Ölüm Maji Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolcan93

Banlı Kullanıcı
Birini Öldürmek İçin Bildiğiniz Kolay Bir Büyü Varsa Söylermisiniz Lütfen Israrlıyım...

yazan urumhamatahayil: sitemiz her türlü görüşe dile dine kişiye örğütlere gruplara açıktır. her türlü isteğe de açıktır. ama dil din cinsiyet cinsel yönelimleri ne olursa olsun saldırı ve hakaret içerikli mesajlar silinir. yazan kişiyede uyarı ceza verilir tekrarlarsa üyeliğini silinir.

her türlü istekte bulunulabilir ama her türlü isteğinize karşılık verilmez.
öldürme büyüleride bu türden bir konudur. asla bu konuda bilgi ne açık olarak nede özel mesajlarla verilmez. bilginize

Keira

Moderator
Ben sana tarif vereyim hemen.Evinden bir kap alıyorsun sonra bu kabın içine tuz kekik nane ve ebe gümecini koyuyorsun başlıyorsun karıştırmaya.Karıştırırkende onun nasıl ölmesini istediğini hayal ediyorsun.Sonra bir bardak suyu kaba boşalt karıştır ve o suyu iç.İçtikten sonrada git hemen uyu.Ertesi güne çıkmaz o kişi.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Birini Öldürmek İçin Bildiğiniz Kolay Bir Büyü Varsa Söylermisiniz Lütfen Israrlıyım...

Evladım burayı şarküteri reyonu sandın galiba, 100gr peynir ister gibi istiyorsun.Ne kadarda rahatsın hayret ölüm büyüsü istiyormuş!!! Büyüyünce ne olacaksın seri katil falan mı? Git dersini çalış oku adam ol bir dahada seni burada görmeyeyim velet!!!

kermit

Kayıtlı Üye
Kızmayın abileri ablaları :) aşk konusudur :) 20 yaşını aşanlar "bana aşık olsun, bana dönsün" der aşmamışlar "ya benimsin ya toprağın" der :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Neler var yahu?İyi be,bilim köşesinde molotof kokteyli,parça tesirli boru tipi bomba yapımı,paranormal yetenekler bölümünde beyin yıkama,enerji çalma,büyülerde de adam öldürme,komalardan komalara sokma ders ve teknikleri verelim bundan sonra.Ya sabır..

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Bu tip istekleri espriyle karşılayıp, esprili tarifler vermek bence kesinlikle ama kesinlikle sakıncalıdır.

Espriyi anlayamayacak noktadaki kişilere dikkatli davranmak gerektiğini düşünüyorum. Lütfen ciddi anlamda zan altında kalınacak davranışlardan kaçınalım. Sn. Azrael örneğin sizin fikrinizi bunalımdaki bir kişi ciddiye alabilir. Lütfen.

Bu tip isteklere asla ve asla cevap yazılmamasını talep ediyorum siteden. Ve bu kişileri yasaklı listesinde daima tutmalarını rica ediyorum. Bizim de enerjimize kötü tesir ediyorlar çünkü. örneğin ben çok rahatsız oldum böyle bir istekten ve bua verilen cevaplardan. Bir şeyi dikkate almak onu besler bence dikkatli olunması gereken hassas bir nokta.

Saygılarımla,

Bump: Ve site yönetiminden talebim bu konu başlığının silinmesi yönünde.

Saygılarımla,

azrael

Kayıtlı Üye
gizlimabetperisi Aklı başında mantıklı bir insan bunalımda bile olsa bu yazılanların dalga olduğunu anlayacak yetiye sahiptir. Yok değilse de o artık onun kendi sorumluluğundadır. Neler suça teşvik neler değil gayet iyi bilmekteyiz.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
gizlimabetperisi Aklı başında mantıklı bir insan bunalımda bile olsa bu yazılanların dalga olduğunu anlayacak yetiye sahiptir. Yok değilse de o artık onun kendi sorumluluğundadır. Neler suça teşvik neler değil gayet iyi bilmekteyiz.

Çok iyimsesiniz. Size kesinlikle katılmıyorum. Almanya'da 4 gün önce 16 yaşında çocuk silahla okul bastı ve arkadaşlarını öldürdü. Aklı başında bir çocuktu değil mi?
Yapmayın lütfen.
Talebimde kesinlikle ısrarcıyım. Konunun silinmesini talep ediyorum ve kesinlikle bu tip soruların espri olarak algılanmamasını ve cevap verilmemesini talep ediyorum.

Aklı başında mantıklı insanlar genelde bunalımda olmazlar. Bunalımdaysa bir şekilde başındaki akılda bunalımının derecesine göre bir şey olmuştur. Alınganlık göstermeden lütfen konuyu dikkatli olarak irdeleyelim.

Talebimde ısrarlıyım. Sn. Adminler lütfen bu konu hakkında talebimi resmi bir talep olarak görmenizi rica ediyorum.

Saygılarımla,

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Talebiniz reddedildi !!!!!

Bu tek başına verilebilecek bir karar değildir! Siz bir moderatörsünüz.

Alınganlıktan lütfen uzaklaşın ve daha sağlıklı düşünmeye çalışın. Sizin kişisel kırgınlığınız sitenin ve üyelerin tümünün zan altında kalmasının ötesindedir.

Talebimi istekler bölümünde "admin" de ilettim.
Saygılarımla,

azrael

Kayıtlı Üye
Ya pardon da ne alınganlığından bahsediyorsunuz? Siz önce kendi mesajlarınıza baksanıza. Bir yönetici kişisel kırgınlıklarını asla siteye taşımaz bunu unutmayın ki bu söylediğiniz şey apaçık yazmış olmak için yazılmıs bir cümledir. Önce yöneticilik nasıl yapılır onu bir tartın kafanızda ondan sonra yönetimi yada yönetim elemanlarını eleştirin. Kaldı ki ben mod olabilirim ama yönetim ortak bir iştir. Sus sen modsun olamaz. Laflarınıza dikkat edin!!!

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Yönetim istekleri dikkate alır. Moderatör olmak öyle kolay iş değildir. Yönetici tavır ve davranışlarına da dikkat etmek zorundadır. Sorumluluk almak ciddiyet ister. Bu tip abuk ölüm büyüsü talebi gibi isteklere göz yummak hadi göz yumdunuz diyelim oluurrr şaka da olsa fiziksel bir eylem önerisinde bulunmak doğru değildir diye düşünüyorum. Ve bu fikrimde ısrarcıyım. Bu talep sahibinin kişiliği, ruh durumu hakkında sorusundan ki ciddi olup olmadığını bilmemiz gerekmiyor çünkü sanal ortamdayız biz bunu karanlık bir ruh halinde olduğu şeklinde düşünerek cevaplamalıyız. Bu kişiyi hafife almamız doğru değil diyorum.
Bu konuda katıyım.

Ağzımdan çıkanı kulağım duymalı, kulağımın duyduğunu da kalbim onaylamalı diye düşünüyorum. Böyle ciddi bir sorumluluğu hafife almanıza sizin adınıza üzüldüm.

Talebimi sizin sevip sevmemeniz sizin kişisel kanaatinizin ötesinde incelenmelidir. Bugün liselerde gençler bıçaklarla dolaşırken, olayları film karesi zannederken, ölüm fikrini film enstantenesi zannederken bu tip bir sorunun kimden geldiğini bilmeden öneride bulunmamalıyız. Daha evvelki gün okulda ve hatta sınıfta bıçakladı arkadaşını çocuğun birisi.

Moderatör olarak talebimi ciddiye alıp incelemeniz ve gerekirse site yönetimi ile konuşmanızı rica ediyorum. Bu zor bir şey değil. Dün bir arkadaş ki bilinen bir konu açmıştı sitede ancak konuşmaları o kadar abuklaşmıştı ki moderatör talep edilmesine gerek duymadan sildi. Bu ön görüdür. Bu bizi gereksiz bir enerji kaybından ve zaman kaybından kurtarma idi örneğin.

Mesajıma verilebilecek doğru cevap şu olabilirdi:
Bu konudaki endişeli ısrarınızı anlamaktayım. Site kuralları gereği bir dayanak gösterebilirseniz de gösterebilirdiniz. Diğer arkadaşların bu yönde talebi de olursa ortak bir kararda anlaşabiliriz gibi bir cümle de kurabilirdiniz. Vs. vs.

Saygılarımla,

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Sayın gizlimabetperisi öncelikle sizi nezakete davet ediyorum.Yazdıklarınız son derece aşalayıcı bir yaklaşım içinde bana göre.Ve biz mod.ları zan altında bırakacak ifadelerle dolu.Ayrıca siz kendinizi yönetimden üstün görme nedeninizide anlayabilmiş değilim.Yani siz yönetici arkadaşlarımızdan daha fazla zekaya mı sahipsiniz de akıl veriyorsunuz?Siz hiç merak etmeyin adminlerimiz son derece zeki insanlardır ve başkalarından akıl almaya ihtiyaçları yoktur.Bu nedenle başlığın silinip silinmeyeceğine onlar karar vereceklerdir.Lütfen sözlerinizi ölçüp biçerek cevap verin.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Sayın gizlimabetperisi öncelikle sizi nezakete davet ediyorum.Yazdıklarınız son derece aşalayıcı bir yaklaşım içinde bana göre.Ve biz mod.ları zan altında bırakacak ifadelerle dolu.Ayrıca siz kendinizi yönetimden üstün görme nedeninizide anlayabilmiş değilim.Yani siz yönetici arkadaşlarımızdan daha fazla zekaya mı sahipsiniz de akıl veriyorsunuz?Siz hiç merak etmeyin adminlerimiz son derece zeki insanlardır ve başkalarından akıl almaya ihtiyaçları yoktur.Bu nedenle başlığın silinip silinmeyeceğine onlar karar vereceklerdir.Lütfen sözlerinizi ölçüp biçerek cevap verin.

Rica ediyorum bu çocukca davranışlardan uzaklaşın. Ciddi anlamda bana doğru ve güzel anlamlı cevaplar yazınız. Mahalle kavgasında ya da liselilerin kişilik savaşında değiliz.
Nedir bu alınganlık?
Bunun zeka ile ilgili bağlantısını da anlayamadım. Moderatör olmak asıl daha zeki olunduğunu göstermez.

Doğru eylem nedir? Doğru eylem sizin ve benim dışımızdadır. Kişilerden bağımsızdır. Doğru eylem sonucunda sizin veya benim üzülmem, kırılmam, doğru eylemin işleyişinin önüne geçemez.

Ben kimseyi ne aşağıladım ne de kırmak isterim. Sadece espri olarak algılamak nelere mal olabilir ciddi bir hatırlatmada bulunmak istedim. bu hatırlatmaya kendim de dahilim. Ben bu sitede bir rüya yorumuna piyasada satılan bir rehberin yorumunu yazdım. Yorum kabaca şu idi: ... görmek ailenizden birisinin ölümüne işaret eder. Çok ciddi hem de çok ciddi bir uyarı aldım. ve kii bence aslında haklı bir uyarı idi çünkü istemeden de olsa kişiyi bir yargıya sokmuştum. ve mesajım derhal silindi. Bunun içinde moderatör arkadaşa teşekkür ederim.

Yanii senin baban benim babamı döver üslubu ile hareket edersek çok daha uzun sürede yol alırız.

Saygılarımla,

Site sakinlerinden ve admin arkadaşlardan ve moderatör arkadaşlarımından da özür dilerim. Belki konu gereksiz uzadı gibi görünmekte. Amacım kimseyi yargılamak değil sadece daha dikkatli olmak.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet konu gereksiz uzadı.Birincisi biz bu mesajı bilerek silmedik.Moderatörlerimizin de bu durumdan haberi vardır.Siz kendinize göre sebepler belirterek talepte bulunmuşsunuz,arkadaşlar da daha önce verilen bir karar gereği talebinizi reddetmişler.Yönetimde alınan her basit karar uzun uzadıya açıklanırsa sitede paylaşım kalmaz.Çünkü biz sürekli bir kararlar alıyoruz.Her üyenin banı,cezası,verilen uygulmaların testi ve tespiti vs. vs. gibi bu sitedeki herşey bir ortak yönetim süzgecinden geçer.O sebeple moderatörler de adminler kadar bilgilidir yönetim konusunda.Zira herkes birbirinden haberdardır.İstisnai durumlar oluşursa da istisnalar kaideyi bozmaz.Umarım konu anlaşılmıştır,istekler bölümünde tekrar ettiğiniz talepte de gerekli izahatları size yaptım.Buraya başka bir cevap veya soruyu gereksiz görmekteyim.Konuyu yeterince açıkladığımı düşünüyorum.Başka bir soru olursa özel mesaj olarak sorunuz.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bilgim dahilinde açık kalmış bir konu ve gereksiz uzayıp giden tartışmalar, burada eğer biz konuyu açık tutma gereği duyduysak konu albette açık tutulacaktır fakat moderatör arkadaşlarımla konuşma ve yargılama tarzınızdan hoşlanmadım.Aynı durumun tekrar edilmemesini ve çalışma arkadaşlarıma karşı daha önyargısız ve nazik olmanızı rica ediyorum.Burası kimsenin kimseyi yargılama alanı değil,heleki ders verme alanı hiç değil, bu arkadaşlar mod olduklarına göre biz uygun gördükki mod yaptık... "Oğğğğğğ ooğğğğğğ offfff böyle diyalog olmaz ki :( " yazan bir mesaj okumak bana oldukça çirkin geldi...Aynı tartışmaları görmemek dileği ile...Mod arkadaşlarıma ilgilendikleri için teşekkür ediyorum, gereken cevabı istekler bölümünde Urum vermiştir.Uzatmaya gerek yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...