işte en güçlü aşk majisi

medy

Banlı Kullanıcı
sevdinizin ic camaşırından bi parca alın sonra bunu bi parca tele mum şeklinde sarın zeytıin yagına bandırın ve yakın bu yanarken şunu diyin örnek hatice kızı emine muhabbeten kalbi akli ve ruhi ve darabe meselen kale yuhyıl ızame ve 3000 sefer ya vedud diye okuyun eyer yakınsa o an gelir eyer biri bunu eşine yaparsa vay haline düşünemiyom ne olcanı saygılar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu tür uygulamalarda ilk istenilen şey tabiki alt bölgeye ait iç giyim eşyasıdır. ama elinizde bu yoksa diğer giyim eşyalarıda değerlendirebilir. etkiyi yaratan büyüden önce büyü yapan kişidedir

glcyglcy

Kayıtlı Üye
sevgili urum, valla sen olmasan napardık bilmiyorum. iyiki varsın. teşekkürler

medy

Banlı Kullanıcı
kardeşim olur ama temiz olursa daha iyi olur tabiki buna birazda buhur lazım okurken mesala ak günlük yada kizbara

glcyglcy

Kayıtlı Üye
kardeşim olur ama temiz olursa daha iyi olur tabiki buna birazda buhur lazım okurken mesala ak günlük yada kizbara

temiz derken bide ''buna birazda buhur lazım okurken mesala ak günlük yada kizbara[/quote]'' açıkça yazarmısın ne demek istediğii, anlayamadım kusura bakma. tşkler

gülden

Kayıtlı Üye
başka türlüsü yok mu mesela sadece okuyorak bunlar karışık

gülden

Kayıtlı Üye
üstelik neden dualar ve okumalr bölümünde

damlacık

Kayıtlı Üye
Ben bu işlemin olumlu sonuç werecegine inanıyorum okuyunca öyle geçti içimden..

origanum

Yönetici
üstelik neden dualar ve okumalar bölümünde

Bunu ben de merak ediyorum, başlıkta büyü yazıyor, uygulama da bariz büyü. İçinde yasinden bir yer ve ya vedud okunduğu için okumalar kısmını düşünmüş konuyu açan üye sanırım.
Bir de bu uygulamayı müşterilerine tavsiye edenler, kişiye uygulamasını yaptırırlar ama bu işle ilgili de kendi varlıklarını görevlendirirler.

medy

Banlı Kullanıcı
büyü sayılıor zaten
ama havas ilmi

medy

Banlı Kullanıcı
bu ruhaniyi ceken buhurlar özellikle aşk hususunda

medy

Banlı Kullanıcı
bu varlıklar hadimlerdir buda bu ismin hadimidir ve sen ukudun icin sana yardım eder ve netekim bu bir duadır

medy

Banlı Kullanıcı
neden gülgen havas demişler okuma demektir bu tılsım diyil saygılar

yaralı

Kayıtlı Üye
hatice kızı emine bölümüne kendi adımızımı yoksa sevdiğimizin adınımı söylicez ve sadece ya vedud mu diycez yoksa duanın tamamı varmı bilgilendirirseniz sevinirim

SanGlade

Banlı Kullanıcı
sevdinizin ic camaşırından bi parca alın sonra bunu bi parca tele mum şeklinde sarın zeytıin yagına bandırın ve yakın bu yanarken şunu diyin örnek hatice kızı emine muhabbeten kalbi akli ve ruhi ve darabe meselen kale yuhyıl ızame ve 3000 sefer ya vedud diye okuyun eyer yakınsa o an gelir eyer biri bunu eşine yaparsa vay haline düşünemiyom ne olcanı saygılar
arkadaşlar lütfen ama lütfen kaynak bildirelim rica ediyorum

semaven

Kayıtlı Üye
bu büyüyü ne zaman ve nasıl bir ortamda yapmalıyız