Başarili güzel sonuç almak için güzel bir yöntem

rellandx

Banlı Kullanıcı
Taha suresinin 37 ci ayetinden velakad'a kadar ki kısmını yaz muska şekline getir bir dileke niyyet et , ev , iş , eş için üzerinde taşı görülmemiş başarıyla sizin dileğinizin gerçekleşeceğini göreceksiniz :))

not: tesirli olması için de safran-gülsuyu-misk karışımlı mürrekkep kullanılması lazım fotokopi ile olmaz

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
arkadaşlar biliyorum kimse cevap vermeyecek ama yinede yazıyorum cünki baya cahilim bu konularda neden gülsuyu,safran kullanılıyo nasıl bir özelligi var bana bunu acıklaya bilirmisiniz şimdiden tesekkürler

azrael

Kayıtlı Üye
Ben doğal olduğu için kullanıldığını biliyorum.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Şahsi düşüncem paylaşım emegi için teşekkürler ancak yetersiz bilgidir, bu uygulama şu şekilde kuvvetlendirilmelidir.. Temiz bir kagıt üzerine Taha suresi 37.ayet yazılacak buraya kadar tamam..
yani arapca metin olarak وَلَقَدْ مَنَنَّا عَلَيْكَ مَرَّةً أُخْرَى
daha sonrasında
ذَلِكَ الَّذِي يُبَشِّرُ اللَّهُ عِبَادَهُ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ قُل لَّا أَسْأَلُكُمْ عَلَيْهِ أَجْراً إِلَّا الْمَوَدَّةَ فِي الْقُرْبَى وَمَن يَقْتَرِفْ حَسَنَةً نَّزِدْ لَهُ فِيهَا حُسْناً إِنَّ اللَّهَ غَفُورٌ شَكُورٌ
أَمْ يَقُولُونَ افْتَرَى عَلَى اللَّهِ كَذِباً فَإِن يَشَأِ اللَّهُ يَخْتِمْ عَلَى قَلْبِكَ وَيَمْحُ اللَّهُ الْبَاطِلَ وَيُحِقُّ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ إِنَّهُ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

وَهُوَ الَّذِي يَقْبَلُ التَّوْبَةَ عَنْ عِبَادِهِ وَيَعْفُو عَنِ السَّيِّئَاتِ وَيَعْلَمُ مَا تَفْعَلُونَ

وَيَسْتَجِيبُ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَيَزِيدُهُم مِّن فَضْلِهِ وَالْكَافِرُونَ لَهُمْ عَذَابٌ شَدِيدٌ

ayetleri yazılmaktadır bu ayetleri taşıyan sure tamamen Mekke'de nazil olmuştur ancak sadece bu ayetler Medine'de inmiştir bunun bir sırrı vardır, bunu açıklamak yersiz olur, bilinmesi gereken şu var ki bu ayetlerde o kagıt üzerine eklenecek en sonunda yuvarlak bir daire çizilecek dairanin etrafına Malikül Mülk esması 7 kez yazılacak, dairenin içine kendi isminizi yazacaksınız en sonunada
اللَّهُ لَطِيفٌ بِعِبَادِهِ يَرْزُقُ مَن يَشَاءُ وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ

yazdıktan sonra kagıt üzerinizde taşınacak...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Kontejyan Bey bu yazdiklarinizin hepsi Safran mürekkebimi ile yazilacak degilmi
yani normal sabit kalemle yazilsada olabilirmi?

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Ben sabit kalem derken kursun kalem cinsinden demek istemisdim yoksa Safran olmasi gerektigini tahmin ediyordum zaten

Psişik

Kayıtlı Üye
Daha önce hiç kullanılmamış kurşun kaleminde kullanılabileceğini söylemişti bu çalışmaları yapanlar doğal olduğu için dendi.Kafam karıştı şimdi ilk çalışmamı tükenmez kalemle yapmıştım ve başarılı olamamıştı demekki sebebi doğal olmaması.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Daha önce hiç kullanılmamış kurşun kaleminde kullanılabileceğini söylemişti bu çalışmaları yapanlar doğal olduğu için dendi.Kafam karıştı şimdi ilk çalışmamı tükenmez kalemle yapmıştım ve başarılı olamamıştı demekki sebebi doğal olmaması.
Kurşun kalemde olsun tükenmez kalemde olsun birçok kimyasal madde hatta alkol kullanılır, bu sebeple bu tür kalemlerden sonuç alamazsınız.. Oysa Misk Melekleri cezbeden bir kokudur safran ise tamamen dogal bir mürekkeptir..

rebaka

Kayıtlı Üye
Yazan oldumu bu ayeti allah hayırlı esin inşallah.