Gizli olanlardan Sesler.

Osiris

Kayıtlı Üye
Bunu yapmanız için doğayla bütünleşmiş olmalısınız. Eger bunun ne olduğunu ne demek olduğunu sorucaksınız lütfen hiç sormayın.

Majinin ne demek olduğunu bilen birisi doğayla bütünleşmenin ne demek olduğunu biliyordur kesinlikle.

Ses kayıt yapan cd player ve ya kayıt yapan herhangi birşey alın ve başlamadan önce çalıştırın kayıt yapsın...
Sakin sessiz bir yer seçin kendinize. Kendi odanıza da çekile bilirsiniz. Ortam çok sessiz olmalı. İşık gelen bir pencere varsa ve ya odanızı ışıklandıran herhangi birşey varsa onu kapatmanız lazım. Kimse sizi rahatsız etmicek bir yer olmalı ve yanınızda kimse olmıcak kesinlikle. Şimdi başlıyalım.

Malzemeler.

5-kırmızı Mum
Kurutulmuş balık gözü
Kurutulmuş Nane
1- polat iğne
bardakta tuzlu su

Kırmızı Mumlarımızı Pentagram şeklinde diziyoruz ve yakıyoruz. Mumları yakdığınız zaman mumlara ateşle zarar vermeyin. Tuzlu su olan Bardağımızı ortaya alıyoruz. İğneyi alıyoruz kurutulmuş balık gözüne takıyoruz ve iğneyle birlikte bardağa tuzlu suya atıyoruz. Bir kase alıyoruz ve kurutulmuş naneyi yakıyoruz burakın nane kasede kül olarak titsin.

Semuh notr sam necro demian . (15-kez tekrarlıyoruz)

İçine iğneli balık gözü attığınız tuzlu suyu titen nanenin üzerine dökün.

Amen !

Diyerek ayini bitirin.

Kullandığınız malzemeleri sakın çöpe ve ya iğrenç bir yere atmayın onları gömseniz daha iyi olur.

Daha sora sesinizi kayıt ettiğiniz playeri çalıştırın. Bakalım neler duyucaksınız.

ALINTIDIR!

cenin

Kayıtlı Üye
bunu deneyen biri olursa mp3 ü dinlemek isterim

sontur

Kayıtlı Üye
açıklamada yaparmısınız duyduklarımızla ilgili lütfen...

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Bunu ben yaptım diğer sitede yayınladığım bana ait yazıdır. magni )

Sonuçları elde etmek için denemeniz lazım...

Ben kendi deneyimlerimden aldığım sonuçları kimseye söylemem

P

Pocahontas

peki burdaki balık gözünün alakası nedir?
sonuç olarak ses duymaya niyetleniyoruz. anlayamadım balık gözünü.

kıss1

Banlı Kullanıcı
balık gözü kaçtane olcak 1 tane olacaksa sağmı sol gözmü olacak ayrıca bu kelimelerin okunuşu nasıl kuru toz naneyi yakamicağımıza göre tüm naneyi kurutup yakacaz peki kaç tane naneyi kurutmamız lazım ayrıca balık gözünü polat iğneye tak demişsin iyide balık gözü iğneye takılmazki batırılır veya geçirilir yani balık gözünü polat iğneye geçircezmi sorularımı cevaplarsan sevinirim çünkü bende yapmayı pilanlıyorumda