Evlenme Teklifi Almak İçin Hangisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamzem

Kayıtlı Üye
sevdiğim erkek bana evlenme teklifi etmesi için hangi büyüyü yapmam lazım

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
büyü mektebi dogu adı altındaki bölümümüzü ziyaret edebilirsin eminim oradaki ortak düşüncelerden faydalanacaksınız

origanum

Yönetici
sevdiğim erkek bana evlenme teklifi etmesi için hangi büyüyü yapmam lazım
Değerli üyemiz,
İlk mesajınızda direk tarif istemek yerine, öncelikle tüm yazılanları okuyup özümsedikten sonra paylaşımlarda bulunmanızı ve daha sonra bulamadığınız sorulara cevap aramanızı beklerdik. Büyü tarifini bulduğunuz zaman uygulamak için gerekli şartları da yerine getirmeniz lazımdır, unutmayın. Sitede bu konuda gereken her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.
İyi forumlar dileriz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Oeiganum çok haklı. Hemen basit yoldan kolay yoldan bişeyler sahibi olmayı beklemeyiniz. Emek sarfediniz. Bunları öyle direk yapmak istiyorum diyerek yapamazsınız. İlgili birçok konu var okuyup önce bilgi sahibi olunuz.

İyi paylaşımlar.

medy

Banlı Kullanıcı
bence sen şunu yap gamze onun bi tel sacını al ve ona 12000 sefer ya vedud ismini oku ama gece 12 den sonra ve şöle de ey rabbimin isminden olan bu ismin hadimi yaradan rahman adına onu benimle evlendir de ve allahın izniyle olur

ALEVV

Banlı Kullanıcı
bırak kendiliğinden etsin nie büyüye başvuruosun ki?

DNZ33

Kayıtlı Üye
kolayı var bu kadar istiyorsan sen teklif et:biggrinjester:

furry

Kayıtlı Üye
bence sen şunu yap gamze onun bi tel sacını al ve ona 12000 sefer ya vedud ismini oku ama gece 12 den sonra ve şöle de ey rabbimin isminden olan bu ismin hadimi yaradan rahman adına onu benimle evlendir de ve allahın izniyle olur
saçı yerine tüyü olur mu? yada resmine okusak?
bu arada gamzenin açtığı konunun aynı soruyla ilgili büyü tarifini bende istiyorum , hem zaten konun adı da adı üstünde büyü ile ilgili istek ve sorular diil mi? forumdaki ilgili birçok konuya baktım çoğunda tarifler eksik, yada tecrübeli kişilerin yapabilceği türden, benim gibi bu ilimde deneyimsiz kişilere önerebilceğiniz ve sevdiğimiz kişinin evlilik teklifi etmesi için forumda ki tecrübeli arkadaşlarımdan yardım istiyorum.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
bu arada gamzenin açtığı konunun aynı soruyla ilgili büyü tarifini bende istiyorum , hem zaten konun adı da adı üstünde büyü ile ilgili istek ve sorular diil mi? forumdaki ilgili birçok konuya baktım çoğunda tarifler eksik, yada tecrübeli kişilerin yapabilceği türden, benim gibi bu ilimde deneyimsiz kişilere önerebilceğiniz ve sevdiğimiz kişinin evlilik teklifi etmesi için forumda ki tecrübeli arkadaşlarımdan yardım istiyorum.
Forumda bir sürü tarif var. Öneriler var. Bence vakit ayırıp hepsine tek tek göz gezdirin derim. Araştırmalarınıza işin en başından başlamanızı öneririm.

origanum

Yönetici

Kişilerin büyü ile ilgili istek ve soruların cevaplarını önce uygulayabilir nitelikte olmaları gerekmektedir. Deneyimsiz kişilere tariften önce bu işin teoriğini öğrenmelerini tavsiye ederiz. Nelerle karşılaşabileceklerini, nasıl korunabileceklerini, temizleneceklerini, titreşim seviyelerini nasıl artırabileceklerini ve en önemlisi bunları neden yapmaları gerektiğini... Bunları yapabildikten sonra tarif isteklerinde bulunmanız daha doğru olur. Zannediyor musunuz ki aynı tarifi deneyimsiz ile deneyimli kişi yaptıkları zaman aynı sonucu alacaklar.

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Peki sizin sevdiğiniz kişi sizi seviyor mu?

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Yada zaman evlenmek için olgunlaştı mı? Yada bu sizin hayırlı kısmetiniz mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...