.Moonspell.

.Moonspell.

Kayıtlı Üye
bi aksam sevdigim cocukla ilgili bi şey ögrenmiştim sinirlerim cok bozuldu o sinirle uyudum ruyamda sevdigim çocuk ve arkadaşı bi evin önünde duruyo abim ve bi arkadaşıda orda sevdigim kişiyi gorunce onun yanına gidiyorum ne işin var burda diyorum suratını asarak bişi söylüyor ama hatırlamıyorum sonra elime bi ot alıyorum onunla oynuyorum abim gelip o ne dio (ne cevap verdigimi hatırlamıyorum ama) sonra birden sevdigim cocuk ve arkadaşı koşmaya başlıyo abim ve arkadaşıda peşinden kosuyo sonra o evin içine giriyorum bi odaya gidiyorum oda hafiften ışık alıyor aglamaya baslıorum bi süre sonra nefesim kesildi birden uyandım gözlerimden yaslar geliodu...ne demek oluyor bu..?? simdiden yorumlar için teşekkür ederim..=)

Bump:
biri bnm rüyamı yorumlamıcakmıı :(

Pantea

Kayıtlı Üye
Sizinde belirttiginiz gibi erkek arkadasinzila ilgili ogrendiginiz sey bu ruyanin nedeni , buyuk ihtimalle ogrendiginizi soylediginiz sey sizde ofke ve birazda itilmislik duygusu yaratmis ona tepki veremeyeceginizi eger tepki verirseniz terleneceginizi hissetmis olabilirsiniz.Bu duygularin yarattigi baski ile ruyanizda nefesinizin kesildigini hissetmissiniz.

PUNKY

Kayıtlı Üye
rüya psikolojik yani bilinç altı gibi görünüyor böyle rüyalar yoruma kapalıdır.. yani yorumu yapılsada imli bi rüya olmadıgı için amel etmeye gerek duyulmaz.. lakin rüyanın imli bi rüya oldugunu ele alırsam abin ile sevdigin yakın bi zamanda eger tanışık degillerse tanışacaklarını belli bi süreçten sonra aralarında borç konusu hasıl olacagını ve osnra bu borç yüzünden senin arada kalacagını söyleyebilirm.. saygılarımla..

Sayın üye burada psikanaliz yorum yapan arkadaşımız zaten "UZMAN" olduğu için ekstradan yorum yapmanız hem forum kurallarına aykırı hemde gereksizdir.Lütfen kendi rüya yorumunuzu yaptırmayacaksınız üyelerin mesajları altında açıklama yapmayın :oops:

.Moonspell.

Kayıtlı Üye
2 veya 3 defa bi arkadasımı ruyamda sevgilim olarak gordum ama arkadasımla o kadar çok samimi degiliz ve o arkadasımı sevgilim olarakta düsünmuyorum ama ruyama sevgilim olarak giriyo bunun sebebi ne olabilir..??

Pantea

Kayıtlı Üye
2 veya 3 defa bi arkadasımı ruyamda sevgilim olarak gordum ama arkadasımla o kadar çok samimi degiliz ve o arkadasımı sevgilim olarakta düsünmuyorum ama ruyama sevgilim olarak giriyo bunun sebebi ne olabilir..??

Kirmiz renk forumlarda uyari icerikli mesajlarda kullanilir font renginizi duzeltince sizi yanitlayacagim.

Pantea

Kayıtlı Üye
=/ bilmiyordum ondan kırmızı yaptım...:oops:
Sorun degil rengi degistirdiginiz icin tesekkurler, ruyanizin analizi :

Yakin bir arkadasinizi sevgiliniz olarak gormeniz , sevkat ihtiyacinizi simgeliyor olabilir, yada yine benzer bir bicimde sevkat ve guven dolu bir iliski ihtiyacinizi yansitmis olabilir .