rathanın mucizevi güzellik majisi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
aşağıdaki tılsım kadınlar içindir bir kağıt üzerine çizilip üstünüzde taşıyabilirsiniz yada bir gümüşe işletip aksesuar olarak kullanabilirisiniz
hint tılsımdır. hint tılsımlarında tanrılar tanrıcalar ve kutsal varlıklar tılsımlarda sıkca kullanılır burdaki fiğür ise bir hint kadınıdır. kutsal bir değeri yoktur yanlızca güzelliği temsil etmek etmektedir.

esk230

Kayıtlı Üye
Bu nasıl çizilir ki çıktı alınsa olmaz mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yapacağınız uygulamları inanç durumunuza göre yapmanızı tavsiye ederim. eğer inacınız içinde tanrıça kavramları yoksa hindu budist değilseniz yapmamanız daha iyi olur. kendi inacınıza uygun olan güzellik büyüsünü tercih edebilirisiniz.

dinlere olan yaklaşımınız eğer eşitse tabiki her uygulama yapılabilir.

çıktı alınmaz herşeyi elinizle yapacaksınız. resmetme yetneğiniz yoksa siizn için bir başkasından yapmasını rica edebilirsiniz

ebru evrim

Kayıtlı Üye
şimdi tamam resim olayı kolayda o yanındaki şekilleri nasıl yapacağız:willy_nilly:

Oddie

Kayıtlı Üye
Güzel bir paylaşım olmuş umarım çizebilirim

logii

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler Urum.. Kadın olsaydım kesin denerdim .)

wavicle

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın ama büyü ciddiyet gerektirir bi takım arkadaşların saçma sapan soruları ve konuşmaları yüzünden çocuklar klübüne gelmiş gibi hissettik burada arkadaşlarla. Ayrıca gerçek bilgiye ulaşmak bu saçmalıklar yüzünden zorlaşıyor yetkililere rica ediyorum böyle saçma sapan konuşanları türkçeyi bilmeyenleri ya da anlama kıtlığı olup yüz kere aynı şeyi soranları şaka yapacağım diye saçma sapan şeyler yazanları ya siteden atın ya da yazılarını silin, boşa yer kaplamasın yoksa kalitesiz bir görünüm oluyor.. Saygılar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yanlış anlamayın ama büyü ciddiyet gerektirir bi takım arkadaşların saçma sapan soruları ve konuşmaları yüzünden çocuklar klübüne gelmiş gibi hissettik burada arkadaşlarla. Ayrıca gerçek bilgiye ulaşmak bu saçmalıklar yüzünden zorlaşıyor yetkililere rica ediyorum böle saçma sapan konuşanları türkçeyi bilmeyenleri yada anlama kıtlığı olup yüz kere aynı şeyi soranları şaka yapıcam diye saçma sapan şeyler yazanları ya siteden atın ya da yazılarını silin boşa yer kaplamasın yoksa kalitesiz bir görünüm oluyor.. Saygılar
Dikkatiniz ve ilginiz için öncelikle teşekkürler. Kesinlikle büyü çok ciddi bir meseledir. Biz zaten burada çeşitli konularda çeşitli uyarıları yapıyoruz. Zira gelenler gerçekten bütün halinde bir bilgiye sahip olmayabiliyor, elimizden geldiğince hoş görü ve sabırla bildiklerimizi aktarıp, yanlışları düzeltme çabamız var. Fakat her önümüze geleni atarsak, her şeyi silersek bu da bir nevi saygısızlık olur. Zira biz burada sadece üyelerin büyüye yaklaşımları değil, saygı, sosyal gereklilikler gibi birçok konuyu göz önünde bulundurarak bir yönetim disiplini içindeyiz. Bu konulardan biri olan ve üzerinde hassasiyetle durduğumuz imla kurallarına da mesela siz uymamışsınız. Mesajınızı aktifleştiren bizzat benim. (İlk mesaj uygulaması) Zira bu mesajınızı aktifleştirirken altı yerde imla hatası düzelterek aktifleştirdim. Sizi uyarmadan yazınızı mı silmeliydim veya üyeliğinizi mi sonlandırmalıydım? Saygısızlık, bile bile yapılan kural ihlalleri dışında kimseyi silmek söz konusu değildir. Kaliteli ve iyi forumlar dileğiyle.
GMBO Yönetimi.

cero

Kayıtlı Üye
bunu illede cizmemmi lazım yazıcıdan cıkartsam olmazmı?:)

repece

Kayıtlı Üye
Bunu çizmemiz çok zor ve üzerindeki yazılar hiç bilmediğimiz bir alfabe harfleri dolayısıyla yanlış yapma ihtimalimiz çok yüksek bunu ancak iyi bilen biri yapabilir.Hatalı yapacağıma hiç yapmasam ben daha iyi olacak zannımca:))))))

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bunu çizmemiz çok zor ve üzerindeki yazılar hiç bilmediğimiz bir alfabe harfleri dolayısıyla yanlış yapma ihtimalimiz çok yüksek bunu ancak iyi bilen biri yapabilir.Hatalı yapacağıma hiç yapmasam ben daha iyi olacak zannımca:))))))

Yanlış yapmanın bir manası yoktur . Bir gün denersin iki gün denersin 10. gün başarırsın . Önemli olan çaba sarfedip yapmak bunu . Ve o zaman içerisinde amacını düşünmek .

umraojaan

Kayıtlı Üye
hintlilerin neden bu kadar güzel olduklarını merak edip duruyordum ben de:)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, sorduğunuz soruların cevapları bir önceki sayfada mevcutken niçin tekrar soruyorsunuz? Okumaya üşenmeyin ki bilgi sahibi olun; bizleri de boş yere uğraştırmayın. Rica ediyorum.

maelisandre

Kayıtlı Üye
aşağıdaki tılsım kadınlar içindir bir kağıt üzerine çizilip üstünüzde taşıyabilirsiniz yada bir gümüşe işletip aksesuar olarak kullanabilirisiniz
hint tılsımdır. hint tılsımlarında tanrılar tanrıcalar ve kutsal varlıklar tılsımlarda sıkca kullanılır burdaki fiğür ise bir hint kadınıdır. kutsal bir değeri yoktur yanlızca güzelliği temsil etmek etmektedir.
Şey aşağıdaki tılsım demişsiniz ama tılsım yok yada silinmiş eğer müsaitseniz tekrar koyabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.