Sevdiğinizin size evlenme teklif etmesini sağlamak için

selenim

Banlı Kullanıcı
Sevgilinizin adını, iğneyle kırmızı bir mumun üzerine yazın. Kendi adınızı da başka bir mumun üzerine yazın. Eski bir tencerenin içinde mumları eritin. Sıvı haline gelen mumlar soğuduğunda, katılaşmaya başlayan mumu ikiye ayırın. Ayırdığınız mumun bir parçasını tencereden çıkarın ve sevdiğiniz kişiyi temsil edecek biçimde kollarını ileriye uzatmış bir figür olarak şekillendirin. Tencerede kalan diğer mum parçasıyla yapacağınız figürde sizi temsil edecektir. İki figürü karşılıklı olarak, birbirlerine sarılıyormuş gibi yerleştirin. Bu iki figürü kırmızı bir kurdeleyle birbirine bağlayın. Kırmızı bir mum yakın ve bir defne yaprağının üzerine kalemle sevdiğinizin ismini yazıp, “ bana evlenme teklifinde bulunacak ısın?” diye sorun. Bu defne yaprağını ve mumları yeni, beyaz bir zarfa koyup, mühürleyin. Mumu söndürün ve zarfı kendinize yakın bir yerde saklayın

DNZ33

Kayıtlı Üye
Bu terk etmiş sevgiliye de yapılabilir mi:)galiba hayır o zaten terk etti neden evlenme teklif etsin değil mi:(

yarim06

Kayıtlı Üye
Ben bunu yaptım ama oldugunda zarfı ne yapmam gerekiyor? Bunu da yazarsanız sevınırım. Acılll cevap

Ne olur yardım edın arkadaslar bunu yaptım ama aklıma takıldı. Bu oldugunda zarfı ne yapmam gerekıyor? Lutfen acıl cevap.

delirdimmi

Kayıtlı Üye
bunu yapıp olumlu sonuç alan varmı merak ediyorum ona göre yapıcammm:):)

damlacık

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü yapmak için ayın bu vakti olumlumudur acaba degilse ne zaman yapılabilir ögrene bilirmiyim forumda aradım ama bulamadım...:driving: