Kısmet Açmak İçin Yazılacak Vefk

azrael

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki vefki üzerinde taşıyan kişinin kısmeti tez vakitte açılır ve hayırlı bir yuva kurar. İş yönünden kısmeti bağlı olana da hayırlı kapılar açılır. Satılmak istenen bir malın üstüne konulduğu takdirde, o mal çabucak satılır.

Kaynak: "أدعية و طلاسم". s.75.​

lollalolla

Kayıtlı Üye
bu kişiye mi özel ? yoksa herkes için geçerli mi? Printerdan basıp kullansak olur mu? veya başka (özel) kalemle kendimiz mi aynısını yazmamız lazım ?

Teşekkürler

azrael

Kayıtlı Üye
Safran ve misk karışımı mürekle yazmanız gerekmektedir. Vefkler genelde hatta her zaman yazılarak kullanılır. Fotokopi yada bastırarak kullanılmaz. Kişiye özel vefkler yapılabilir ama bu bildiğim kadarıyla herkes için.

gizemliboni

Kayıtlı Üye
bunun en son satırı yarım galiba. Çizgiler tam çıkmamışmı acaba

laleler123

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki vefki üzerinde taşıyan kişinin kısmeti tez vakitte açılır ve hayırlı bir yuva kurar. İş yönünden kısmeti bağlı olana da hayırlı kapılar açılır. Satılmak istenen bir malın üstüne konulduğu takdirde, o mal çabucak satılır.

bu vefkin yazma zamanı varmıdır safran mürekkebi ile yazıp iş yönünden ilerlemek için nasıl kullanmalıyız ? yazmaya hangi sıradan başlıyacağız belirli bir sırası var mı ? yardımlarınızı bekliyorum ve teşşekür ederim şimdiden

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hayr konusunda kullanacagınız için her ayın 1 ile 15 arası günlerde yazmanız yarar getirecektir ancak güneş tam dik açı oluşturdugu zmanlar yazmamanızı tavsiye ederim.. Nasıl kullanmalıyız demişsiniz iş yeri için yada kendi kısmetiniz için diye niyet ederek başlarsanız zaten o adresini bulacaktır..

Angel777

Kayıtlı Üye
bu vefkin yazma zamanı varmıdır safran mürekkebi ile yazıp iş yönünden ilerlemek için nasıl kullanmalıyız ? yazmaya hangi sıradan başlıyacağız belirli bir sırası var mı ? yardımlarınızı bekliyorum ve teşşekür ederim şimdiden

Yazma zamanı yoktur.Üst sıradan başlayın.Sağdan sola yazın.Safran mürekkebi hakkında sorduğunuzu anlamadım.Açar mısınız?

bunun en son satırı yarım galiba. Çizgiler tam çıkmamışmı acaba

Hayır,satır yarım değil,bunlar kelime ve ya harf da değil.Bunlar arapça rakkamlar.

laleler123

Kayıtlı Üye
Yazma zamanı yoktur.Üst sıradan başlayın.Sağdan sola yazın.Safran mürekkebi hakkında sorduğunuzu anlamadım.Açar mısınız?

çok teşekkür ederim sağol arkadaşım .safran mürekkebi için bişi soemadım .Allah razı olsun . bir sorum daha olacak cevaplarsanız sevinirim. vefk yazarken burcumuzuda dikkate alacağız ya ama bu burç ebced hesabına görmei (kendi ismimizin değeri + anne ismimizin değeri ve bölüm 12 kalan burç oluyor ya) o burcumuzumu dikkate alıcaz yoksa gün ay yıla göre olan burcumuzmudur asıl burcumuz.şimdiden tşk ederim .

Hayr konusunda kullanacagınız için her ayın 1 ile 15 arası günlerde yazmanız yarar getirecektir ancak güneş tam dik açı oluşturdugu zmanlar yazmamanızı tavsiye ederim.. Nasıl kullanmalıyız demişsiniz iş yeri için yada kendi kısmetiniz için diye niyet ederek başlarsanız zaten o adresini bulacaktır..

çok tşk ederim arkadaşım.ALLAH razı olsun sendende güneş tam açı derken öğle vaktimi oluyor.kendi günümüz ve uygun saatte yazsak nasıl olur acaba. sizi meşgul ediyorum ama gerçekden çokk sağolun.hepinizin yolu açık olsun her zaman.

Angel777

Kayıtlı Üye
Azrael isimli kullanıcı her kes içindir diyor.Yani bir şey hesaplamanıza gerek yok.Ama eğer kişiye özel yapılması gerekirse arap uygulamasıdır ve arap bilimine hizmet eden bir uygulama olduğu için Ebced hesabı gerekir.
Ayrıca lütfen imla kurallarına dikkat ediniz.Cümle büyük harfle başlar.

Evet,güneş ışınları dik açıdan gelirken yapınız.Yani öğle vakti.Kendi zamanınızda yapmanızın mahsuru yok ama öğlen vakti yapmanızın faydası var.

laleler123

Kayıtlı Üye
Evet,güneş ışınları dik açıdan gelirken yapınız.Yani öğle vakti.Kendi zamanınızda yapmanızın mahsuru yok ama öğlen vakti yapmanızın faydası var.

Teşekkür ederim. Bundan sonra imla kurallarınada dikkat ederim.Kusura bakmayın. Burç hakkındaki sorum anlaşılmadı herhalde. Her zaman ,dua okumalarında falan günümüzü ,yıldızımızı bulmak için hangi burcumuzu kullanmalıyız?örneğin;benim ebced hesabına göre (kendi ismimin ebced değeri+anne ismimin ebced değeririne göre hesaplanan burç)burcum koç ama doğduğum tarihe göre yay hangi burcumu esas alıp günümü gecemi hesaplıycam? Tabiki burcuma özel vekf yazmak istediğimdede hangi burcumu kullanacağım ? Teşekkürler.....

Angel777

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim atrlojik(bildiğimiz) burçla yapılır.Yani gezegen,burcun elementi(su,hava,toprak,ateş) göz önüne alınır.Ama yine de emin değilim.

HAKTAN

Banlı Kullanıcı
çok teşekkür ederim sağol arkadaşım .safran mürekkebi için bişi soemadım .Allah razı olsun . bir sorum daha olacak cevaplarsanız sevinirim. vefk yazarken burcumuzuda dikkate alacağız ya ama bu burç ebced hesabına görmei (kendi ismimizin değeri + anne ismimizin değeri ve bölüm 12 kalan burç oluyor ya) o burcumuzumu dikkate alıcaz yoksa gün ay yıla göre olan burcumuzmudur asıl burcumuz.şimdiden tşk ederim .

Değerli arkadaşım hayırlı vede uğurlı bir saatte yazarsanız yeterli olacaktır.
özel vefk lerde sizin burcunuz söz konusu olur. bu genel vefkdir.
sadece hayırlı uğurlu saatte yazamınız yeterli olur.
ALLAH yardımmız olsun.

zeoks

Kayıtlı Üye
:)arkadaşlar öncelikle herkese sonsuz teşekkürler siteden bir cok şey ögrendim . ve gercekten önemli bilgiler . arkadaşlar sorum : safan mürekkebi nerde satılır? veya kendimiz yapabilirmiyiz . bu konular hakkında pek fazla bilgi sahibi degilim sitede araştırdım fakat işin ustaları aydınlatırsa cok sevinirim . saygılar

x11x

Kayıtlı Üye

sayıların coğu kaç olduğunu anladımda,şunlar 225 ve 235 doğrumu yanlışım yok demi

asliank

Kayıtlı Üye
hocam ben daha once bır evlılık yaptım ama kısa surdu şımdı ıse kımle goruşsem benım ıcın hayrlı olmuyor adamlar 1 gunde degışıyor hıc sebep yokken aramaz oluyorlar kısmetım kapalı platformdakı yazıları okudum kısmet açma vefkını tam olarak nasıl yapacagımızı anlatırsanız çok sevınırım

esk230

Kayıtlı Üye
safran mürekkebi yerine normal tahta kalem kullansak olur mu?

Serefettin

Kayıtlı Üye

Kaynak: "أدعية و طلاسم". s.75.

faydalanmak istedim ama verilen vefkin gözden geçirilmesi gerekir! Satırların toplamı, sütünların toplamı ve köşeden köşeye toplamları birbirini tutmuyor?! Amacım kusur bulmak değil, doğrusunu öğrenmektir. Saygılarımla

babakartalozgun

Kayıtlı Üye
kardeşim bu vefk olduğu gibi yazılmaz hatalı toplamı yanlış ancak düzeltirseniz belki çalışır.