Büyümüdür büyüyse bu kağıdı ne yapmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yorgunana

Kayıtlı Üye
Biraz önce namaz kılmak için seccademi aldım bu seferde yıllardır kullanmadığım bir seccade var onu alayım dedim pat içinden bir kağıt düştü küçük bir kağıt üstüne şekiller çizilmiş ama o kadar zaman geçmişki yada ıslanmış olmalı şekiller belirsiz bir bir kare sanki çarpı ile çizilmiş üstünde de kırmızı ile de bişieyler var sanki kan damlatılmış yada kırmızı mürekkep bu nedir büyümüdür ben paronayakmı oldum yoksa seccadenin içinde ne işi var böyle şey olurmu bu kağıdı ben ne yapayım yakayımmı gömeyimmi

yorgunana

Kayıtlı Üye
Hiç bir cevap gelmedi forumu araştırdım türlü yönemler var en etkili hangisi ne yapayım bu kağıdı ben

oksana

Kayıtlı Üye
elemente kavuştur.Su ateş toprak.En güzeli denize atman bence

lazerci

Kayıtlı Üye
Bence bir fotografını cek buraya koy Urum bir baksın. Belki bozulması zor birseydir.

mecra

Kayıtlı Üye
bence de lazerci haklı fotoğrafını çekip siteye koy urum ne yapman gerektiğini soyler...

kermit

Kayıtlı Üye
oksana ya su tabiatlıysa ne olacak, denize atınca işleliği artacak, o zaman nasıl bir tavsiye vereceksin? Sirke bir çok büyü için çözüm ama ben bile görmeden Sirkeye koy demekten korkuyorum

Keira

Moderator
Kermit e katılıyorum.Kafanıza göre yöntemler vermeyin arkadaşlar.Kermit inde söylediği gibi ya ters teperse ne olacak? Yorgunana bu konuyu Urum la konuşmanı tavsiye ederim bu konuda seni bilgilendirecektir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
elemente kavuştur.Su ateş toprak.En güzeli denize atman bence
Sayın üye,uzmanlık tam tetkik gerektirir.Tetkik sonrası analiz ve sonuca gidecek olan strateji ve yöntem belirlenir.Siz henüz tetkik yapmadan basit bir uygulama öneriyorsunuz.Bu konular çok ciddi olduğundan herhangi bir yanlış hareket aynı şekilde ciddi sonuçlar ortaya çıkarabilir.Lütfen nazik konulara biraz daha özen gösterelim zira insan hayatı ve duyguları söz konusudur.Bazı arkadaşlar yardım taleplerinde bulunuyorlar,onlara hemen cevap yazılmamasının nedeni ciddiye alıp gerçekten elimizden geldiği kadar yardım etmek istememizdendir.Yanlış veya eksik bilgi vermemek adına da ince eleyip sık dokuruz.Tekrar belirtmek isterim ki,emin olmadan bu tür paylaşım ve öneriler zarar getirecektir.İyi ve kaliteli forumlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
baktığım kadarıyla majikal bir çalışma görmedim üstünüzde ve sizde çok öncesinde yapılmışsa etkisi zaten kalmamıştır. yeni bişeyse bile bir anlamı yok. büyü amaclı bile yapılmışsa negatif pozitif nerjisi yok. nört yani.. yinede ne olur ne olmaz diye iki kaşık kaya tuzu ile bir su bardağı sirkeyi 1 litre suya karıştırın bulduğunuz kağıdı suya atın 3 gün bekletin. sonra suyu koyduğunuz kabı içindeki kağıdı toprağa gömün cam tavsiye ederim kap için cam kullnırsanız çok ayak değmeyen bir yere camı kırarak parcalayın.

büyü yapılmıştır bana düşüncesinden uzaklaşın sizde böyle bişey yok.

Bump: baktığım kadarıyla majikal bir çalışma görmedim üstünüzde ve sizde çok öncesinde yapılmışsa etkisi zaten kalmamıştır. yeni bişeyse bile bir anlamı yok. büyü amaclı bile yapılmışsa negatif pozitif nerjisi yok. nört yani.. yinede ne olur ne olmaz diye iki kaşık kaya tuzu ile bir su bardağı sirkeyi 1 litre suya karıştırın bulduğunuz kağıdı suya atın 3 gün bekletin. sonra suyu koyduğunuz kabı içindeki kağıdı toprağa gömün cam tavsiye ederim kap için cam kullnırsanız çok ayak değmeyen bir yere camı kırarak parcalayın.

büyü yapılmıştır bana düşüncesinden uzaklaşın sizde böyle bişey yok.

lazerci

Kayıtlı Üye
Urum yorumlarınla inan insanın içi rahatlıyor. Senin gibi insanların varlığına şükrediyorum Allah senden razı olsun. Benimde kendi sorunlarımla ilgili çok rahatlattın çok saolasın.

yorgunana

Kayıtlı Üye
Evet sevgili Urum Allah bir kez daha senden razı olsun sabah erkenden bilgisayarı açtım ve sözlerini gördüm Allah senden tekrar tekrar razı olsun Dediğim gibi belki bu kağıt 10 yıldır orada duruyor olabilir çünkü üzerindekiler hiç okunmaz olmuş silinmiş büyüyse bile etkisi geçmiş olmalı hemen dediklerini yapacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...