Başarinin yasasi

angeldream

Kayıtlı Üye
Mucizevi bir dünyada yaşıyorsunuz.Gerçekte etrafınızda mükemmel şeyler oluyor ve siz de bu mükemmelliği tüm yaptıklarınız ve elde etmek istedikleriniz için kullanabilirsiniz. Şimdiye dek arzularınızın elde edilemez olduğunu düşündüyseniz, bilin ki güç ve enerjiden oluşan evren rüyalarınızı gerçekleştirmek için size yarım etmeyi bekliyor.

Aslında büyücülük gibi algılana bu durum enerji dünyasının işleme sistemi, gizem gibi görünenlerse gerçekte bilimsel örneklerin ortaya koyduğu sonuçlardır. Bilinçlilik ve enerji sürekli bir devinim halindedir , içinizde ve çevrenizde sonsuz bir neden sonuç ilişkisi halinde titreşirler. Bu sürecin " büyülü" parçası insan gözüyle görülemez.Evrenin görülmeyen gücü artık mistik bir referans değil,bilimsel bir gerçektir.

Kuantum dünyasının doğası da güçle ve sınırsız sayıda olanakla çarpar. Siz dünyanın işleyişi içinde titreşen bir güç; hem kendinizin,hem de tüm insanlığın kaderini yönlendiren yaratıcı bir bilinçsiniz.Şu anda mükemmel bir kişsel ve evrensel yaratılış eylemiyle meşgulsünüz.İçinizdeki bu kozmik enerjinin kontrolünü elinize aldığınızda mutluluk , başarı ve inanç ötesi değer yaratmanızı sağlayacak bir kaynak olan evrensel uyasalara göre kendinizi düzenlersiniz.

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
Mucizevi bir dünyada yaşıyorsunuz.Gerçekte etrafınızda mükemmel şeyler oluyor ve siz de bu mükemmelliği tüm yaptıklarınız ve elde etmek istedikleriniz için kullanabilirsiniz. Şimdiye dek arzularınızın elde edilemez olduğunu düşündüyseniz, bilin ki güç ve enerjiden oluşan evren rüyalarınızı gerçekleştirmek için size yardım etmeyi bekliyor. Kesinlikle katılıyorum burada yazılanlara. MUCİZEVİ ve MÜKEMMEL bir dünyada yaşıyoruz. İçimizdeki ve evrendeki gücün farkına varırsak isteklerimiz konusunda evrenin bize her zaman yardım edeceğini, yardım için beklediğini görürüz. Sadece İnanmak Hepsi Bu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir yerlerde,sanıyorum Paulo Coelho'nun Simyacı'sı idi,bir cümle vardı ki gerçekten güzeldir;bir şeyi tüm kalbiniz ve benliğinizle isterseniz,evren onu gerçekleştirmek için el birliği ile yardımcı olur..