cin çağırmayın!

selenim

Banlı Kullanıcı
Cin çağırmak sizi geri dönüşü olmayan şeylere sürükleye bilir ...
işte korkunç bir örnegi:

Ben 36 yaşında evli 2 çocuk annesi bir bayanım 19 yaşımda uykudan uyanıp siyah pelerinli yüzü olmayan varlıkla karşılaştıgım andan bu güne inanmadıgım olayları bire bir kendim yaşadım hala yaşıyorum.

Kısaca özetleyim cin davetlerine girip çıktım ki bu benim isteğimle gerçekleşmiyor uyurken onların arasında buluyorum kendimi ve kaçıyorum davetlerden, ruhum bedenimden ayrılıp tekrar bedenime geri döndü saf bir ışık olarak kendimi gördüm ve bir ses adımla bana seslendi !

-Bedenine geri dön diye!

Devamı var ancak daha fazla ürkmeyin diye yollamıyorum sanırım kafi gelmiştir.Sevgiler.

Bump: Cin cağırmak Kapıları azda olsa aralamak onlar için kafidir. Buldukları ikl fırsatta ortaya çıkar ve asılırlar.Aman dikkat arkadaşlar. Böyle bir hata yaptıysanız sitede cinleri geri göndermrk için yazım var okuyun uygulayın.

mecra

Kayıtlı Üye
evet yolla da çağıranlar neyle karsılasacağını görsünler:rockon:

selenim

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Şöyle bir ince düşünün hırslandınız ve işi cin cağırmaya kadar getirdiniz Ya sonrası ....
Tamama dileğinizde oldu dsiyelimki. Ama ya sonrası...korkular , vicdan , karşınıza daha önce hiç görmediğiniz taSVİR EDEMİYECEĞİNİZ BİR VARLIĞIN ÇIKMA olasılığı yükseliyor düşünsenize ...

aşikar16

Kayıtlı Üye
ya zaten cin niye çağrılırki anlamıyorum.

amaç veya mantık nedir?

selenim sende ki.
bu güçlü içgüdü veya 6.his bundan olabilir.
bunun nedenin.
onların etkisi mi
yoksa artık 3.gözünde açılma olması mı?

selenim

Banlı Kullanıcı
Hayır benimkisi tamamen iç güdüsel...Cin çağırmaktan korkmam ama şimdiye kadar gerek göreceğim bir şey olmadı ..Aslında anlatmaya çalışıtığım şey cini çağırırı sınız isteğinizde olabilir yada istekleriniz ama sonrasındaki sürecin ne olacağı belirsiz... Korkmam gerekli cesareti gösteririm görünseler dahi farketmez diyorsanız çağırın. Çünkü cinlerin en büyük silahı korkudur...

aşikar16

Kayıtlı Üye
sağol selenim.
zaten bunları yorum için soruyorum.

ama anlatmak istediğim.
belki bu musallat devam ediyorsa.
içine doğduğunu sandığın şeylerle onlardan olabilir.
buda yine seni etrafındalar demektir.
dikkatli olman için.

ayrıca doğru diyorsun.
bu varlıklar;
korkudan besleniyor.
ve sadece zihne yönelik işler yapıyorlar.
dikkatli olunmalı,
ama korkulmamalıdır.
görünen herşey sadece,
beyne gösterilen imgelerdir.

ama şuna katılmıyorum.
onlar sayesinde isteklerimizn gerçekleşmesine;
en iyi ihtimalle bize öyle gelir.
yani kesinlikle onlaral yapılan hiç bir iş
sonuç getirmez.

ama dediğin gibi olsa bile ilersi olmaz.
ama bence olma ihtimali bile yok.
sadece bize öyle gelir.

umarım şimdi, iyisindir.
ALLAH yardımcın olsun.

lod

Kayıtlı Üye
Bizdeki bu cin düşmanlığının sebebini anlayamıyorum. Eğer konu kötü olmaksa çoğu kişinin bu varlıklardan geri kalır yanı yok. Gerçekten kötülükten bahsedeceksek kendimizden bahsedelim asıl yıkımı ozaman görürüz bence.

whitebalance

Kayıtlı Üye
selenim

Bir ricam, yazının tamamını buradan ya da özelden gönderebilir misin? Bilmek her zaman iyidir, bazen belli şeyleri yapmamaya/yapmaya yol açıyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anlatılanlarda korkunç bir şey göremiyorum. Çok normal olan bir durum cin çağrılmaması için gerekli bir sebep değil bunlar. Cin daveti sırasında başınıza bundan daha korkutucu şeylerde gelebilir. Amaç zaten sizi korkutmak bu işi yapmak için korkmamanız gerekiyor. Cin çağırdığınızda başarısız olsanız daha başınıza gelebilecek olumsuzluklardan bahsetmek daha doğru olacaktır. ki aslında bunlardan sitede defalarca bahsettik.

mecra

Kayıtlı Üye
selenim bana da yazının devamını gönderirsen iyi olur canım bilmek her zaman iyidir;)

Pathétique

Kayıtlı Üye
lod'a katılıyorum :D çok daha kötü insanlar var... ve ayrıca cin çağırmaya karar vermiş birisi zaten orda yazanları okuduktan sonra caymaz, zannetmiyorum.:p

HAKTAN

Banlı Kullanıcı
Cin çağırmak sizi geri dönüşü olmayan şeylere sürükleye bilir ...
işte korkunç bir örnegi:

Ben 36 yaşında evli 2 çocuk annesi bir bayanım 19 yaşımda uykudan uyanıp siyah pelerinli yüzü olmayan varlıkla karşılaştıgım andan bu güne inanmadıgım olayları bire bir kendim yaşadım hala yaşıyorum.

Kısaca özetleyim cin davetlerine girip çıktım ki bu benim isteğimle gerçekleşmiyor uyurken onların arasında buluyorum kendimi ve kaçıyorum davetlerden, ruhum bedenimden ayrılıp tekrar bedenime geri döndü saf bir ışık olarak kendimi gördüm ve bir ses adımla bana seslendi !

-Bedenine geri dön diye!

Devamı var ancak daha fazla ürkmeyin diye yollamıyorum sanırım kafi gelmiştir.Sevgiler.

Bump: Cin cağırmak Kapıları azda olsa aralamak onlar için kafidir. Buldukları ikl fırsatta ortaya çıkar ve asılırlar.Aman dikkat arkadaşlar. Böyle bir hata yaptıysanız sitede cinleri geri göndermrk için yazım var okuyun uygulayın.

Çok güzel bir fantezini paylaştığınız için teşekkürler.
Hanım efendi bakınız eğer size cin gelmişse ve de haber veriyorsa, zaten cin daveti yapamazsınız. Size gelen cin izin vereceğini hiç düşünmeyiniz. Öyle şey olmaz zaten, niyet ettiğinizde anı da size gösterir. Neyi olduğunu, fantezinizi paylaştığınız için sağ olun..
:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Fantezi diyerek kişinin kişin bir hayalini anlattığını iddia ediyorsunuz. Bu da yaklaşımda kişin yalan söylediğini düşünmeniz anlamına gelir. Yani özetle kişiye kibarca yalancı diyorsunuz. Gerçekliğini ölçemediğimiz bir olay için yakıştırmada bulunmayınız lütfen. Yaşadığı olayın başka bir şey olduğunu düşünüyorsanız, onu ve nedenlerini yazınız. Üyelerimize lütfen direk hakaret içermese de hararet olarak algılanabilecek, hitaplarda bulunmayınız.

KaranlıkAnka

Kayıtlı Üye
Bana göre çağrılması için iyi bir sebep gerek. Zira başka varlıkların yaşamına etkide bulunuyoruz. Kendinizi onlar yerine koyabilirsiniz, bu onlar için de tehlikeli.

hayrani

Kayıtlı Üye
Cinler, şeytanın zümresindendir. Dumansız ateşten yaratılmışlardır ve insanlara düşmanlardır. Ne demek istediğimi kuranı kerimden, cin suresini okuyup haklarında bilgi alabilirsiniz. Cin çağırmaya gelince, İnsanın kendini, Allah’a iman yönünde geliştirmesi gerekir. Yani cenabı hak her şeyin üzerindedir. Kısacası: yüce Allah tan korkandan herkes korkar. Bunu unutmayın, büyü yapmak metot işi değil, nefes işidir, mürşidiler yetiştirdikleri öğretilerine icazetnameyi verirken, onlara kendilerinden nefes verirler, yani kendilerinden bir mühür verirler buda onlara delil olur. Tüm GİZLİMABET AİLESİNE SELAM EDERİM. :)

Oddie

Kayıtlı Üye
Öncelikle cinler şeytan zümresinden değil,şeytan cin zümresindendir.Allah'a olan hizmetlerinden dolayı kalu beladan önce melek statüsündeydi diyebiliriz.Ama ne zaman ki Adem (a.s.) yaratıldı,o zaman işlerin rengi değişti...

İkincisi şunu da bilmek gerekir ki tüm cinler kötü değildir.Bizim gibi imanlısı,kafiri;iyisi,kötüsü vardır.Bizim gibi irade sahibidirler,tek farkları bizden başka bir boyutta yaşıyor olmalarıdır.

Gelelim işin can alıcı yerine...Cin çağırılmalı mı?Çağırırsa kimler çağırmalı?Öncelikle herkes herhangi bir sebepten dolayı cin çağırmak isteyebilir.Doğru yada yanlış olması isteği köreltmez.Ancak herkes cin çağıramaz;illaki çağıracaksanız bazı şeyleri göze alın.Kimseyi de mesuliyet içinde bırakmayın.

yaslikurt

Kayıtlı Üye
Girmeyi başarıp çıkamayacağınız yerlere girmeyin...Alemlerin dengesini bozmaktansa dengeleyici olun ki kendi dengeniz bozulmasın...

Sonmajici

Kayıtlı Üye
Bende cin çağırdım ama böyle hiç korkmadan, sonra bazı küçük korkularım yok olmaya başladı. Yani cin çağırmanın etkileri kişiden kişiye değişiyor. Kendinizden tam emin değilseniz çağırmayın. Ama illahi cini çağırıcam vazgeçmiyicem diyorsanız KORKMAYIN...