Bir Tecrube

nordsee

Kayıtlı Üye
Arkadaslar dun gece basima bir olay geldi uyumaya calistigim bir anda bedenimden aniden ayrildim ve butun evi dolastim ilk basta urpertici geldi ama sonra alistim daha sonra olayi abartip ust katada bir bakayim dedim fakat cikmaya baslarken biri sacimdan muthis bir sekilde cekti ve yere yakin bir konuma geldim.Biraktigini hissedince tekrar denedim bu sefer gene saclarimda muthis bir aci hissettim ama bu kez daha fazla el tarafindan cekildigimi hissettim bu beni acayip korkuttu ve o korkuyla besmele kelimei sahadet getirmeye basladim .Gulusmeler duydum ve kacip bedenime dondum cok korkunctu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaslar dun gece basima bir olay geldi uyumaya calistigim bir anda bedenimden aniden ayrildim ve butun evi dolastim ilk basta urpertici geldi ama sonra alistim daha sonra olayi abartip ust katada bir bakayim dedim fakat cikmaya baslarken biri sacimdan muthis bir sekilde cekti ve yere yakin bir konuma geldim.Biraktigini hissedince tekrar denedim bu sefer gene saclarimda mmuthis bir aci hissettim ama bu kez daha fazla el tarafindan cekildigimi hissettim bu beni acayip korkuttu ve o korkuyla besmele kelimei sahadet getirmeye basladim .gulusmeler duydum ve kacip bedenime dondum cok korkunctu.
Tarif edilen aktivite astral seyahat.Diğer tarif edilen ögelerle düşünülünce varlıklar tarafından yaptırılmış bir astral seyahat.Detayları bilmek lazım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Daha önce astral seyahate çıktınız mı?Daha önce paranormal aktivitede bulundunuz mu?Daha önce herhangi bir varlıkla herhangi bir temas yaşadınız mı?
Bahsedilen konuda gerçekten rüyada olmadığınızı kendinize teyid edebiliyor musunuz?Tam olarak saniye saniye ne kadar detay varsa önemlidir ayrıca.

nordsee

Kayıtlı Üye
Kesinlikle rüya değildi eminim bundan daha önce çıktım astral seyahate ama oda içinden hiç ayrilmamistim.Bu defa bilincli olarak uzaklaşmak istedim bu seferde evden cikamadim sanki engellediler beni .Daha once yıllar önce bir büyüden dolayı bir yaratıkla biraz samimi olmuştum ama bu onun tarzı değil:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anlaşıldı.Yani var bir geçmişiniz.Onu anlamak istedim.

nordsee

Kayıtlı Üye
Evet var ama bu neydi ki boyle bir fikrin varmi acaba?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Birkaç tane fikrim var.Kusura bakmayın uzun uzadıya mülakat edemeyeceğim.Bağlantım kötü.Ama bu konuda siz de detayları buraya yazarsanız.Daha sonra cevap verebilirim.Veya diğer uzman arkadaşlar ilgilenebilir de.

nordsee

Kayıtlı Üye
Birkaç tane fikrim var.Kusura bakmayın uzun uzadıya mülakat edemeyeceğim.Bağantım kötü.Ama bu konuda siz de detayları buraya yazarsanız.Daha sonra cevap verebilirm.Veya diğer uzman arkadaşlar ilgilenebilir de.

Peki öyle olsun ama detay ne bilmek istiyorsun sor söyleyeyim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki öyle olsun ama detay ne bilmek istiyorsun sor söyleyeyim.
Asıl siz neyi bilmek istiyorsunuz?Yani bunun ne olduğunu bilmek istiyorsanız adı astral seyahat bunu söyledim.Varlıklara gelince evet varlıksal etkiler de var bunu da söyledim.Şimdi asıl mesele nedir?Sizin öğrenmek istediğiniz bir konu üzerine konuşulursa daha sağlıklı olur.Yoksa buraya sayfalarca yazı yazılabilir,yorumlar bilgiler akarılabilir.Siz en iyisi ne bilmek istediğinizi tam manasıyla belirtin.

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
nordsee senin başından geçen olayın bir benzeri de benim başımdan geçti..
2~3 gece astrale çekildim ve sanki bir varlık üstümden yorganı çekiyormuş gibi bir şeyler hissettiğimi hatırlıyorum...
Nasıl geçti dersen kendimi şartlandırma ile;
Bir dahakine çekince onun parmaklarını kırıcam diyerek uyumaya başladım..
Ve şartlandığım gibi olmuştu bi daha da rahatsız etmedi...
Sende bunlardan kurtulmak için böyle bir yöntem kullanabilirsin fakat kendine uygun bir yöntem geliştirmeni öneririm...
saygılar

çakram

Kayıtlı Üye
Ben ilk astral seyahati burda okudum ögrendim daha evvel hiç duymamıştım ilk okudugum gün saat baya ilerlemişti ama denemek istedim gerçi ortam pek müsait deyildi ama bulundugum odada benden başkalarıda vardı gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra tamamen kendimi yaşayacaklarıma odakladım inanıyodum yaşayacağıma. Biraz sonra üzerimde br ağırlık hissetmeye başladım gözlerim kapalı bütün vücudum tuhaf bir hal almıştı birden bir ışık yandı ama o kadar aydınlatıcı bir ışıktı ki birden korktum, ama kuş gibi olmuştum kalbim sanki beynimde atıyodu zonklamasını duyuyordum bir titreme hali oldu sonra korktum ve gözlerimi açtım sanırım tamamlayamadım ama tamamen hissettim onu. Bu gerçek bişi artık bundan eminim sonrasında 2 gece sonra tekrar denedim ama hiç bişi yaşamadım sabah birden kulağımda bir ugultu rüzgar esiyor sanki birden titremeye başladım korktum gözlerimi açtım sabah olmuştu mutfağa su içmeye gittim ama gece su içmeye kalktığımda evde su bitmişti bide baktımki su var hemde dolu sanırım gece farkında olmadan yaşadım onu biri bana bu konuda yardımcı olursa sevinirim.

Bump: Sitede bir kaç kişiye özel mesaj gönderdim fakat yanıt alamıyorum bendemi bir sorun var yoksa arkadaşlar ilgilenmiyormusunuz söylediklerimle. Yardıma ihtiyacım var biri bana dönüş yaparsa sevinirim.

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
Sevgili çakram tam olarak sorununun ne oldugunu anlayamadım eger su konusuysa gece senden baska biri kalkıp doldurmuş bile olabilir...
Ugultular ise astral seyahat belirtileri korkmadan ve şüphelenmeden çıkmaya çalışırsan yapacağından eminim...
sevgiyle...

çakram

Kayıtlı Üye
Su konusu derken gece kalktıgımda damacana boştu içme suyu bitmişti içememiştim sabah kalktıgım saatte de herkez uyuyordu ama su doluydu :)) Yanii acaba ben farkında olmadan astral seyahete çıkmış olabilirmiyim? Ama öyleyse göürünen şeyler gerçekten biraz farklı olabiliyor mu buu? Merak ediyorum aydınlatırsanız beni sevinirim teşekkür ederim.

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
Tabi ki sen çözmüşsün işi zaten...
Astral beden zaman kavramından uzaktır..
Deneyimin astral seyahatı gosteriyor..
Başarılar dilerim..

nehir345

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Astral seyehat insana ne kazandırıyor merak ettim

casminy

Kayıtlı Üye
astral seyahati denedim. Denediğimde uykum yoktu...Uykum olduğu zamanlar hep uyamayı tercih ettiğimde genelde gündüzleri deniyorum. Vücudum uyuştu,başım dönmeye başladı sanki vücudumda dönüyordu yaklaştığımı hissettim ama çıkamadım. yani uykum olması mı gerekiyor.. belirtileri gösterdiğime göre çıkabilirdim ama niye çıkamadım. Bilgilendirirseniz sevinirim.