nehir345

nehir345

Kayıtlı Üye
Burada rüyalarmı tabir ediliyor.Eğer edildi ise geçmiş rüyaları da tabir ediyormusunuz

Pantea

Kayıtlı Üye
Evet bu bolumde ruyalarin psikanalitik yorumlari yapiliyor ruyalarinizin gecmise ait olmasi sorun degil sadece ruyayi gordugunuz zaman zarfi hakkinda bilgi verebilir gecmisde gorulen ruyalar o zania ait duygu ve dusuncelerin yansimalaridir .

nehir345

Kayıtlı Üye
çok önceleri ben rüyamda cennete gittim.cehennemi de kapıdan gösterdiler.Daha doğrusu ikisini de kapıdan gördüm.Sonra cehennemde büyük büyük kazanlar vardı ve babaannem ve yengem içinde kaynıyor bağırıyorlardı.Daha sonra hacca gittim.HACERÜL ESVETE YÜZÜMÜ SÜRDÜM ŞEYTAN TAŞLADIM TAVAF ETTİM.Yıllar geçti hala unutmadım bu rüyamı eğer yorumlanırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Pantea

Kayıtlı Üye
çok önceleri ben rüyamda cennete gittim.cehennemi de kapıdan gösterdiler.Daha doğrusu ikisini de kapıdan gördüm.Sonra cehennemde büyük büyük kazanlar vardı ve babaannem ve yengem içinde kaynıyor bağırıyorlardı.Daha sonra hacca gittim.HACERÜL ESVETE YÜZÜMÜ SÜRDÜM ŞEYTAN TAŞLADIM TAVAF ETTİM.Yıllar geçti hala unutmadım bu rüyamı eğer yorumlanırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler
Bu tur ruyalar genellikle kisiler manevi yonden kendilerini sorguladiklari donemlerde cok sik gorulurler bunun yanisira ilahi bir uyari da olmasi mumkun.O donemde nasil bir ruh hali icindeydiniz animsamaniz ruyanizin analizi icin daha yararli olacakdir.

nehir345

Kayıtlı Üye
Küçüktüm.12/13 YAŞLARINDA İDİM.ama namaz kılardım.Babaannem bizi çok üzerdi.

Pantea

Kayıtlı Üye
O donem manevi acidan kendinizi iyi ve guclu hisettiginiz bir donemmis cenneti gormeniz hacca gittiginizi gormeniz bunu yansitiyor babaannenize duydugunuz ofke nedeniylede onu cehennemde gormussunuz bir cocuk icin gayet basit ve anlasilir bir ruya bu.