asagnak

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
rüyamda havada döne döne taklalar atıyorum ve kendime bu bir mücize mi diye soruyorum .öyle cok yere ayak basmadan dönüyorumki kendime melekler gibi takla atıyorum diyorum acaba anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu tur ruyalar kisinin ozgurluk ihtiyacini yansitirlar bilinc altiniz dqaha ozgur ve sorumluluklardan uzak bir yasam tarzinin ozlemini size yansitmis bu ruyayla.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
yine ben sizi rahatsız ediyosam mazur görün lütfen ama ben tam uykuya dalış anında yani yarı uyku yarı ayık haldeyken tek yüksek tonda ses duyuyorum sadece bunu benim kulagımın işitdigini biliyorum çünki dısardan gelen seslerden apayrı ve tek kelimelik cümleler genelde işitiyorum yorumlarsanız sevinirim

Pantea

Kayıtlı Üye
yine ben sizi rahatsız ediyosam mazur görün lütfen ama ben tam uykuya dalış anında yani yarı uyku yarı ayık haldeyken tek yüksek tonda ses duyuyorum sadece bunu benim kulagımın işitdigini biliyorum çünki dısardan gelen seslerden apayrı ve tek kelimelik cümleler genelde işitiyorum yorumlarsanız sevinirim
Bu duydugunuz cumlelerden yada kelimelerden bir kacini yazar misiniz lutfen?

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
genelde adım ansızın cagrılıyo ama gecen gün resmen bir erkek sert bir ses tonuyla kızmış gibi adımı tonlayarak bagırdı

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu durum uyku ve uyaniklik arasinda gerceklesiyor demisdiniz , size bir oneride bulunacagim ve durumdan emin olmak icin bunu uygulamanizi isteyecegim bu sesleri duydugunu gecelerin gununde yani o gun neler yasadiginizi animsamaya calisin , nasil bir gun gecirdiginiz neler yaptiginiz ve neler hissettiginize dikkat edin bakalim gunluk yasantinizda olup bitenlerden kaynaklanan duygularinizdan etkilenmenizin bu durumla bir ilgisi varmi ? once somut durumlari inceleyip emin olalim daha sonra bir aciklama getirmemiz daha saglikli olur.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
anladım ama genelde evdeyımdır ve yanlızlıgı severım ve iş ortamım da yok artı sosyal hayatım hiç yok yani kafamı yoracak hiçbir durum yok her gun aynı sekılde uyanır aynı sekılde vaktımı gecırırırım ve emin olun bu sesleri net bir sekilde duyuyorum yınede denıyecem

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Annem der ki, "çağırıldığında asla cevap verme, duymamazlıktan gel"... Sakın "efendim" tarzı bir cevap, ya da herhangi bir cevap vermeyin..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ok.. Korkmayın da bence.. Pantea'nın dediği gibi bir ruhsal sıkıntı da olabilir.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
yok canım alışkınım bu nerden baksan 5.6 senedir belkıde daha fazla var bende

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Aaaa inanmıyorum :( Üzüldüm şimdi ya.. Peki hiç dua okumayı denediniz mi? Yani belki esmalardan okuyabilirsiniz.. Çok fazla bilgim yok bu konuda ama, bir çeşit tedavi gibi bile olabilir sizin için.. Esmalar çok kuvvetlidir ben çok faydasının olduğuna inanıyorum ve bence denemediyseniz deneyin. Umarım artık sona erer bu durum :(

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
duydugum seslerın bana bir zararı yokki hatta bazen kardesımde benım onu cagırdıgımı duyuyomuş yani o beni cagırıyor ben onu tabı kardesım ayrı bir sehırde bir gun oda bana anlattı adımı cagırdın uyandım dedı o gece oda benım adımı cagırmıs uyandırmıstı benı kani bu üc harfliler gibi bir sey degil daha farklı ama arada ben yabancı seslerde duyuyorum ıkımızın arasındakı farkta bu

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Hımm.. Galiba bu bir uzmanın yorumlayabileceği birşey. Şimdi ben ne desem boş ama telepati gibi birşeyden bahsettiniz sanırım :) Umarım en kısa zamanda çözülür.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
yeni uyanıyorum yatagımdan dogrulup kapıyı actıgımı görüyorum sonra arkama dönüyorum aniden ve penceremin acık oldugunu farkediyorum gidip pencereyi kapatıcakken sesler işitiyorum cocuk sesleri bu cocuklar komsu cocukları oluyo oynuyolar kapıda bende ses yapmayın diyorum pencereyi kapatıyorum sonra gördügüm bu seyın ruya oldugunu anlıyorum kendımı atıyorum tekrar dalıyorum yine aynı şeyleri görüyorum aynı sekılde uyanıyorum kapıya gıdıyo acıyorum ardıma donup pencerenın acık oldugunu farkediyorum cocuklara ses yapmayın dıyorum pencereyı kapıyorum
yani tekrar tekrar tekrar ama net bir şekilde yaşıyorum bunu dakika dakika anlamadım gıttı

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu anlattiklarinizin tamami ruya mi yoksa uyanip gercekden cami kapattinizmi tam olarak anlayamadim?

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
inan bende anlıyamıyorum uyuyorum ama ruyamda uyandıgımı görüyorum yani yeni uyandıgımı sonra olaylar dedigim gibi gelişiyor birden kendimi atıyorum rüyamış diyorum ama aslında uyanmamısım hiç yani ruyam hep böyle devam ediyo nasıl oluyoda gercekten uyanıyorum bilmiyorum
yani ruyanın içinde yine rüyada uyanıyorum delice geliyo ama oluyo

Pantea

Kayıtlı Üye
Oncelikle asla delice olmadigini bir cok kisinin bu tur ruyalarla bogusdugunu bilmenizi isterim.Bu tur ruyalar genellikle kisi bir yada birkac konuyla olayla ugrasirken ve bunlara kesin sonuc kazandiramadiginda yada karsilasdigi olaylar karsisinda durumu kontrolu altina alamadiginda birbiri icine gecmis ve bunalma hissiyle icice ruyalar gorur ve gercekden uyandiginda bir sersemlik yanisira sanki bogusmuscasina bir yorgunluk hissi beraberinde yasanir.Sanirim sizi normalden fazla yoran dusunduren yada caba harcamaniza neden olan bir donemdesiniz belkide bir sonuca ulasmasini istediginiz ama bir turlu neticelenmeyen seylerin oldugu bir donem olabilir bu.