ByShissa

ByShissa

Kayıtlı Üye
Rüyamda ilk önce değişik bi yerdeyim.Burası kalabalık bi yer insanların arasından hızlıca sıyrılıyorum.ama neresi olduğu belli değil yalnızca birçok insan vardı burda.daha sonra kendimi evime yakın sokaklardan birinde yürürken görüyorum.
daha sonrasındada bi arabanın içinde şehirler arası ilerlerken görüyorum belli bi süre ilerledikten sonra dağlık bi yere geliyorum.arabanın içinde yandaki araca işaret veriyorum burasının neresi olduğunu soruyorum. Oda ABARTA olduğunu söylüyor.bende kenarda durup uzun zamandır görmediğim ama hala sevdiğim bi kızın ismini haykırıyorum.Rüyam burda bitiyor... şimdiden teşekkürler...(kızın adı yasemin) :) umarım konuyu doğru yere açmışımdır :oops:

Bump: ilerlediğim yön marmara bölgesi gibiydi ama internette aradığımda böyle bi yer bulamadım...

Bump: ilerlediğim yön marmara bölgesi gibiydi ama internette aradığımda böyle bi yer bulamadım...

ByShissa

Kayıtlı Üye
Acaba azazadeyle rüyalarımızı yorumluycak kimse yok mu?:(

PUNKY

Kayıtlı Üye
1-Azazadenin mesajını kendi başlığı altında olmadığı için sildim
2-Pantea şu anda biraz yoğun, foruma girdiğinde yanıtlayacaktır
3-İmzanıza imla kuralları linki eklediğiniz için teşekkür ederiz fakat hem bu linki imza yapıp hem yorumlayacak yerine "yorumluycak" yazarsanız biraz tuhaf düşmez mi?

Pantea

Kayıtlı Üye
Rüyamda ilk önce değişik bi yerdeyim.Burası kalabalık bi yer insanların arasından hızlıca sıyrılıyorum.ama neresi olduğu belli değil yalnızca birçok insan vardı burda.daha sonra kendimi evime yakın sokaklardan birinde yürürken görüyorum.
daha sonrasındada bi arabanın içinde şehirler arası ilerlerken görüyorum belli bi süre ilerledikten sonra dağlık bi yere geliyorum.arabanın içinde yandaki araca işaret veriyorum burasının neresi olduğunu soruyorum. Oda ABARTA olduğunu söylüyor.bende kenarda durup uzun zamandır görmediğim ama hala sevdiğim bi kızın ismini haykırıyorum.Rüyam burda bitiyor... şimdiden teşekkürler...(kızın adı yasemin) :) umarım konuyu doğru yere açmışımdır :oops:

Ruyaniz bir cesit kimlik yada konum karmasasi yasadiginizi dusundurdu bana,hayatiniza farkli bir yon vermeyi istiyor ama simdiki duzeninizi hepten kaybetmekden korkuyor gibisiniz , gecmise bagli hatta bazi konularda saplanip kalmis bir yapiniz var,kimi zaman kendinizi kalabaliklar icinde yitmis gibi hissediyorsunuz bazen degersiz oldugunuz hissine kapiliyorsunuz hayatin size neler getirecegini yada geleceginizin ne yonde ilerleyecegini bilmiyor ve geleceginize bir sekil vermek icin bir girisimde bulunmuyorsunuz sanki surekli bicimde beklentide gibisiniz, duygusal acidan da cok girisken biri degilsiniz geride kalmis anilarla bogusup duruyorsunuz yeni bir baslangic yapmak isteseniz bile yeterli cesareti bulamiyor red edilmekden korkuyorsunuz ve sizi mutsuz etse bile size daha tanidik gelen gecmisin anilariyla yasiyorsunuz.

ByShissa

Kayıtlı Üye
Rüya yorumu için teşekkürler...Cidden doğru...Çok teşekkürler...

ByShissa

Kayıtlı Üye
Bİr rüya daha gördüm onuda yorumlarmısınız...

Şİmdi önce kırlık bir yerlerde geziyorum daha sonra evime geliyorum...

Evimde bilgisayarımın başına oturmuşum bi şey izliyorum...

Daha sonra geri kalanını kendi içimden görüyorum...

Bilgisayarın ekranına bakıyorum...Ekranda ayin gibi bi şey görüyorum...Daha sonra sarıklı bi adam görüyorum ordan itibaren sanki ruhum çıkıyo ben de bunu (bilinçli olarak) engellemeye çalıştım zor gözlerimi açtım ilginç bi kabustu yorumlarsanız sevinirim...Şimdiden Teşekkürler...Bu arada PUNKY yazdığını yeni gördüm yorumluycak yazmışım pardon... :D

Pantea

Kayıtlı Üye
Bir cesit kabus gormussunuz , kafanizda parapsikoloji ile ilgili biriktirdikleriniz , gergin bir zamanda olmaniz ve baska fiziksel ve psikolojik faktorlerde buna eklenince bu kabusa yol acmis olabilir.

ByShissa

Kayıtlı Üye
Teşekkürler biraz karabasan tarzı bişiydi...Bugünlerde okul nedeniyle gerginim onun etkisindendir heralde...Bide kaptırdım biraz bu astral seyahat olayına kendimi...:)

Pantea

Kayıtlı Üye
Kendiniz cok fazla yormamaya calisin asiri yorgunluk da kisinin karmasik anlasilmazx korkutucu ruyalar gormesine neden olabilir.

ByShissa

Kayıtlı Üye
Son yorumu yeni okudum...Olabilir biraz yoruluyorum...Bir de bu rüyamı yorumlar mısınız?

Kendimi mezarlıkta görüyorum...Ve mezar taşlarının arasında dolaşıyorum bu arada rüyam akşam...Ailem den birkaç insanın gelip gittiğini görüyorum mezarlığa...Onları çıkışa kadar takip edebiliyorum ancak onlar gidiyor bu gidip gelme işlemi yalnız başıma da devam ediyor...VE de mezarlıkta 6 kişi nin kavga ettiğini görüyorum 3 lü 3lü ve birinin bir şeyler fırlattığını görüyorum...ve daha sonra mezarlığın yanında bir deniz beliriyor...oraya atlıyorum...ama orda küçücük bir kaya parçasının üzerine düşüyorum...arkama baktığımda adamlardan biri bana bakıyo oluyo...Şimdiden Teşekkürler...

ByShissa

Kayıtlı Üye
Rüyalar birikti bu rüyamı da yorumlarsanız sevinirm...Rüyamda ilk başta çöl gibi bir yerdeyim biraz uzağımda yerleşim yerleri var
cebimden kimliğimi çıkardığımda adımı Kevork olarak görüyorum dini ise hristiyan
sonra iki develi gelip beni yerlerde sürüyor Daha sonra bi arkadaşımı tanımadığım
bi arkadşıyla görüyorum pikap gibi bir şeyin arkasına binip gidiyoruz
burası çölün olduğu yerden daha farklı bi ülke gibi yeşillikli ve dükkanları tek katlı
olsada daha moderne benzeyen bi yer Rüyam burda bitiyor...

Pantea

Kayıtlı Üye
Son yorumu yeni okudum...Olabilir biraz yoruluyorum...Bir de bu rüyamı yorumlar mısınız?

Kendimi mezarlıkta görüyorum...Ve mezar taşlarının arasında dolaşıyorum bu arada rüyam akşam...Ailem den birkaç insanın gelip gittiğini görüyorum mezarlığa...Onları çıkışa kadar takip edebiliyorum ancak onlar gidiyor bu gidip gelme işlemi yalnız başıma da devam ediyor...VE de mezarlıkta 6 kişi nin kavga ettiğini görüyorum 3 lü 3lü ve birinin bir şeyler fırlattığını görüyorum...ve daha sonra mezarlığın yanında bir deniz beliriyor...oraya atlıyorum...ama orda küçücük bir kaya parçasının üzerine düşüyorum...arkama baktığımda adamlardan biri bana bakıyo oluyo...Şimdiden Teşekkürler...
Bu ruyaniz bana karamsar bir bakis acisina sahip oldugunuzu dusundurdu yada belki belli bir donem icin gelecege dair endise ve korkular nedeniyle bu karamsarlik ortaya cikmis olabilir , bir seyler icin cabaliyorsunuz ama sonucundan emin olamadiginiz icin olumsuzlukla karsilasmakdan korkuyorsunuz , cabaladiginiz sey yada seyler kaonusunda basarisiz olursaniz yakin cevrenizden elestiri almakdan cekiniyorsunuz, kendinizi rahat ve huzurlu hissetmeye ihtiyaciniz var ve bunun cev renizdekiler tarafindan da anlasilmasini ve desteklenmeyi bekliyorsunuz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Rüyalar birikti bu rüyamı da yorumlarsanız sevinirm...Rüyamda ilk başta çöl gibi bir yerdeyim biraz uzağımda yerleşim yerleri var
cebimden kimliğimi çıkardığımda adımı Kevork olarak görüyorum dini ise hristiyan
sonra iki develi gelip beni yerlerde sürüyor Daha sonra bi arkadaşımı tanımadığım
bi arkadşıyla görüyorum pikap gibi bir şeyin arkasına binip gidiyoruz
burası çölün olduğu yerden daha farklı bi ülke gibi yeşillikli ve dükkanları tek katlı
olsada daha moderne benzeyen bi yer Rüyam burda bitiyor...
Manevi acidan zayif dustugunuz bir donemdesinoiz bunun eksikligini icden ice farketmis gibisiniz bu durumun kisa surecegini ve yeniden manevi yonden guclu olacaginizi da biliyorsunuz ruyaniz bunu yansitiyor.

ByShissa

Kayıtlı Üye
Çok Teşekkür ederim...Pantea...Sende olmasan valla...:)