Su ile ilgili fal çeşitleri

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
1:Bir kartondan 29 adet küçük kare kesin ve her bir karenin üzerine 29 harfi yazın.kareleri yüzleri alta gelecek şekilde bir kaseye yerleştirin ve yatmadan önce kaseyi su ile doldurun.sabahleyin yüzleri yukarı dönmüş kartondaki harfler gelecekteki ve ya var olan sevgilinizin adının tamamını yada bir kısmını oluşturacaktır.

2:Masaya bir çay bardagı koyun ve üzerine 21 adet dikiş iğnesi atın.Tabagın içine yavaş yavaş su dökün su igneleri yerinden oynatacaktır.Çarpı biçimini almış iki iğne sizin bir hayranınız oldugunu gösterirOluşan çarpıların adedi sizin olası sevgililerinizin sayılarını belirler.

3:Eşit büyüklükteki küçük kagıt parçalarına sorularınızı yazın.Kağıtları kıvırarak küçük toplar haline getirin.Hepsini aynı anda boş bir kaseye atın .Kaseye su boşaltın ve çabucak içine bakın.Suyun yüzeyine ilk çıkan kağıttaki sorunun yanıtı evet olacaktır.

ben genelde 3 yöntemi kafamı taktıgım sorularda sıkca kullanırım her zaman dogru cıkar .kolay gelsin
:Angel_anim:

GİLLİAN KEMPden alıntıdır.

casminy

Kayıtlı Üye
Birinci yöntemde kartonları rastgele mi kaseye yerleştiriyoruz... Ya da a, b, c gibi sırasıyla mı diziyoruz...
İkinci yöntemde 21 dikiş iğnesi şart mı? toplu iğne kullansak olur mu?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Vay be ne yöntemler var :) Teşekkürler vala bu siteye her girişimde tekrar şaşırıyorum :)

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
öncelikle gelişi güzel yerleştire bilirsiniz
ikinci ise dikiş ignesi suda hareket acısından daha rahat olur

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bunda dikkat gerek ilk önce cıkanları almalısın ve suyu yavaşca bosalt hızlı boşaltırsan suyun kaldırma kuvvetiyle yukarı erken cıkacaktır

jeker_1986

Kayıtlı Üye
gzl şeyler çıktı
hep olumlu olmasını istediğim şeyler yazdım ama iki defa denedim ikisindede aynı kart iki defa çıktı inş ii olur buna çok ihtiyacım var çünkü

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
evet aslında etkili bir yöndem bence günlük ihtiyaclar için bile kullanılabilir.