yasemin

yasemin

Kayıtlı Üye
Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Bugün ilk defa yazıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Rüyamda yaklaşık 3 hafta önce boşandığım eşim , 2 ablam ve 20 yaşında yeğenim kuaföre gidiyoruz. Şu anda saçlaarım kısa olduğu halde rüyamda omuzlarıma kadar uzamış görüyorum ve kuaför saçlarımı yapıyor. Tarıyor. Güzel oluyor. sanırım eski eşim de beğeniyor çok konuşmuyoruz. Ben onun neden orada olduğunu da anlayamıyorum. Sonra eski eşimin ablası ile beraber bir yolculuğa çıkmam lazımmış ama ben gitmiyorum o ablası yalnız gidiyor. Eski eşim bana kızmıyor koluma dokunuyor onaylar gibi. Sonra fazla konuşmadan güzel bir ortamda bulunuyoruz ve bitti. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca bazı gördüğüm rüyalar bire bir çıkıyor bu yüzden ailede benim rüyalarıma önem verirler. Rüyamda rüyada olduğumu farkettiğim de oluyor (Lüsit rüyalar mıydı?)(Nereye yazacağımı bilemedim yardımcı olursanız. Bir sayfa açmaya çalıştım özellikle rüyalarım bir yerde toplansın diye ama başaramıyorum.)
progress.gif
Ben bu konuya çok yere yazdım galiba özür dilerim öğrenmeye çalışıyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Basliginizi dogru yere acmissiniz, bundan boyle ayni sekilde bu baslik altinda paylasin .

Ruyaniz icnde bulundugunuz bu yeni donem nedeniyle duygu ve dusuncelerinizdeki degisiklik ve gelismeleri yansitiyor eski esinize karsi simdilik hala bir seyler hissettiginiz acik , ondan ayrilmak sizi uzmus ve belkide bilinc altinizda onun geri donmesini istiyor olabilirsiniz ama asil istediginiz bu ayrilik nedeniyle pismanlik duymasi ve sizi ozlemesi , ondan onay gormek ve sizi hala begenmesi sizin icin onemli gibi gorunuyor.Bu ruyayi gormenizin nedeni bu.

Gordugunuz ve tabir oldugunu soylediginiz ruyalarinizin bir kacini paylasin inceleyeyim ve gercekden ruyalarinizin haberci olup olmadigini anlayalim.

yasemin

Kayıtlı Üye
Şimdi bir tanesini yazayım; 2000 yılında babamı ölmüş görüyorum eve gidiyorum babam salonda yatıyor ve üzerinde sarı bir çarşaf örtülü. çarşafı açıyorum alnından öpüyorum elini tutuyorum ve "baba erken değil mi niye bizi bırakıp gidiyorsun" derken gözümünden yavaşça yaşlar akıyor. Yaklaşık bir hafta veya 10 gün sonra haber geliyor ve biz eve gidiyoruz. Ama ben bu rüyayı unutmuşum o an. Aynen rüyamdaki gibi salona giriyorum sarı bir çarşaf örtülü açıyorum ve alnını öpüyorum elini tutuyorum ve " baba erken gitmiyor musun" diyorum gözümden yaşlar akıyor tam bu sırada donup kalıyorum deja vu gibi rüyamın aynısını yaşıyorum. Şu an bile etkileniyorum bu rüyadan ve yaşanmışlıktan.

Pantea

Kayıtlı Üye
Şimdi bir tanesini yazayım; 2000 yılında babamı ölmüş görüyorum eve gidiyorum babam salonda yatıyor ve üzerinde sarı bir çarşaf örtülü. çarşafı açıyorum alnından öpüyorum elini tutuyorum ve "baba erken değil mi niye bizi bırakıp gidiyorsun" derken gözümünden yavaşça yaşlar akıyor. Yaklaşık bir hafta veya 10 gün sonra haber geliyor ve biz eve gidiyoruz. Ama ben bu rüyayı unutmuşum o an. Aynen rüyamdaki gibi salona giriyorum sarı bir çarşaf örtülü açıyorum ve alnını öpüyorum elini tutuyorum ve " baba erken gitmiyor musun" diyorum gözümden yaşlar akıyor tam bu sırada donup kalıyorum deja vu gibi rüyamın aynısını yaşıyorum. Şu an bile etkileniyorum bu rüyadan ve yaşanmışlıktan.
Sanirim babaniz ani bir sekilde hayata veda etmedi bir hastalik nedeniyle kaybettiginizi saniyorum bu nedenle bu tur bir beklenti icinde olmaniz yada onu kaybedeceginizi hisssetmis olamniz ve bunu ruyanizda gormeniz normal , kimi zaman bazi kisilerin algilari diger insanlara oranla daga guclu olabiliyor bu da yakin cevremiz yada toplumsal bazi olaylarin gelecekdeki yonunu daha erken hissetmemize neden oluyor algilarin en acik oldugu anlar olan uyku saatlerinde de bu olacaklari ruyabiciminde gorebiliyoruz .

yasemin

Kayıtlı Üye
Teşekkür Ederim. Babam kalp hastasıydı ama pıhtı sonucunda uykusunda öldü. O zaman daha yaşayacağını düşünüyorduk, ölümü beklemiyorduk. Ama geldi işte. Bu vesileyle bütün ölmüşlerimize rahmet gönderiyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Teşekkür Ederim. Babam kalp hastasıydı ama pıhtı sonucunda uykusunda öldü. O zaman daha yaşayacağını düşünüyorduk, ölümü beklemiyorduk. Ama geldi işte. Bu vesileyle bütün ölmüşlerimize rahmet gönderiyorum.

Neler hissetiginizi cok iyi anlayabiliyorum cunki bende bundan 10 yil kadar once babami ayni nedenle yitirdim gecirdigi bir ameliyattan sonra beyninde olusan bir kan pihtisi nedeniyle beyin sektesi gecirdi ve vefat etti , size sabirlar ve bassagligi diliyorum.

yasemin

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Zamanla insan alışıyor ama özlem dinmiyor. Ama bir gün kavuşacağımızı düşününce rahatlıyorum.