kader ve maji

bilmeyim

Kayıtlı Üye
büyünün tutmasının bir kaderle bağlantısı varmı bazı hocalar biz ne kadar yaparsakda yapalım kaderinse tutar deniliyor

Osiris

Kayıtlı Üye
büyü zaten kaderi etkileme sanatıdır :S

bilmeyim

Kayıtlı Üye
o zaman burda iş büyünün kalitesinemi kalıyor herkesinki tutsaydı herkes sevdiğiyle evlenirdi kimse acı çekmezdi

Keira

Moderator
Osiris e katılıyorum bilmeyim; Büyü kaderi etkilemek için yapılır.Büyünün tutması yapan ve yaptıranın gücüne ve inancına bağlıdır ve tabiki büyünün tutması birde büyü yapılan kişinin üzerinde koruma olup olmamasına yada enerjisine de bağlılık gösterir.

bilmeyim

Kayıtlı Üye
ya bende katılıyorum ama neden herkes tutmasını bekliyor yada olmuyor diyor bunun kaderle bir bağlantısı mutlaka var

Keira

Moderator
bilmeyim yukarda açıkladığım sebebler büyünün tutup tutmasında etkili olur.

bilmeyim

Kayıtlı Üye
iki tane arkadaşım aynı hocaya yaptırdılar birisi nişanlı diğeri bekliyor halen nişanlı olan için hocamız kaderiymiş çabuk tesir etti diyor diğeri için çok uğraşıcaz diyor demek kaderi değil yada etkilemiyor

Keira

Moderator
Ya söylediğim sebeblerden biridir yada o hoca aslında birşey bilmiyordur sadece ilk arkadaşının şansı yaver gitmiştir onu yaşayacağı vardır hoca kendisi başardı sanmıştır :)

bilmeyim

Kayıtlı Üye
aslında öyle değil nişanlanan çok istiyordu ve tanımıyordu çocuk bile .ama hayatına beynine girdi .diğeri ise zaten flört halinde biz bundan nişan haberi beklerken diğerinden geldi bana göre oda nişanlanır sadece yapılanlar kişiden kişiye değişiyor sonuç olarak ikiside çok mutlu

yaren81

Kayıtlı Üye
Büyüyle kader değişiyormu yani..Ben aksini duymuştum hep..Ee biz niye barışmıyoruz ozaman yaa off off

bilmeyim

Kayıtlı Üye
barışırsınız canım herşeyi doğru usulüne göre yap iltikatını sarsma hiç hep o enerjiyle bekle

Keira

Moderator
Büyüyle kader değişiyormu yani..Ben aksini duymuştum hep..Ee biz niye barışmıyoruz ozaman yaa off off

Çünkü sizde bir umutsuzluk hissediyorum sebebi bu olabilir mi yaren81? Büyüyü yaptırdığınız zaman tam olarak büyüye güvenmiyorsunuz aklınızdan hep acaba ya olmazsa diye bir düşünce geçiyor bu da büyüyü etkiliyor.Sizin hakkınızda şuan hissettiklerim bu ama yanılıyorda olabilirim çünkü bugün enerjimi kontrol edemiyorum yanılma payım olabilir :)

origanum

Yönetici
Büyü istemediğin kadere boyun eğmeme sanatıdır. Tutmuyorsa yeterli güce ulaşamamışsın demektir. Umarım en kısa zamanda barışırsınız.

yaren81

Kayıtlı Üye
Evet keiracım bazen inanmıyorum olmaz öyle şey diyorum ama ne bileyim işte bir düzelse artık dayanacak gücüm kalmadı

Keira

Moderator
Yaren demekki hissettiğim doğruymuş.Büyüyü etkileyen en önemli faktörlerden biri de kozmik zekamızdır.Bu yüzden yaptığın yada yaptırdığın büyüye koşulsuz inanman ve güvenmen gerekir aklına acaba? sorusunu bile getirmemen gerekiyor benim nacizane tavsiyem sana bu olabilir ancak.Kendimi daha iyi hissettiğim bir gün falınızada bakarız :)

yaren81

Kayıtlı Üye
Nasıl sevinirim varya allah razı olsun cok mutlu oldum cok sevinirim bakarsanız bugün çok yoğun hissediyorum dayanacak gücüm kalmadı ölünce bukadar acı çekermiyim diye bile düşündüm çekmeyeceğimi bilsem...:(

bilmeyim

Kayıtlı Üye
yaren işin çok zor dayanmak daha zor ama sana şunu söyliyim gerçekten aklından olumsuz bir şey geçirme kendine güç ver barışıcaz ve birleşicez de bende küsüyorum bazen ama diyorum biz tekrar barışıcaz kafama hep bunu sokuyorum vede oluyor

Bump: bu arada keira seni çok güzel çözmüş eğer durumun içinde büyü varsa yapan kişinin bunu sana söylemesi lazım zaten biraz acımasızca olucak ama seni üzen insan için yaptırıyosan arkasında dur ve tutsun ama herkese yaptırma işinin ehli birisi olsun

Bump: bu arada keira seni çok güzel çözmüş eğer durumun içinde büyü varsa yapan kişinin bunu sana söylemesi lazım zaten biraz acımasızca olucak ama seni üzen insan için yaptırıyosan arkasında dur ve tutsun ama herkese yaptırma işinin ehli birisi olsun

yaren81

Kayıtlı Üye
Teşekkürederim dualarınız benimle olsun arkadaşlarım..Bugün çok yoğun hissediyorum umutsuzum