nora22

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
bu sabah cok kötü bi rüyayla uyandim ve rüyami aynen yasadim,ilk basta cok güzeldi önce süper güzel bi apartmanda bütün aile cok mutlu bi sekilde yasiyoruz bütün kuzenler falan hep bi aradayiz,sonra ben elimde kücük bi valizle bi yere gidiyorum benim sari bi battaniyem var o otobanin kenarindaki cayirda serilmis ve onun üstünde yasayan insanlar var cok garip bi yer birden cukurlasiyo orda birileriyle konusuyorum hatta benim erkek arkadasim orda yasiyo..sonra kendimi büyük bos bi dükkanin icinde buluyorum yanimda kardesim yüksek bi yere oturmusuz,erkek arkadasim bana hediyeler göndermis insan cesetleri,birden havadan boynundan iple asilmis bi adam ceseti düsüyo sonra baska bi tane kafasi kopmus ve ben bunlari görünce kahkahalarla gülüyorum cok hosuma gidiyo elimde bi cuval var ve onun icinden kesilmis insan parcalari cikariyodum ve cesetler o kadar gercekciydiki sanki gercekten gördüm,kardesim yanimda oturmus manyakmisin ne gülüyosun bunlar korkunc seyler diyordu rüyamda..sonra üst kattaki komsularimizin matkap sesiyle uyandim uyku sersemligiyle o sesin cesetlerden geldigini düsünüyodum hatta...

Pantea

Kayıtlı Üye
Ruyanizi aynen yasadiysaniz analize neden ihtiyac duydunuz cumlenize anlam veremedim ? Gordugunuz ruyanizin gerceklesdigini mi soylemek istediniz?

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
yok pardon ben yanlis ifade etmisim cok hissederek gördüm rüyayi ve bu da beni etkiledi..psikolojik olarak zor günler geciriyorum,rüyalar bilincaltimizda sakladiklarimizin bi parcasidir diye düsünüyorum,analiz ederseniz sevinirim...simdiden tesekkürler

Pantea

Kayıtlı Üye
bu sabah cok kötü bi rüyayla uyandim ve rüyami aynen yasadim,ilk basta cok güzeldi önce süper güzel bi apartmanda bütün aile cok mutlu bi sekilde yasiyoruz bütün kuzenler falan hep bi aradayiz,sonra ben elimde kücük bi valizle bi yere gidiyorum benim sari bi battaniyem var o otobanin kenarindaki cayirda serilmis ve onun üstünde yasayan insanlar var cok garip bi yer birden cukurlasiyo orda birileriyle konusuyorum hatta benim erkek arkadasim orda yasiyo..sonra kendimi büyük bos bi dükkanin icinde buluyorum yanimda kardesim yüksek bi yere oturmusuz,erkek arkadasim bana hediyeler göndermis insan cesetleri,birden havadan boynundan iple asilmis bi adam ceseti düsüyo sonra baska bi tane kafasi kopmus ve ben bunlari görünce kahkahalarla gülüyorum cok hosuma gidiyo elimde bi cuval var ve onun icinden kesilmis insan parcalari cikariyodum ve cesetler o kadar gercekciydiki sanki gercekten gördüm,kardesim yanimda oturmus manyakmisin ne gülüyosun bunlar korkunc seyler diyordu rüyamda..sonra üst kattaki komsularimizin matkap sesiyle uyandim uyku sersemligiyle o sesin cesetlerden geldigini düsünüyodum hatta...
Size huzur , mutluluk , enerji veren seylerin birileri tarafindan tehdit edeildigini hissediyorsunuz sanki birileri sizin mutlulugunuzu nesenizi kiskaniyor ve bunlari engellemek istiyor bu belkide yakin cevrenizdeki kisilerle olan iliskilerinizin bicimi nedeniyle meydana gelen bir durum olabilir ornegin ailenizin dusunce tarzi nedeniyle aslinda istediginiz hayati yasayamamak ve mutsuz hissetmek gibi , cinsel acidan aktif olmaya ihtiyaciniz var , sanirim duzenli bir cinsel yasamin eksikligini hissediyorsunuz, icinizde birikdirdiginiz baski altinda kalmis gerek cinsel ve gerek duygusal birikimler bir tur ofke birikimi yaratmis gibi , duzenli bir duygusal iliskiye ve daha ozgur bir hayat tarzina ihtiyac duyuyor gibisiniz.