Arayacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Size yaklaşık 3 yıl önce yaşamış olduğum bir olayı, aktarmak istiyorum arkadaşlar. Bir yakınım kayıptı, herkes üzgün ve beklemekteydi, biz de bulmak için çeşitli yollara başvuruyoduk. En son saf olarak, bir hocaya gitmeye karar verdik. Aranılan hocanın evine varmıştık ama hoca evinde yoktu, ablam ve ben kapıda hocanın gelmesini beklemeye başladık. Kalabalık bir mahalleydi beklediğimiz yer ama hiç kimse sokakta dahi yoktu hatta tabiri caizse yaprak kımıldamıyordu. Yaklaşık 1 saat boyunca ablamla beraber kaldırıma oturduk bekledik. Derken sokağa 2 küçük kız çıktı, kızların ikisi de birbirinden güzeldi, yaklaşık 6 yaşlarında filandılar sanırım okula gittiklerinden bile emin değildim çünkü yanımızda oynama başladılar. Kafam fevkalade karışıktı, bir cevap arıyordum kendimce o sırada. O an içimden bir ses bu çoçuklar biliyor dedim, o an belki size şacma gelecek ama bunu hissettim, yani kayıp olan kişinin yerini ve tam o sırada küçük sarı şaçlı kız çocuğu o seni arayacak dedi. Önce anlamadım ne diye cevap verdim, sonra tekrarladı aradığınız kişi seni arayacak. O an rüzgarın ensemden keskin bir soğuklukla geçtiğini hissettim ablam da ben de şok olmuştuk. Ablam sorular sormaya başladı kıza, sen nerde oturuyosun adın ne gibi, Kız oturduğu yeri gösterdi, annen evde mi dedi yok dedi cünkü mahallede hiç ses yoktu inanınki ve o iki kız peşpeşe gittiler. Sonrasında yorgun ve düşünceli bir şekilde eve geldim. Kızla aramda bir bağ kurmuştum ama aradığım sorular bunlar değildi tabiki ve aradan 2 gün geçmisti ki o kız çoçuğunun dediği gibi kayıp yakınımız beni aradı. Bulunmuştu ama o muamma hep aklımda kaldı o kızlar kimdi, gercekten o mahallede mi yaşıyolardı hala bilmiyorum. Yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın, ben telepati olarak olayı algıladım. Teşekkürler.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
E gidip bakmayı deneseydin. Ya da o hocanın evine yine gidip, sorularını ona sorsaydın bu bu oldu diye. Bir yanıt alacaksındır eminim.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Aslına bakarsanız korktum yine üstelik gitdigimiz yer baya bize uzak kalan bir mahalleydi bir gün cesaretimi toplarsam gidecem ama o çocuğu o gösterdigi evde bulamayacagıma da eminim gibi.

amargi

Kayıtlı Üye
Sevgili asagnak, bazen cevabını çok öğrenmek istediğimiz sorularımız olduğunda, rehber ruhlarımz bize cevapları çeşitli yollardan verirler ancak duymak için hazır olmamız gereklidir. O küçük kızın sana verdiği cevap, aslında rehber ruhunun sana verdiği cevaptır..Küçük kız aracılığıyla senle konuştu...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Aslında ben de itiraf etmekten korkuyorum ama içimden ben de öyle geçirmiştim o yüzden dönüp bakmaya korktum açıkcası.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bence telepati çok güçlü bir duygu...hem insanın beynı hem de gönülüyle ilgili birşey... ayrıca bu işte masumiyette önemli derim ben ..eskiden bana çok olurdu şimdi o kadar olmuyor ama... mesela bırkac deneyımımı paylasayım..belki deneyım olarak gorulmeyebılır ama... cok yakın arkadaslarımı dusundugumde benı ararlar ya da mesaj cekerler.. mesafe uzak olsa dahı kı zaten yanımda olan yakın arkadasımın sayısı oldukca az..bır keresınde uzan zamandır gorusmedıgımız bır yakınımızı bırden dusunmeye basladım...daha sonra benım onu dusundugum gunlerde onun rhatsızlandıgını ogrendım...gecen gun hıc mesaj gelmesı ıhtımalı yokken telefonumun mesaj sesını dusundum ve bıraz sonra mesaj geldı..buna artık telepatı mı dersınız yoksa ıcıne dogmak dersnız sız karar verın.. ama soyleyecegım o kı ınsanlar arasında aslında Allahın onlara verdıgı cok gızlı bır bag var o da dusunce bagı ve tabı gonul bagınız varsa...

Arkadaşım imla kurallarına dikkat edelim.Daha öncede arkadaşlarımız uyarmış sizi lütfen biraz daha dikkatli olalım.
İyi forumlar dilerim.

Jackalll

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar birbirlerimize imla kuralları hakkında uyarıda bulunuyoruz fakat uyarıda bulunanlar da bazı zamanlarda hata yapabiliyorlar. Bunlara da dikkat edelim...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Sevgili arkadaşlar birbirlerimize imla kuralları hakkında uyarıda bulunuyoruz fakat uyarıda bulunanlar da bazı zamanlarda hata yapabiliyorlar. Bunlara da dikkat edelim...

Elimizden geldiğince uymaya uyarmaya çalışıyoruz arkadaşım.Ozaman sizlerde bizzat bizi uyarın.Önemli olan dayanışmayla belirli bir noktaya gelebilmek.
İyi forumlar dilerim

Jackalll

Kayıtlı Üye
Elbette dayanışma içinde olmamız lazım.
Saygı ve sevgilerimle...

orhan24

Kayıtlı Üye
Benim anlamadığım hocaya niye gidiyorsun? Hoca yerini mi biliyor sanki? :S

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Benim anlamadığım hocaya niye gidiyosun hoca yerinimi biliyo sanki:S

Kardeşim bakınız son çare olarak demişiz yazıda.Sizde umudunuzu kaybederseniz çalacağınız ilk kapı olmazmı hoca.Burada önemli olanda hoca değildi zaten yaşadığım tecrübe.
İyi forumlar dilerim.

escada35

Kayıtlı Üye
Haklısınız gerçekten şaşırtıcı bir durum, ayrıca neden hocaya gittiniz diye bir şey sormuşsunuz ama bence gereksiz. İnsanlar böyle çıkmaza girdiği anlarda, Allah'a sığınıp sonra da bir çıkış yolu, bir umut aramazlar mı? Arkadaşımız da bunu yapmış..
Bu arada muhtemelen gördüğün ufak kızın, gizli yetenekleri vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...