kara bahtım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sultana

Kayıtlı Üye
merabalarrrr .oncelıkleee bu kara bahtım ıcın hepınızın duasına ıhtıyacm var.
ben bırıne resmen asık oldum ama bu ısın olması ımkansız .cocugun basında bır kız var resmen delı . hastaneye yatmşş delı gomlegı gıymşş bı kız.. cock aptal gıbı elı kolu bağlanmşş kız kesın buyu yaptı .. kız belanın onde gıdenı cock kurtlmak ıstıo ama bı turlu kurtulamıooo..o kdr gozu kor olmş kı denız akkaya bıle gelse bısı hıssedemz buyu yapmşş resmen. bu cocugu bu kızdan nasıl uzaklaştrp buyuyu bozablrmm ??? rahatsız oldusanz affedın arkadaşlarrrr... :( baska carem kalmadı sıze danışmaktan baskaaaa

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
öncelikle imla klavuzuna uymanı dilerim arkadaşım şu an durumunu anlıyabilirim hislerin cok derin belli önce sunu iyice bir düşünmeni tafsive ederim sana bu insan senin için ne kadar önemli yani hayatındaki olmasa olmazlardanmı yoksa sadece elde edeyimde yeter dediklerindenmi buna karar verdiginde sana sitedeki yazıları iyice okumanı tavsiye ederim özellikle sihir ve havvas bölümünde aradıgın seyi bulabilirsin.

sultana

Kayıtlı Üye
yanlş yazdıgmn farkında degılım. ozur dılerım..gercektn onemlı bırısı ılerıkı hayatmda onun olmasını ısterım lutfen yardım edın :(

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
eminim bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız size yardım edeceklerdir

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Nasıl emin olabiliyorsunuz kızın büyü yaptığından? Bir de bu insanlar sevgililerse eğer, siz çocuğun kurtulmak istediğini nereden biliyorsunuz? Büyü bozma meselesi çok meşakatli iş arkadaşım.. Büyünün türünü zamanını vesaire detaylarını bilmeden bir işlem yapılabilir mi inan bilmiyorum.. Ben kendi adıma konuşayım çok uğraştım ama, artık dua etmekten başka yapabileceğim birşey kalmadı.. İşin ehlini bulup yardım almalısın. Siteden bir sürü bilgi edinebilirsin. Ben bu site sayesinde çok yanlıştan dönüp, çok doğru şeyler öğrendim.. İyice araştır.

ANTARES

Banlı Kullanıcı
Birak gitsin Sultana.Seni sevmiyormus demek ki.Sen kendinden oldukca emin gözüküyorsun ama bazen insan yanilabilliyor.Duygular karsiliklidir yani arkadas senin ona verdigin degeri vermiyormus demek yada biz öyle tahmin ediyoruz.Tabiki sende böyle bir durumda süpheye kapiliyorsun ve dogal olarak tedirgin oluyorsun.Arkadasina Büyü yapilip yapilmadigini ögrenmek pekte zor degildir aslinda yanliz cözmesi eger ki birseyler varsa ortada biraz zaman alabilir.Simdi benim burda anladigim tek birsey vardir,deli dedigin kiz cocugu senden cok seviyor yada bana öyle geliyor ki onun icin adeta herseyi göze almis durumda.Zanediyorum ki arkadasin da onun üzülmesini istemedigi icin ona ümit veriyor kim bilir belkide gercekten seviyor.Gereksiz spekulasyon yapip kendini ve insanlari stresse sokacagina arkadasinin fikrini bir sorsana,ikili diyaloglar olayla en azindan netlik kazandirir.
Böylece kafandaki soru isaretleride kaybolmus olur en azindan,yanlis mi? Allahin dedigi olur,
dedigim gibi herseyi cinlere perilere baglamayiniz efendim.

origanum

Yönetici
merabalarrrr .oncelıkleee bu kara bahtım ıcın hepınızın duasına ıhtıyacm var.
ben bırıne resmen asık oldum ama bu ısın olması ımkansız .cocugun basında bır kız var resmen delı . hastaneye yatmşş delı gomlegı gıymşş bı kız.. cock aptal gıbı elı kolu bağlanmşş kız kesın buyu yaptı .. kız belanın onde gıdenı cock kurtlmak ıstıo ama bı turlu kurtulamıooo..o kdr gozu kor olmş kı denız akkaya bıle gelse bısı hıssedemz buyu yapmşş resmen. bu cocugu bu kızdan nasıl uzaklaştrp buyuyu bozablrmm ??? rahatsız oldusanz affedın arkadaşlarrrr... :( baska carem kalmadı sıze danışmaktan baskaaaa

Eğer büyü var ise sizin bozmaya kalkışmak için yapacağınız her uygulama ters tepecektir. İşin ehli olmayan kişilerin böyle bir işe girişmesi istenmeyen sonuçlar doğurabilir, varlıklar size zarar verebilir. Profesyonel destek almanız en mantıklısıdır, site adminimiz uruma danışın en iyisi.

sultana

Kayıtlı Üye
arkadaslar cok teskrr ederım cvplarnz ıcın ama cocukta 5 sene bırlkte olmş kızla kendı bıtırebılcegıne ınansa bıtırıcek ve bı alıskanlık var ortada . ben onu sevdıgımı soledım ve benı uzmemek ıcın benımle gorşmek ıstemedı . ama gene bi şekılde karşılaştık ben aradım ve konşmaya başladık

cok duzgun bı kız cok guzel bı kız oldugumu kafasının dolu oldgunu soylemiştii

ANTARES

Banlı Kullanıcı
Aliskanligin adi Ask olmasin ? Kabul olmayacak bir duaya amin deme.Ayni zamanda da tabiki burda bir cesit hakksizlik görüyorsan hakkin icin sonuna kadar mücadele et.Yanliz istedigini büyü ve sihir ile cözemesin diye düsünüyorum.Cesaretini topla ve yüz yüze görümse imkanin varsa kendisi ile ikili diyalog kurarak endiseni bildir.Sevenleri ayirmayalim.

sultana

Kayıtlı Üye
iyide benım kımseyı ayırdıgım yok cocuk zaten bana ıstemedıgını soyluyo

origanum

Yönetici
Değerli üyelerimiz,
Forumda ikili konuşmalardan kaçınalım ve fikirlerimizi bir başka üyeye benimsetmeye çalışmayalım.

salça

Kayıtlı Üye
İş
TEACHER
3.cü şahıs.Evli bile olsa ayıracak.İlerde inşallah senin ve kocanın arasınada 3.bir kadın girer.Edepsizliğin böylesi görülmedi.:smash:

sultana

Kayıtlı Üye
muhatap olmuyorum sizinle salça

siz kim oluyosunz da bana beddua okuyosunz haddınızı bılın ..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar Sitemizde ikili tartışmalara yer vermiyoruz ve kullandığınız kelimelere dikkat etmenizi istiyoruz. Lütfen seviyenizi muhafaza ediniz. Şu an sizi uyarıyorum sadece. Devam ederseniz ceza vermek zorunda kalacağım. Bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...