit

Kayıtlı Üye
safran mürekkebiyle yazılması gerekir, silinirken diğer elinizin aynı parmağıyla sileceksiniz, acemiler derken, ışlerliği bilmeyenleri kastettim, resme bakarak olmaz

amanita_a

Kayıtlı Üye
ee vermeyecekmisiniz tarifin eksik kısımlarını lütfen

selene7777

Banlı Kullanıcı
sevgili Kermit,
urum ne der bu konuda bu konunun üstünden bayağa bir geçmişte:(

amanita_a

Kayıtlı Üye
Off bekliyoruz hala kermit urum bunu görmedi mi acaba neden hala eksik sakıncalıysa tamamen kapatılsın o zaman

kermit

Kayıtlı Üye
urum bu konu için, sakınca görüyorsan eksik kalsın dedi. Ben de sakıncalı görüyorum. Konu genel kültür oluştursun diye burda durabilir, tabi ki öncelikle sayın moderatör ve adminlerin görüşü önemlidir.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Tamamının verilmesinde sakınca görülmüşse, verilmemesi uygundur tabii..

furry

Kayıtlı Üye
kişiyle görüşmüyorsak nasıl olucak?

ebru evrim

Kayıtlı Üye
ne kDr saçma kimse bu siteye genel kültürü gelişsin diye girmiyo :banghead:

kermit

Kayıtlı Üye
ne kDr saçma kimse bu siteye genel kültürü gelişsin diye girmiyo :banghead:

1. Türkçe kurallarına dikkat ediniz.
2. ben genel kültürüm gelişsin, örek olsun diye formül gösterip, örnekleme için okuyorum.
3. böyle kaba bir ithamdan sonra vereceğim olsada vermem zaten.

Moderatör arkadaşım konuyu kilitleyebilir, yada silebilir misin?

amanita_a

Kayıtlı Üye
Sakıncalı derken anlamadım zarar verebilirmiyiz yani , kusura bakmayın biz bir umut atlıyoruz herşeye ama gerçekten çok zor durumda olduğumuz için tabi insanların niyetlerini bilemezsiniz kötü niyetli insanlarda vardır herşeyi düşünmek gerek.Saygılar

DNZ33

Kayıtlı Üye
ben artık aşkın var olduğuna inanmıyorum hayat anlamsız bir tiyatro sahnesiz bizde birer kuklalarız eğer aşk olsaydı ki 'aşk bir enerjidir' sizin sevdiğiniz kadar karşıdakide sizi severdi ama dedimya nece aşk yok artık aşka hayata dünyaya inancım kalmadı

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
ben artık aşkın var olduğuna inanmıyorum hayat anlamsız bir tiyatro sahnesiz bizde birer kuklalarız eğer aşk olsaydı ki 'aşk bir enerjidir' sizin sevdiğiniz kadar karşıdakide sizi severdi ama dedimya nece aşk yok artık aşka hayata dünyaya inancım kalmadı

Aşk bir enerjidir diyor aşkın varolmadığına inanıyorsunuz.Bende şunu belirtmek istiyorum.Aşk herzaman vardır ama aşk illaki karşı cinse duyulacak birşey olarak görmek yanlıştır.
Kişinin arasında da aşk olabilir.Ama uyum meselesidir.Şayet kişi doğru ise sizi tamamlar şayet doğru değilse sizi tamamlarken sizdende alıp götürür.Aradaki ince nüanslara dikkat etmek lazımdır.Gerçek aşkı bulmak sizin elinizde değildir, sadece zamanı ve konumu oluştuğunda o zaten sizi bulur.Bu konularda karamsar olmak ileriyi görememeye sebeb olur.Kendinizi kapatmanızda bir tek size mutsuzluk verir.Aşk'a bence inanın aşk insanlara inamasaydı yeryüzünde bunca mutlu çiftler olmazdı.
Bu arada imla kurallarında uyalım
İyi forumlar dilerim

origanum

Yönetici
Sakıncalı derken anlamadım zarar verebilirmiyiz yani , kusura bakmayın biz bir umut atlıyoruz herşeye ama gerçekten çok zor durumda olduğumuz için tabi insanların niyetlerini bilemezsiniz kötü niyetli insanlarda vardır herşeyi düşünmek gerek.Saygılar

Sakıncası şudur:
Bir insanı kendinize köle etmek insan haklarına aykırıdır, günümüzde kölelik kaldırılmıştır. Böyle bir işin tarifinin ortalıkta verilmesi bu bakımdan sakıncalıdır. Şimdi şöyle düşünün bu tarif burada verilseydi ve rastgele bir üye şöyle düşünseydi, ben amanita isimli üyenin yazılarını çok beğendim ya da ona sinir oluyorum, tesadüf bu ya sizi tanıdığını da varsayalım, onu kendime köle etmek istiyorum deyip de gelip size bunu uygulasa... Bir sakınca var mı sizce? Diyelim biri bunu sevdiğine uyguladı ama sonra bir başkasını daha çok sevdiğini anladı ve onu bıraktı meğer hayatımın gerçek aşkı bu imiş diyerek. Uygulama yaptığı kişi üzüntüsünden intihar eder, bir çeşit cinayettir bu da.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Şimdi doğru söylüyorsunuz ama sonucta bunun yapılabilmesi için kişinin tam konsantre olması lazım ki bunu da ancak çok çok istediği birine yapabilir yani öyle intikam için veya öylesine bir denemek için yaptığında büyük oranda başarısız olacaktır.enerjisi ve yeteneği çok güçlü insanlarınsa eminim ki bu tariflerden çok daha fazlası vardır elinde..saygılar

origanum

Yönetici
Şimdi doğru söylüyorsunuz ama sonucta bunun yapılabilmesi için kişinin tam konsantre olması lazım ki bunu da ancak çok çok istediği birine yapabilir yani öyle intikam için veya öylesine bir denemek için yaptığında büyük oranda başarısız olacaktır.enerjisi ve yeteneği çok güçlü insanlarınsa eminim ki bu tariflerden çok daha fazlası vardır elinde..saygılar

Soru sadece sakıncaların ne olduğu idi o yüzden bu kısmı cevapladım. Eğer herkes yapabilir mi diye soru gelseydi tabi ki cevabım hayır olacaktı. O mertebeye ulaşmak için deyim yerindeyse "40 fırın ekmek yemek gerekir" siz de bilirsiniz. Ama tam tarifin verilmesi ne olursa olsun sakıncalıdır, sadece bu tarz büyü uygulama şekillerinin mevcut birçoğundan bir adedine örnek olması açısından tarif orada yer almaktadır. Bunu yapacak güçteki kişi elinde tarif olsun olmasın bundan da faydalanmak isteyebilir ve uygulamaya da kalkabilir. İyi ya da kötü niyetli diye ayrım yapılmaz çünkü başkasının iradesi dışında bir şeyin yapılması o kişi için her zaman kötüdür. Eğer frekansı tutturma olasılığını katarsak herhangi bir amaçla yapıp başarabilir.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Anlıyorum bu tür uygulamalar için on düşünüp bir yapmak gerek yani kendimizi dinlemek enine boyuna düşünmek gerekir.Teşekkürler.