Druid Büyüleri

legolas

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar eğer druid büyüsü biliyorsanız lütfen yazın:Angel_anim:lütfen.

Ninsun

Kayıtlı Üye
Druidler bu tür işler için yazı kullanmazlar, hafızalarını kullanırlar, her şeyi ezberlerler ("ezbere eğitime hayır"a inat)... Ama bu kadar ezoterik olmakla beraber, burada, uluorta büyü paylaşma ihtimalleri de nedir bilemem. Bildiklerim bu kadar. ;)

legolas

Kayıtlı Üye
eğer bilen varsa yazsın en azından Druidlerden yürüttüğüm popüler büyüler kitabınıda mı okuyan yok:banghead:

origanum

Yönetici
eğer bilen varsa yazsın en azından Druidlerden yürüttüğüm popüler büyüler kitabını da mı okuyan yok:banghead:

Bu kitapta yazılan birkaç küçük tarif sitede paylaşıldı zaten. Ama kitabı alıp da okumanız en iyisi. Onun dışında herhangi bir tarif ise bulunmamakta yazılı olarak.

Ninsun

Kayıtlı Üye
eğer bilen varsa yazsın en azından Druidlerden yürüttüğüm popüler büyüler kitabınıda mı okuyan yok:banghead:

gerçekten karar verdiysen, bir druide lisanı münasiple yolda yürümek istediğini belirtmelisin bence, aklıma başka bir şey gelirse paylaşırım

legolas

Kayıtlı Üye
Teşekkürler ama druid tanıdığınız varmı.

Ninsun

Kayıtlı Üye
Maalesef druid tanıdığım yok ve tahminimce Türkiye'de druid bulman da zor. Yabancı forumlara bir göz at ya da facebook üzerinden Celtic ile ilgili gruplara bir göz at, muhtemelen orada bulabilirsin. Bol şans! :)

sari kelebek

Kayıtlı Üye
her gün evden çıkarken kapını kilitledikten sonra anahtarınla kapıya üç defa vur ve her defasında bamba de bamba ogün seni korur.bir duruid şans büyüsüdür.Duruidler ormanda yaşamışlar ağaç ve bitkilere önem vermişlerdir o yüzden duruid rahiplerine ulaşmak için öncelikle bitkileri tanımalısın her ağacın bir rahibi vardır duruid rahiplerinin isimlerini ezberlemelisin ve ancak ve ancak o koruyucu ruhlar seni dost görürse sana yardım eder.

legolas

Kayıtlı Üye
şükür olsun ki ağaçların adlarını biliyorum bir çok ruh ve perinin de adını ezbere biliyorum nelerden hoşlandıklarınıda biliyorum.

mecra

Kayıtlı Üye
ilginç....bamba ne anlama geliyor peki??

Gothic Druid

Kayıtlı Üye
Benim şimdilik tek tam anlamıyla yapabildiğim druid büyüsü şans büyüsü ve gerçekten çok işe yarıyor. Onun sayesinde çok zor durumlardan kurtuldum. İlgilenirsen paylaşabilirim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Benim şimdilik tek tam anlamıyla yapabildiğim druid büyüsü şans büyüsü ve gerçekten çok işe yarıyor. Onun sayesinde çok zor durumlardan kurtuldum. İlgilenirsen paylaşabilirim.

Burası br paylaşım platformudur. Tabi ki bilgilerinizi ve kaynaklarınızı paylaşabilirsiniz.

legolas

Kayıtlı Üye
hepsini biliyorum demedim ama siz yazarsanız öğrenirim

mecra

Kayıtlı Üye
evet gothic druid paylaşırsan seviniriz;)

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
1-
metal bır parayı kendınıze ugurlu para olarak saklayın..
her sabah uyandıgınızda ugur paranıızı metal bır kabın ıcıne koydugunuz sırkeye 7 kez batırın ve her defasında
TALERİMANA kelimesını soyleyın.
7 kez yaptkdan sonra paranızı temız bır peceteye sarın sırkeyı sılmeden...ve cebınıze koyun..o andan ıtıbaren nerdeysenız para sız bulacaktır...

2-

gıcır temız 3 metal parayı metal bır kabın ıcındekı
tuzlu suyun ıcıne koyun ve paralar tuzlu suyun ıcındeyken
5 kez MEMLİKTALER kelimesını yuksek sesle soyleyın.
paraları sudan cıkarın temız bır mendıle sarın cebınıze koyun.
ogun ne iş yaptysanız kazancınız onun 5 katı olacaktır..

Druid...

zofia

Kayıtlı Üye
Eğer biliyorsan ağaçların adını ve ruh ve perilerin adını yazarsan sevinirim
şimdiden teşekkürler

pandorax

Kayıtlı Üye
bu kadar bilginin uzerine garip bir soru kacabilir benim sorum, ancak sormak istiyorum :) Druid' leri cok duydum dizilerden de duydum ancak tam olarak kim olduklarini ve cadilardan farkini bilmiyorum. Bu konuda beni ve benim gibi arkadaslarimizi aydinlatabilirseniz cok mutlu olurum... :)

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Evden çıkarken,kapıyı kilitleyip anahtarı üç kere kapıya vur,vuruken 3 kere Bamba de; bütün gün Bamba size dost olacaktır ve zorlandığınız herhangi bir konuda ondan yardım isteyebilirsiniz.

Sabah baş parmağına tuz sür, yala.

Beyaz kağıda Muaribesel yaz cebinde taşı.

İnce gümüş teli üstünde taşı,saatine bağlayabilirsin.

Kırmızı gülü kurut,7 tane yaprağını 7 ayrı cebinde taşı.

Sabah bir parça ekmeğin üzerine bir tutam tuz dök ye.