aşk için

AkeLdan

Kayıtlı Üye
41 ceviz,41 çok aci sivri biber,41 yumurta alınır.Bunların hepsinin içi bpşaltılıp,içlerine esma yazılır.Açık kısımları hamurla kapatılır.Hergün herbirinden birer tanesi ateşe atılır.Genelde 30 günde sonuç alınır...

Bu bir arkadaşımın tarifi ancak tamamını bana da vermedi esmanın ne olduğunu bilmiyorum.Evilik için yapılırmış ve şu ana kadar kime yaptıysam tuttu diyor kendisi...fikriniz olsunn diye yazdım,belki bilenleriniz de vardır...saygılar

PUNKY

Kayıtlı Üye
41 ceviz,41 çok aci sivri biber,41 yumurta alınır.Bunların hepsinin içi bpşaltılıp,içlerine esma yazılır.Açık kısımları hamurla kapatılır.Hergün herbirinden birer tanesi ateşe atılır.Genelde 30 günde sonuç alınır...

Bu bir arkadaşımın tarifi ancak tamamını bana da vermedi esmanın ne olduğunu bilmiyorum.Evilik için yapılırmış ve şu ana kadar kime yaptıysam tuttu diyor kendisi...fikriniz olsunn diye yazdım,belki bilenleriniz de vardır...saygılar

Kullanılan Esmalar, birleştirme ile ilgili olanların kişilerin ismi ile karıştırılmış halleridir, tabiiki esmalarıda kafaya göre seçemiyoruz yıldız durumlarına bakmak gerek burada çok önemli ve ince bir hesap yapmak gerekir ufacık bir harf yanlışı işi bozar...Böyle bir uygulama olduğunu bilin ama bu konuda bilgli değilseniz denemeyin derim...

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Cin esması olduğunu biliyorum yalnızca

casminy

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende bişey paylaşmak istiyorum
aşık etmek için bir yarasanın kemiğini yanınızda taşıyın.. Muska gibi boynunuzda ya da belinizde onun kokusu vücudunuza sinene kadar taşıyacaksınız... ondan sonra taşımanıza gerek yok..
Karşı cinsi kendinize çeker ve aşık olmasını sağlarmış... ben denemedim ama bir yakınım arkadaşı denemiş anlattığına göre bayan güzel değilmiş ve sevdiği biri varmış kimse bakmıyormuş onu yaptıktan sonra sevdiği kişide dahil çevresindeki erkeler peşinden koşmaya başlamış...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yumurta büyülerini yapmak için uzman olmak gerekiyor genelde yumurta büyüleri varlığa yazdırlıyor çünkü yumurta kırılırsa bir daha geri dönüşümü olmayan sonuçlar bırakabilir. genelde ayırma çalışmalarında kullanılır o yüzden yumurta büyüleri yapmaya kaçının ve yaptırmaya kaçının

Şaman

Kayıtlı Üye
yumurta büyülerini yapmak için uzman olmak gerekiyor genelde yumurta büyüleri varlığa yazdırlıyor çünkü yumurta kırılırsa bir daha geri dönüşümü olmayan sonuçlar bırakabilir. genelde ayırma çalışmalarında kullanılır o yüzden yumurta büyüleri yapmaya kaçının ve yaptırmaya kaçının
her yumurta büyüsü aynı şekilde değildir aslında öğneğin cadıların ve paganların yumurta ile yapılan korunma,bereket,doğurganlık,barış büyüleri vardır.en basitinden ostarada bitkilerle turuncuya boyanan yumurta üstüne tılsımı çizilip dilek dilenir ve toprağa gömülür.kendi tarla ve bahçelerine gömen insanlar ürünün bereketli ve bol olması Tanrıça'nın onları koruyup beslemsi için yaparlar

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Aslında bugün hıristiyan dünyasında kutlanan bir çok dini bayram ve yortuların kökeni paganizmden gelmedir.

origanum

Yönetici
Aslında bugün hıristiyan dünyasında kutlanan bir çok dini bayram ve yortuların kökeni paganizmden gelmedir.
Sadece hıristiyan değil :D paganizmin etkisi her yerde görülüyor.
Paskalya yumurtası çağrışım yaptı sanırım o kadar yumurtadan bahsedilince :)

corpus

Kayıtlı Üye
yumurta doğumun ve yaşamın kaynağı oalrak kabul edilir.Sembolikte olsa hemen hemen her başlangıç ve bitiriş uygulamasında kullanılır.Çok nazik bi malzeme olduğu için kullanırken hata yapma olasılığıda yüksektir

yumurta ile uygulamaların çoğunda varlıkların kullanılmasının nedeni sanırım süptil oldukları içim malzemeye zarar vermedeb işleyebilmeleri olsa gerek

marziya

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim merek ettiğim, bu okuduklarımız yedirip içirdiklerimiz tam olarak kaç günde etkisini gösterir?

Oddie

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler ama kişinin kendi iradesiyle aşık olması bana daha mantıklı geliyor.Büyüyü bilmek iyi birşey tabii ki.