amargi

amargi

Kayıtlı Üye
İlişkimizde şuan belirsizlik yaşadığım erkek arkadaşımın rüyamda bana telefon ettiğini gördüm ama cevap verip vermediğimi hatırlamıorum yalnızca çok mutluydum aradı işte diye.. bu ne anlama geliyor haberci bir rüyamdır acaba?

Pantea

Kayıtlı Üye
Haberci degil onunla irtibata gecmeyi cok istediginiz icin gordugunuz bir ruya bu.

amargi

Kayıtlı Üye
Anladım..cevapladığınız için çok teşekkür ederimm Pantea

amargi

Kayıtlı Üye
Sevgili Pantea dün gece rüyamda şuan ayrı olduğum erkek arkadaşımın evine gidiyorum gizli bir şekilde ama aynı ev değil onun odasının önünden geçiyorum ve şüphelendiğim bir kadınla aynı odada olduklarını ve birlikte olduklarını biliyorum ama görmüyorum kapı hafif aralık ardından içeriden tamda düşündüğüm kadın çıkıyor ve beni görüyor bende hiç birşey duymamışım gibi oradan uzaklaşıyorum..bu rüyayı çok net bir şeklde hatırlıyorum ama daha sonra erkek arkadaşım bana şöyle diyor yani onunla birlikteliğim ve ona duyduğum şeyler seninle aynı değil ölesine takılıorum işte sen benm için çok farklısın gibilerin birşey diyor ama ne dediğini tam olarak hatırlayamıyorum bu tarz bir şeydi..Bu ne anlama geliyor..ayrıca erkek arkadaşımda rüyalara girebilme yeteneği var benmle konubiliyor sanırım çünkü rüyalarıma her girdiğinde bir şekilde haber veriyordu ve o dediği şeyler onun yakını tarafın bana söyleniyor ve bütün hepsi harfi harfine çıkıyordu...bu beni çok şaşırtmıştır hep sence rüyamın anlamı nedir?

Pantea

Kayıtlı Üye
Erkek arkadasinizla yeniden irtibata gecmeyi istiyorsunuz ama bu isteginizi onun farketmesini istemiyorsunuz , umursamadiginizi dusunmesini istiyorsunuz, onun icin her yonden yeterli olmak istiyorsunuz, onu kaybetme korkunuz var, erkek arkadasinizin ruyalara girebilme yetisinden daha acik soz eder misiniz? bunu ne sekilde yapiyor ?

amargi

Kayıtlı Üye
Yorumların için çok teşekkür ederim pantea erkek arkadaşımın rüyalarıma nasıl girebildiğini bilemiyorum ama sema yaparak enerjiyle çalıştığını sölemişti fakat detay vermedi ve aramızdaki telepatik bağdan kayaklanıyor heraldeki görüşemediğimiz zamanlarda rüyamda beni özlediğini söylüyordu ve sonra arayıp buluşuyorduk bu ilk başlangıç aşaması daha sonraları bana ulaşamadığında genelde uyuyor oluyordum ve rüyamda bana güzel şeyler sölediğini görüyordum sabah kalktığımdada telefonla aramış olduğu gördüm..ve en çok ilgimi çeken rüyamda şuydu:neden böyle yaptığımı söylüyordu neden onu aramadığımı, ortak arkadaşımız bana o seninle çok görüşmek istiyor seni çok özlüyor diyordu ,1 hafta sonra arkadaşımız ondan haber getirdi ve o seninle çok görüşmek istiyor aramıyosun hiç o seni arayıcağını söledi dedi..sonrada görüştük zaten ayrıca bir başka rüyamda beni aldattığı söylüyordu arkadaşımız ve sonra aldattığı öğrendim...ayrıca ne zaman ondan bahsetsek arıyordu ve onu sevmeyen
onunla olmamı istemeyen arkadaşımın rüyasına girip çıkın aramızdan siz ne yaşadığımızı bilemezsiniz vb.şeyler demiş..küçük bir datayda bundan baya bi seneler önce tanıştığımız anı gördüm rüyamda...ve bunun gibi şeyler görüyorum...sence nasıl bir şey yapıyor olabilir?

Pantea

Kayıtlı Üye
Anlattiklariniz bende arkadasinizin ustun bir yetenegi oldugu kanisini uyandirmadi bu tur tesadufler ozellikle duygusal acidan birbirlerine baglilik duyan kisiler arasinda sikca yasanir sonucda ortada iyi yada kotu bir iliski var ve iliski surecinde kisilerin birbirlerini aramalari, ozlemeleri , sitem etmeleri, bazen de ihanet etmeleri mumkun , iki insan arasinda olumlu yada olumsuz olsun, duygular yogun bicimde yasandiginda birbirlerinin yaydiklari enerjilere karsi algilari daha acik oldugundan bu tur durumlar yasanmasi normaldir.

amargi

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Sevgili Pantea açıkçası onun üstün bir yeteneğinin olmadığına sevindim ama aramızdaki bağ gerçekten kuvvetli dediğin gibi

[XTR] Similar Threads