medyumluk için insiliye çalışması 5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
medyumluk için nerji çalışması için uymanız gereken kurallar

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsin ifişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve ve ya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağıllık yapımı başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat türkiye saati ile 23 te yapılacaktır.Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " cebrayil " zikrini tekrarlayın.
15. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almaya bilirsiniz.)
16. Çalışma zamanı : 10/03/2009 saati: 23:00

Kolay gelsin hayırlı olsun.

önemli not: çalışmada anne isimlerinizi ve kendi isimlerinizi dilberhala nickine özel mesaj ile atmanızı çalışma sonrası deneyimlerinizi bu başlık altına değil medyumluk için insiliye çalışması deneyimleri 5 konu başlığına yazmanızı istiyorum.

dilberhala

Kayıtlı Üye
çalışmaya katılmak isteyen arkadaşlar.

anne adınızı ve kendi adınızı bana özel mesaj ile atın

konu başlığana selam merhaba gibi şeyler yazmayın.

medyumluk için insiliye çalışması 5 diye konu belirtin

özel mesajda bende çalışmaya katılmak istiyorum benide alırmısınız demenize gerek yok
sadece anne adınız ve adınız okadar soy ad yazmayın başka bir bilgi misyen olursa benim adıma vermeyin. bilgilerinizi ulu orta paylaşmayın buraya yazmayın yanlıca bana özel mesaj ile atın.

soru sormayın sorularınızı burdan sorun deneimleri buraya yazmayın denimleri özel mesaj ile atmayın kolay gelsin

PUNKY

Kayıtlı Üye
Nihayet beklenen gün açıklandı :) Herkese hayırlı olsun...

mecra

Kayıtlı Üye
ya çok merak ettim şimdi bunu uygulayınca ne olacak??

azrael

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı olsun =)

Osiris

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun,bende katılacam,çok güzel olacak. =)

mecra

Kayıtlı Üye
yani ne olacak onu bi soyleyin bana...

azrael

Kayıtlı Üye
Ne demek ne olacak? Medyumluk enerjisi alacaksın. Öngörün artacak.

gözde

Kayıtlı Üye
karanlıktan korkuyorum ama denemeye değer.

Enigma

Kayıtlı Üye
Ben katılıp katılmamak konusunda kararsızım çünkü medyumluk uyumlaması alırsam negatif varlıklar da istemediğim halde bana gözükür mü? Yeni enerjim onlara daha çekici gelir mi? Eğer bu varlıkları görmek, duymak, iletişimde olmak vb. ihtimalim varsa bu insiyeyi almak istemem:( Medyumluk insiyesi alınca ne tür şeylerle karşılaşılacağı ya da bu enerjiyi nasıl kullanılacağımız gibi bilgiler verilirse bence daha yararlı olur. Böylece insanlar bilerek bunu isterler ya da istemezler. Biraz daha açıklayıcı bilgi almamız mümkün mü acaba? Teşekkürler....

Osiris

Kayıtlı Üye
Ben katılıp katılmamak konusunda kararsızım çünkü medyumluk uyumlaması alırsam negatif varlıklar da istemediğim halde bana gözükür mü? Yeni enerjim onlara daha çekici gelir mi? Eğer bu varlıkları görmek, duymak, iletişimde olmak vb. ihtimalim varsa bu insiyeyi almak istemem:( Medyumluk insiyesi alınca ne tür şeylerle karşılaşılacağı ya da bu enerjiyi nasıl kullanılacağımız gibi bilgiler verilirse bence daha yararlı olur. Böylece insanlar bilerek bunu isterler ya da istemezler. Biraz daha açıklayıcı bilgi almamız mümkün mü acaba? Teşekkürler....

İnisiyeyi alınca şıp diye birden medyum olmuyacaksın,zaten olamazsın.Bu inisiyeler senin medyumluk titreşimini arttırır.Eğer medyumluğunu geliştirmek istiyorsan ve medyumik özelliklerin varsa bu çalışma çok yararlıdır.:Angel_anim:

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet bu negatif varlıklar benim de aklımı kurcalıyor. Öngörümün artmasını 6.hissimin kuvvetlenmesi açısından istiyorum aslında ama herhangi varlıkla iletişime geçmeyi onları hissetmeyi kaldıramam henüz. Bu konuyu biraz açıklayabilir misiniz? Sevgilerle..

origanum

Yönetici
Evet bu negatif varlıklar benim de aklımı kurcalıyor. Öngörümün artmasını 6.hissimin kuvvetlenmesi açısından istiyorum aslında ama herhangi varlıkla iletişime geçmeyi onları hissetmeyi kaldıramam henüz. Bu konuyu biraz açıklayabilir misiniz? Sevgilerle..

Zaten şu seviyede onlarla iletişime geçemezsiniz, korkmanıza gerek yok.
Eğer sizde medyumluk yeteneği, öngörü, 6. his vs varsa ancak bunu geliştirmek açısından inisiye alabilirsiniz. Ama tek başına da zaten yetmez, bol bol pratik yapmak gerekir, hemen insiliye olunca medyum olunmuyor doğal olarak. Varlıklarla iletişim kurarak onlar aracılığı ile haber alabilmek için 40 fırın ekmek yemek gerekir, çalışmadan elde edilemez. Onlar da ben filanca insana hizmet edeyim, sorularını cevaplayayım, haber vereyim diye beklemiyor sonuçta. Eğer henüz güçlenmeden çağırmaya kalkarsanız ya gelmezler ya da bir örnekle açıklamak gerekirse, sizi devamlı işinizi yaparken rahatsız eden, çalışmanızı bölen birini düşünün bir süre ses çıkarmayıp sabrettikten sonra birden tepeniz atacaktır, kızacaksınız ve eğer o kişi sizden daha güçsüz ve savunmasızsa dövebilirsiniz bile, varlık da kendince bir tepki verebilir.
Eğer paranormal bir yeteneğiniz yoksa inisiye alsanız bile bir anlam ifade etmeyecektir. Tıpkı sağır birisine bülbülün ötüşünün birşey ifade etmemesi gibi.
Kısacası bu iş için önce yetenek, ardından insiliye ve çoooook pratik yapmak gerekir. Umarım açık ve net bir şekilde açıklayabilmişimdir.

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
Merhabalar
Bu inisiye için çok teşekkür ederim ilk olarak
ben de katılıyorum :) dilberhalaya mesaj yolladım..
Daha önce yapılana katılcaktım 4. cüsüne ama birşeyler olmuştu katılamamıştım :(
Şimdiye kısmetmiş :)

WQé

Kayıtlı Üye
çok mutlu oldum :) son medyumluk inisiyesini almak için katılmıştım ama alamamıştım. Bu sefer her şey yolunda gider umarım, çok teşekkürler :)

m_k

Kayıtlı Üye
ben de dilber halaya bilgilerimi attım hepimizin hayrına olur inşallah

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
origanum yeterince açıklayıcı olmuş.. Teşekkürler.. Bu insiliyeye katılamıyorum içimdeki korkuyu dizginlemeyi başaramadım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...