asagnak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
arkadaşlar ben uyku ile uyanıklık arasında tek cümlelik sesler duyuyorum ya biri adımı cagırıyo yada bu türde işte bir ara bügün yine dalmısım öfkeli bir ses işitdim yine bu iki üç günde bir oluyo nedenini bilen varmı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba bu srun ne zamandır devam ediyor

ne zman başladı başlamasına sebep olanbir şey oldumu

piskolojik olarak bişey hisediyormusunu

fiziksel olarak bişey hissediyormusunuz

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
benim bu olayım cok küçük yaşlarda başladı yaklasık 14 yaş cıvarı perıyodık olarak bazı farkındalıklar yasadım ben söyleki önceleri yakınlarımın ölecegini hssetmekle başladı tabiri caizse kefen kokusu duymaya başladım sonrasında bir hafta gecmeden yakınlarımdan birilerinin ölüm haberini almaya başladı bu hep böyle devam etti halada devam ediyo ama sadece yakınlarımdan olursa duyuyorum bu kokuyu sonraları dedigim gibi sesler duymaya başladım ama sadece tek cümlelik seslerdi bunlar ya dedigim gibi adım yada bana seslenen tanıdık yada tanımadıklarım ınsanlar yani cok eskiden beridir var olan bir sey bu bende
altıncı hissime bagladım hep güclüydü biliyodum ama artık benim uyku düzenimi etkilemeye basladı
sadece bosluk hissediyorum o an içimde ve kendimce uyanıyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
maaşşallah diyeyim öncelikle (yeteneğiniz için)

bu yetilerden kaynaklı olarak bu olayların olması son derece normal

uyku sorunu psişik kişilerde son derece rastlanan bir olaydır

düzelmesi pek mümkün olmuyor aslında kendinizi kapatmayı secebilirisniz. bu durumda yetilerindede sorunlar oluşmaya başlar.

kapatma işlemini yapmak aynı zamanda sizin normal düzeninizle oynama olduğu için başka sorunlarada yol açabilir. bu sorunlar şunlardır diyemeyeceğim çok çeşitli olabiliyor.

kapatma işleminden sonrada garanti yok çok kısa bir süre sonra kendiliğinden açılabilir.

en iyi çözüm olayı kabullenmek .

uykuya ihtiyaç duyduğunuzda kedi otu hapı alabilirisniz. yan etkisi yoktur bağımlılık yapmaz

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sanırım arkadaş lesud uykusu yaşıyor aynı zamanda. Bundan kurtulmanız neredeyse imkansız. Siz bırakmak istesenizde o uyku sizi bırakmayacaktır.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
aslında ben alıstım bu duruma fakat dedigim gibi bazen korku veriyo galiba genelde ikşnci plana atmaya calısıyorum bunu yani düşünmemeye ama yaş 34 oldu hala devam ediyo bende dediginiz gibi örtmekte care degil galiba yüzleşmek gerek galiba ne yapmalıyım bana yol gösterirmisiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu durumda siz bişey yapamazsınız. Uyumak için urumun tafsiye ttiği kedi otunu kullanın. Bu durumla yaşamaya alıştınız bu hep böyle gidecektir. Ayrıca baş ağrınızda kesilmeyecektir. Ama sizin bu yetinize sahip olmak isteyen o kadar çok kişi var ki . Bunu kullanmayı deneyebilirsiniz.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
aslında bunu biliyorum sabah uuyandıgımda bazen evde kim olacagını kim eve gelecegini sabah uyandıgımda anlıyorum ve uyanıyorum hiç olmadık misafirler evde

evet biliyorum galiba kaçmaklada olmayacak yüzleşmek gerek

kedicik

Kayıtlı Üye
benim rüyalarıma da bir açıklama yaparsanız sevinirim aslında bunlar rüyamı bilmiyorum çünkü uyanıkken görüyorum iki ay önce sabaha karşı eşim ve oğlum ava gittiler onları geçirdikten sonra tekrar yattım daha uyumamıştım dış kapı açıldı sonra odanın kapısı açıldı ve başında beyaz bir eşarp kısa beyaz pardesü beyaz pijama olan bir kadın içeri girdi kapıyı kapattı eli kapının kolunda bana bakıyor sol gözünden gümüş rengi bir ışık benim sağ gözüme sanki bir çizgi gibi korkuyla dualar okumaya başladım sonra bir ses ama benim bedenimden gelen bir ses şimdi değil daha uyanık dedi sonra kadın kapıyı sessizce açtı çıktı dış kapıyı da açıp gitti.
üç hafta öncede büroda oğlum yanımda otururken bi an gözlerimi kapattım karşımda siyah zemin üzerinde sarı renkte arapça dualar yazılı büyük bir daire ortasında beyaz ışıktan bir insan slüeti o kadar parlakki gözlerim kamaşıyor bir süre gözlerimi açıp kapattım hep karşımdaydı bu rüyalardan sonra okadar halsiz kalıyorum ki uyumak istiyorum ben hayal mi görüyorum yoksa banabir şeylermi anlatılıyor.yardımcı olursanız sevinirim.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
sizin olayınız cok farklı bence urumla konusun ben hep uykuyla uyanıklık arasında hissediyorum.acıkcası korku vermiyo ama insan süliyetinde birseyler görmeniz baska seyleri acıkca cagrıştırıyo

ALEVV

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben uyku ile uyanıklık arasında tek cümlelik sesler duyuyorum ya biri adımı cagırıyo yada bu türde işte bir ara bügün yine dalmısım öfkeli bir ses işitdim yine bu iki üç günde bir oluyo nedenini bilen varmı
benzeri durumu bende yaşıyorum. yani sesler duyuyorum ama yalnız kaldığım zamanlarda bunun bir çözümü varmı?

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
yok malesef sesleri engelliyemezsin

ALEVV

Banlı Kullanıcı
peki niçin ben? yani baska insanlarda olmuyormus. ve ben anlattığımda çoğu gülüyor,dalga geciyor ya da önemsemiyor konusmayı denesem bana bir zararı olur mu yada konusurlar mı*

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
peki niçin ben? yani baska insanlarda olmuyormus. ve ben anlattığımda çoğu gülüyor,dalga geciyor ya da önemsemiyor konusmayı denesem bana bir zararı olur mu yada konusurlar mı*
şimdi nasıl konusuyolar onu anlamadım ben tek ses tonuyla bir tek güçlü ses duyuyorum oturupta konusmuyor eyer oyleyse senın olayı daha farklı ben tek ses den bahsediyorum acıklarmısın kendı olayını

ALEVV

Banlı Kullanıcı
şimdi nasıl konusuyolar onu anlamadım ben tek ses tonuyla bir tek güçlü ses duyuyorum oturupta konusmuyor eyer oyleyse senın olayı daha farklı ben tek ses den bahsediyorum acıklarmısın kendı olayını
ya böyle görüntü yok ama mesela odadayım pencerenin dısından sesler geliyo tek cümlelik sesler yani ya ismimi söylüyor yada hişşt gibisinden seyler ama bu ses insan sesi gibi değil yani içinden konusuomus gibi bi ses ve bu beni çok rahatsız ediyor genellikle yalnızken oluyor

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
ben uykuyla uyanıklık arası duyuyorum sızınkı farklı bence

ALEVV

Banlı Kullanıcı
anladım,teşekkürler yine de:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...