medyumluk için insiliye çalışması deneyimleri 5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
medyumluk için insiliye çalışması deneyimleri 5 çalışmasına katılan arkadaşlar deneyimlerinizi lütfen bu başlık atına aktarınız

teşekür ederim hayırlı olsun

WQé

Kayıtlı Üye
Sanırım yine erken bitti bir şekilde...
4. çalışmayı almaya çalıştığımda 5 dakika sonrasında ellerim kendiliğinden kapanmışdı. Bunda da zikir çekmeye başladım önce sağ elim uyuşmaya başladı sonra sol elim sonra kapalı olan gözlerim açıldı ve bacaklarımda da karıncalanmalar oldu... Bunları cadılık için insiye aldığımdada yaşadığımdan mutlu oldum :) ama sonra sol elim kendiliğinden kapandı ve ardından da sağ elim sonrada bitti sanırım diye düşündüm... ilk inisiliye aldığımda da böyle olmuştu da.. Sanırım erken bitti benim için çünkü 15 dakka sürdü :(

azrael

Kayıtlı Üye
Başıma ağrı girdi benim. Sağ elimin ortasına bastırılıyormuş gibi bir ağılık vardı.

gözde

Kayıtlı Üye
Çok değişik birşeydi. Başladığımda önce ayaklarımın altında bir uyuşma hissettim sonra bacaklarıma doğru yayıldı.. Sanki yattığım yerden biri kaldırıyodu alttan bi kuvvet uygulandı sanki... Ve kollarım refleks olarak hareket etti. Şimdi de başım ağrıyor. Uyuşmalar bitince de bitti diye düşündüm. Ve bitirdim. Kardeşim de aynı denemeyi uyguladı... Aynı şeyler ona da oldu... Fakat o bir ara gözlerini hafif açmış tepesinde karanlık bir cismin dikildiğini görmüş uzun ince bir varlıktan bahsetti.. urum sence başarılı olduk mu?

mecra

Kayıtlı Üye
Bana da az çok WQe nin anlattığı gibi oldu bacaklarım kaskatı oldu bir de çok üşüdüm... Bu kadar, tam yarım saat sürdü...

Bump: gözde bana da aynısı oldu...:S...başarılı olduk mu acaba??

gözde

Kayıtlı Üye

Bilmiyorum mecra benim ilk denememdi. Çok korktum ama başladıktan sonra bu korkum gitti. Bu uyuşmalar felan olduğunu gösteriyor sanırım yine de bu işi bilene sormak lazım.. uruma sordum yanıtını bekliyorum. Umarım olmuştur.

WQé

Kayıtlı Üye
Umarım başarılı olmuşuzdur ...

gözde

Kayıtlı Üye
Umarım başarılı olmuşuzdur ...
umarım...

mecra

Kayıtlı Üye
benim de ilk denemem bir dahakini sabırsızlıkla bekliyorum;))

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
Benim de sağ elimde acayip bir ağırlık vardı, onun dışında kendimi cok hafif hissettim, sanki yükseliyormuşum gibi...

WQé

Kayıtlı Üye
Diğerleri hala alıyorlar galiba :S

gözde

Kayıtlı Üye
Diğerleri hala yapıyor mudur? Başka kimseden ses çıkmadı?

WQé

Kayıtlı Üye
Bende öyle düşündüm gözde çünkü urum da yazmadı hiç...

gözde

Kayıtlı Üye
Hangi aralıklarla oluyor bu insiliye. Biliyor musun?

WQé

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum :( Urum bir mesajında enerjiyi almaya bağlı falan demişti hatırladığım kadarıyla, 24 saat bile sürebilirmiş enerjiyi almak.. Ama inisiliye süresini bilmiyorum , urum gelince bilgilendirecektir bizi.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
5 dakika erken yattım ve yatar yatmaz aslında avuçlarımda ve üst ön baldırlarımda enerji karıncalanma şeklinde akmaya başladı. 2. ve 3. çakramda tamamen bir bastırma, inme ve kalkma şeklinde sanki nefes egzersizi yapıyormuşum gibi çok yoğun hissettim. Her Cebrail deyişimde düzenli, senkron halinde karnım bastırıldı, indi ve kalktı.

Kök çakramda da enerji dolaştı.

3. Çakramda ısınma oldu.

Avuçlarımda enerji ilk dakikalarda çok yoğundu. Hafifleme şeklinde devam etti. Sol elimde daha güclüydü ama sağ elimde de hissettim.

Başımda ağrı olmadı ama değişik bir his oldu.

Hafif çarpıntı oldu. Heyecan konusu değil. Nabzım normal atıyor taşikardi gibi.

Soğuk bir enerji mi? Üşüdüm çok.

Ve zaman çok hızlı aktı alarm kurmuştum oturma odasında zaman çabuk ilerledi.

papu

Kayıtlı Üye
Bu deneyimi kaçırmak istemiyordum ancak gecikmeli de olsa karanlık odaya uzandım yapılması gerekenleri yaptım ve zikiri yanılmıyorsam 5 veya 6. tekrarlayışımda uzandığım yerin arkasındaki perdeler sesli bir şekilde havalandı, camlar açıldı ve tahmin ettiğiniz üzere arkama dahi bakmadan başka bir odaya fırladım. Hala etkisindeyim...

WQé

Kayıtlı Üye
senin için üzüldüm papu.. Korkutucu bir deneyim olmuş :S :(

Doganay

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı olsun. Zikire önce yüksek sesle başladım sonra kendi kendine ritmini tonunu ve yüksekliğini buldu. Sol taraftan belirgin bir ağırlık vücuma yüklendi, sol kulakta uğuldama ve çınlama basınç, karın ve göğüs arasındaki bölgede çok dolu bir his anlatması zor, bişeylerle dolduruluyormuşsun gibi. Çok enerjik kalktım, iyi hissediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...