Uyku bağlayarak aramasını sağlamak için

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Bir kağıdın üstüne sevgiliniz erkekse erkek,kadınsa kadın resmi çizilir.Göğsüne ''izmar''yazılır.sonra resmin etrafına ayetler yazılır.Daha sonra iki gözüne iğneler saplanır.Herbir göze azimet 20 şer defa okunur.Rüzgar alan bir yere ve matlubun geldiği yöne asılır...

Bu da arkadaşımın tarifi ancak bunu da açıklamadı...çok kez daha mandalla ipe asmadan aramış sevgilisi...Bu tariflerin tamamını bilen varsa rica edelim de bizi bilgilendirsin.(bu arada izmar saklamak demek ne alaka bilmiyorum)..saygılar..

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bir kağıdın üstüne sevgiliniz erkekse erkek,kadınsa kadın resmi çizilir.Göğsüne ''izmar''yazılır.sonra resmin etrafına ayetler yazılır.Daha sonra iki gözüne iğneler saplanır.Herbir göze azimet 20 şer defa okunur.Rüzgar alan bir yere ve matlubun geldiği yöne asılır...

Bu da arkadaşımın tarifi ancak bunu da açıklamadı...çok kez daha mandalla ipe asmadan aramış sevgilisi...Bu tariflerin tamamını bilen varsa rica edelim de bizi bilgilendirsin.(bu arada izmar saklamak demek ne alaka bilmiyorum)..saygılar..

Böyle bir şey hatırlıyorum ama...Dur bakayım bir aranayım, bulunca yazarım...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
islam öncesi arap büyüsü ise neden ayet ayet yazılıyor

AkeLdan

Kayıtlı Üye
İslami büyü kısmını bulamadım da o nedenle buraya yazdım sevgili urum..:Angel_anim::Angel_anim:

lazerci

Kayıtlı Üye
Ayetlerin isimlerini açıklarmısın? Birde Azimet okumak nasıl oluyor?

Teşekkürler

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Arkadaşım herhalde okumadın tam olarak ben de eskik biliyorum bu kadarı var bende..saygılar..

gözde

Kayıtlı Üye
keşke tam bilmeden yazmasaydın kardeşim!!!neyse var mı bunu tam olarak bilen?

cem53

Banlı Kullanıcı
güzel bir paylasım ama tamamı olsaydı ıyı olurdu bılen varsa acıklasın

Oddie

Kayıtlı Üye
Ben biraz araştırdım ama birşey bulamadım umarım bulan biri çıkar.

zebill

Kayıtlı Üye
Akeldan bence arkadaşını buraya davet et üye olsun :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Uyku baglama büyüsü hakkında **** esması ile kısa bir okuma ve niyet yeterlidir.. Sadece o gecenin uykusunu yok etmek için kullanılır, kişi ne yapsada uyku uyuyamaz gözleri kan çanagına bürünür adeta.. Mazur görünüz Esmanın hangisi oldugunu bazı sebeplerden ötürü veremem ancak konulara hakim kişiler bilirler o esmayı, biraz dikkat biraz araştırma sonucu ögrenmeniz zor degil.. selam ve dua ile

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
uyku baglama ile celb ve tesir

Sevdiğin kişinin uykusu baglanarak yapılan bir celbtir .7 gece 313 kere okunur okuma esnasında okunan kişi ızdırap ve pişmanlık duyarak okuyan kişiye döner
bismillahirrahmanirrahıym
ya şemusa ya helmusa ya gayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdin nevimi ..(kimin için yapılıyorsa onun ismi anneismı.)...muhabbeti .....(yapan kişinin ismi anne ismi söylenir.)....... haysü makanet elvaha elvaha elvaha elacele elacele elacele essate essate essate noktalı yerlere kişilerin isimleri gelecek
haksız şekilde bir muhabbete yapılır ve okunursa dogru deyildir.

Alıntı:internet

esra34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ayrıca uyku bağlamak için yapılacak iki çeşit büyü daha vardır. Bunlardan biri pazar sabah güneş doğarkan yazılacak bir duayı asarak yapılır diğeri ise kara saplı bir bıçağa yazılacak bir dua bıcağın gömülmesi ile yapılır. Araştırırsanız bulabilirsiniz.

Angel777

Kayıtlı Üye
Resimdeki gözleri ve ya kalbi delmek ağır bir hastalık vermek için,hatta öldürmek için yapılan büyülerde kullanılır.
Bunu yaparken bu yazdığımı da unutmayın bence.Tecrübesiz birinin elinde fotoğraf istenmeyen sonuçlar vere bilir.

Psişik

Kayıtlı Üye
Bu uyku bağlamada anne adı nı bilmiyorsak ne yapmalıyız?bilen varmı.

alizeze

Kayıtlı Üye
benim bildiğim kadarıyla anne adı bilinmiyorsa Havva oğlu ya da kızı denmesi gerekiyor.

bloodlife

Kayıtlı Üye

izmar denılen bir isimdir dediğin tarıf dogru evet boyle bır tarıf mevcut fakat ne kadar etkilidir calısıyormu ben denemedım tam emin değilim bakmam gerekıyor ama kıtapta bes ayetler etrafına yazılacak denıyor du bır de matlubun resmı değil matlubunu temsıl edecek dişi ise dişi erkek ise erkek ona benzer bir resim resim bire bir aynı olması sart değil