Sigull nedir, ne işe yarar?

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Bilinç altını programlamaya yarayan bir dizi majik ritüeldir. Bu daha çok alman majisinde görülür. Latincesi "Sigillum" olan sözcüğün anlamı "resimcik" yada "mühür" anlamındadır. Türkçede sigull olarak geçer, ancak çok fazla bilgi yoktur bu konuda.

Antik dönemde daha çok mühür işlemlerinde ve amuletlerde kullanılır.

Kısaca bir olumlu bir cümle yazıyorsunuz. örn "Ben çok cesurum" (Çekingen birisi iseniz). Oluşturduğunuz cümle çok net ve bait olmalı. Çünkü bilinç altınız bir 5 yaşındaki çocuğun bilinci kadar bir anlayışa sahiptir. Kesinlikle istiyorum gibi sözcükler kullanmayın. Sonra bu cümleden her bir çift harften birini çıkarın. her bir harften tek kalmalı. Daha sonra bu kalan harflerden çeşitli şekiller vererek resimler yapabilirsiniz. ben bu latin harfleri yerine enochain harflerini kullanmayı tercih ediyorum. neyse
sonra bu kağıdı elinize alıp onu o cümlenizle dolduracak şekilde meditasyon yapın. yani sigullü yükleyin. daha sonra onu yakın ve külün de rüzgara savurun (asla üflemeyin) ve unutun onu. şartlar olgunlaşınca dileğiniz yerine gelecektir.

Başka bir yolda arta kalan harflerden kendinize bir mantra yapmanızdır. ama harfleri muhakkak karıştırın.

Çeviren: rinniel/rinda