uykusunda korkanlar için

playxburak

Kayıtlı Üye
İş
esnaf
Uykusunda korkan bir kimse, temiz bir kağıt üzerine safran,gülsüyü.ve misk ile ayete'l kürsiyi yazıp da başının altına koyarsa çok rahat uyur

Arkadaşlar internetten alıp kopyalayıpta buraya koymadım bu benim çok güvendiğim bir dua kitabından alıntıdır ismini yazmıyorum yasak mı değil mi bilmiyorum değilse eğer kaynağınıda belirtirim ben bu kitaptan çok fayda gördüm

Bu korku meselesi veya uyku problemi çeken kişilerde az değil birilerine yardımcı olduysam ne mutlu bana değer mi değmez mi diye düşünmeyin
insanlar ne psikiyatri doktorlara gidip şifa bulamıyorlar bence bunu uygulamak ve allaha sığınmak zor bir konu değil denemekte fayda var diye düşünüyorum ve faydalı olacağına inanıyorum...

Bump: arkadaşlar yazım hatalarımdan dolayı özür dilerim yazımı düzeltmeye çalışıyorum tekrar özür dilerim

Kaynak:
Münacat Duaları Kitabı
yazar .. Havva Özkan

Admin notu: Yazım hatalarını sizin yerinize düzelttim...Bu arada kaynak kitabın adını gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz...

Doganay

Kayıtlı Üye
Düşünceniz için teşekkürler playxburak. Her açtığımız başlıkta kaynak belirtmek esastır. Kaynağı belirtiniz, kitapsa adını yazarını belirtiniz. Yalnız internet bazlı kaynaklarda sadece ALINTI yazmanızı tavsiye ederim. Site adresini reklama girdiği için kaynak olarak göstermiyoruz